#MamoPracujwFinansach: Branża podatkowa to Twój kierunek? Zapraszamy na certyfikowane warsztaty w EY, w Łodzi!

location icon
Łódź
calendar icon
Od 2 mar 10:00 do 2 mar 15:00

Jeśli interesują Cię zagadnienia podatkowe (zwłaszcza podatek VAT), masz już pierwsze doświadczenie w tym obszarze i to właśnie w nim chcesz się rozwijać, to wydarzenie jest zdecydowanie dla Ciebie!

Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy razem z EY

Wydarzenie #MamoPracujwFinansach to świetna okazja do odświeżenia wiedzy finansowej, wzięcia udziału w praktycznym warsztacie z rozliczania VAT i dowiedzenia się jak przygotować research podatkowy.

Dodatkowo, zadbamy o przestrzeń do rozmowy z pracownikami zespołu Core Tax Support (CTS) EY i bliższego poznania się. Wszystko po to, aby połączyć zdobycie wiedzy z rozwojowymi rozmowami w przyjaznym gronie.

Dlaczego warto wziąć udział w wydarzeniu?

. Powodów jest wiele, ale poniżej zebraliśmy najważniejsze z nich:

  • To świetna okazja do odświeżenia wiedzy z zakresu podatku VAT.
  • Możliwość sprawdzenia swoich kompetencji w praktyce i otrzymania feedbacku!
  • Szansa na poznanie ludzi pracujących w firmie, którzy mają podobne biznesowe zainteresowania.
  • Najlepsza opcja na dowiedzenie się, czym zajmuje się EY Polska i jak wygląda w praktyce praca w zespole Core Tax Support (CTS).
  • Niepowtarzalna okazja do zobaczenia, jakie możliwości kariery czekają na Ciebie w EY i sprawdzenia, czy to miejsce dla Ciebie.

Liczba miejsc jest ograniczona

Na zgłoszenia czekamy do 23 lutego 2023. Wypełnij formularz, a do 27 lutego potwierdzimy Twoją obecność lub poinformujemy Cię o wpisie na listę rezerwową.

Ważne: warsztat ma charakter kameralny, zapraszamy osoby zainteresowane pracą w finansach. 

Agenda wydarzenia

10:00 | Rozpoczęcie

10:10 - 11:00 | VAT compliance - wprowadzenie

11:00 - 11:20 | Oprowadzenie po biurze

11:20 - 13:30 | VAT compliance - jak wygląda w praktyce:

- warsztaty z rozliczania VAT (case study)

- jak przygotować research podatkowy (case study)

13:30 - 14:00 | Lunch

14:00 - 15:00 | Quiz końcowy i podsumowanie części merytorycznej

15:00 | Zakończenie

Informacje organizacyjne

Spotkanie odbędzie się 2 marca w godzinach 10:00-15:00 w łódzkim oddziale firmy EY. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Szczegóły otrzymają osoby zaproszone na warsztat.

Poznaj bliżej ekspertki, które poprowadzą spotkanie:

Kinga Borzęcka - absolwentka prawa na Uniwersytecie Łódzkim. Swoją karierę rozwijała w dziale kontroli celno-skarbowej i postępowań podatkowych w Łódzkim Urzędzie Celno-Skarbowym. W zespole VAT Compliance EY zajmuje stanowisko Specjalistki.

Karolina Dederska - absolwentka kierunku finanse i rachunkowość na Uniwersytecie Łódzkim. Swoją karierę zawodową rozwijała w biurach rachunkowych zajmując się bieżącą obsługą działalności gospodarczych i weryfikacją poprawności merytorycznej dokumentów. W zespole VAT Compliance EY zajmuje stanowisko Coordinator.

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał. Zespoły audytorskie, consultingowe, prawne, strategiczne, podatkowe i transakcyjne zadają nieoczywiste pytania, by móc znaleźć nowe odpowiedzi na złożone wyzwania, przed którymi stoi dziś świat.

Zatrudniamy ponad 300 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 5000, pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu i Rzeszowie.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy. Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym będziesz się szybko rozwijać, zdobywając doświadczenie na kolejnych projektach. 


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  MamoPracujwFinansach - warsztaty w EY, w Łodzi

dostępnych: 4

już niedostępne -