RYNEK SKANDYNAWSKI - skuteczna strategia eksportowa

location icon
Centrum Internacjonalizacji, Fundusz Górnośląski SA Al. Roździeńskiego 188, Katowice
calendar icon
Od 20 mar 9:45 do 20 mar 9:45
ticket icon
Od 0,00 zł


Fundusz Górnośląski S.A. zaprasza na bezpłatne warsztaty dla przedsiębiorców sektora małych i średnich przedsiębiorstw z województwa śląskiego, planujących działalność eksportową oraz eksporterów, które odbędą się 20 marca 2023 r.w Centrum Internacjonalizacji przy Al. Roździeńskiego 188 w Katowicach, pt.:

"RYNEK SKANDYNAWSKI - skuteczna strategia eksportowa, z uwzględnieniem aspektów formalno- prawnych z elementami różnic kulturowych"

Podczas warsztatów omówione zostaną następujące zagadnienia:

  • przygotowanie strategii eksportowej na rynki skandynawskie
  • aspekty prawne i podatkowe prowadzenia działalności
  • skuteczne formy marketingu i promocji w Skandynawii

Warsztaty prowadzona będą przez Łukasza Żaka - prawnik, specjalizujący się w zagadnieniach związanych z internacjonalizacją przedsiębiorstw w szczególności transgranicznym świadczeniem usług i delegowaniem pracowników a także tematyce dotyczącej tworzenia skutecznych strategii eksportowych. Ponadto specjalizuje się w zagadnieniach związanych z problematyką zatrudniania cudzoziemców i prawem pracy. Stały współpracownik Kongsberg Maritime Poland na stanowisku - Workers Mobility Legal and Tax Advisor, współpracownik w Jakubowski - Niecko Kancelaria Radcy Prawnego i Adwokata Sp. k., of counsel w Kancelarii Szuszczyński Kamińska Kancelaria Prawa Pracy, ekspert ds. współpracy międzynarodowej przedsiębiorstw w Związku Pracodawców Pomorza Zachodniego, aktywny członek Zachodniopomorskiego Klastra Morskiego. Ekspert i doradca w licznych inicjatywach i projektach wspierających polskie przedsiębiorstwa w rozwoju krajowym i zagranicznym.


Korzyści z udziału w warsztatach:

-minimum 6 godzin zajęć dydaktycznych prowadzonych przez eksperta - praktyka

-komplet materiałów szkoleniowych

-konsultacje indywidualne

-zaświadczenie o udziale w spotkaniu


Projekt współfinansowany przez Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020, Oś priorytetowa III Konkurencyjność MŚP, Działanie 3.5 Umiędzynarodowienie gospodarki regionu, Poddziałanie 3.5.2 Modelowanie działalności eksportowej MŚP. Projekt realizowany przez Fundusz Górnośląski S.A. w partnerstwie z Województwem Śląskim.


Więcej informacji:

Fundusz Górnośląski S.A.

ul. Sokolska 8, 40-086 Katowice

tel. +48 327 233 110

[email protected]

https://www.fgsa.pl

Eurofinance Training Sp. z o.o.

ul. Nowy Świat 49/213, 00-042 Warszawa

tel.: +48 609 124 124

[email protected]

www.efszkolenia.pl

P.S. UWAGA! ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA - DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Rynek skandynawski
Wyprzedane Brak wolnych miejsc