Zdrowie i Medycyna Medytacja, Duchowość Muzyka i Taniec

Ritual Trance Dance - "Spotkanie z duchem opiekuńczym"

location icon
Akademia "Tu się Tańczy", Pałac Kultury Plac Defilad 1, Warszawa
calendar icon
Od 20 lis 18:30 do 20 lis 21:30
ticket icon
Od 90,00 zł

Zapraszamy na kolejną odsłonę warsztatu Ritual Trance Dance, tym razem z szamańską podróżą po Ducha Opiekuńczego 🙌.

Od zarania dziejów człowiekowi towarzyszył TANIEC. W tradycjach rdzennych i szamańskich, taniec wyznaczał i wyznacza nadal sposób życia. Gdy tańczymy, podnosimy nasze wibracje i łączymy się ze światem Ducha i z Prawdziwą Esencją Naszej Duszy.

KIEDY: 20.11.2022 w godz. 18.30 - 21.30

GDZIE: Akademia Tańca "Tu się tańczy", Pałac Kultury, Warszawa

PRZEWODNIKIEM będzie Hania Darmas - certyfikowana nauczycielka Ritual Trance Dance.
O Hani: https://www.milabo.pl/o-nas

Gościnią specjalną i wyjątkową będzie Edyta Łasicka, która poprowadzi dla nas Szamańską Podróż po Ducha Opiekuńczego.

O Edycie:
Edyta prowadzi podróże szamańskie z bębnem, podczas których nawiązujemy kontakt z duchami, żywiołami, przodkami, zwierzętami mocy. Działa w nurcie nauk Arvick Baghramian - autorki książki pt. "Magia szamanizmu. Uzdrawiająca moc szamańskiej podróży", u której ukończyła dwuletnie szkolenie. Gościni miała zaszczyt uczestniczyć również w szamańskich warsztatach m.in. Ya'Acova Darling Khan, Francoise Rambaud, Bhola Banstola, szczególnie u tego pierwszego doświadczając dogłębnie czym jest praktyka szamańska w tańcu.

KOSZT: 90zł
110zł - na miejscu

ZGŁOSZENIA: Zakup bilet przez Eveneę lub napisz do nas: milabo.mind@gmail.com

👉 Warsztat składa się z trzech części:
🔹medytacji,
🔹podróży szamańskiej z bębnem
🔹oraz z rytualnego tańca transowego w opaskach na oczy.
Po medytacji wprowadzającej zostaniecie przeprowadzeni przez rytuał szamański, podczas którego będziecie mogli spotkać swojego Ducha Opiekuńczego. Jeśli uda się odpuścić kontrolę umysłu, będziecie mogli porozmawiać w podróży z Waszą najgłębszą i najszczerszą mądrością. 

Po podróży szamańskiej w leżeniu, udamy się w wewnętrzną podróż w ruchu, z opaską na oczach, przy dźwiękach bębnów i rytmach perkusji, z zastosowaniem specjalnych technik oddechowych, by ucieleśnić, wytańczyć i zintegrować to doświadczenie. Możesz dostać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, odkryć coś nowego, puścić głowę i powytrząsać napięcia lub po prostu dobrze się bawić tańcząc.Pamiętaj, nic nie musisz…Przynieś ze sobą opaskę, jeśli posiadasz, wodę i przedmiot mocy.Dołącz do wydarzenia, zapraszaj znajomych i wspólnie zatańczmy z naszymi Duchami Opiekuńczymi 😍


RITUAL TRANCE DANCE
Zamknij oczy, weź głęboki oddech i wyrusz w piękną, taneczną podróż do swojego wnętrza.
Trance Dance to coś więcej niż myślisz. To ruch Ciała, ale przede wszystkim spotkanie ze sobą, swoim szczęściem i smutkiem, swoją dzikością i łagodnością, swoją jasną i ciemną stroną. Rytuał składa się z 3 części: praktyki oddechu Breath of Fire, tańca w opasce na oczach oraz odpoczynku integrującego nasze przeżycia i doświadczenia.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Wstęp na warsztaty
już niedostępne 90,00 zł -