Języki programowania IT i Nowe technologie Komunikacja i wystąpienia publiczne Nauka i Edukacja Rozwój osobisty Polityka i Gospodarka

MeetUp Refresh IT: świeże spojrzenie na świat IT

location icon
Basecamp Sienkiewicza 18/22, Wrocław
calendar icon
Od 31 maj 18:00 do 31 maj 21:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Hej! Chcesz spotkać ludzi, którzy podzielają Twoją pasję do programowania i rozwoju w IT? Chcesz poszerzać swoją wiedzę i umiejętności, a jednocześnie miło spędzić czas w towarzystwie osób o podobnych zainteresowaniach? Jeśli tak, to RefreshIT jest właśnie dla Ciebie!

Nasze spotkania to nie tylko okazja do wysłuchania prelekcji od doświadczonych gości, ale też możliwość wymiany wiedzy i doświadczeń z innymi uczestnikami. W trakcie naszych spotkań poznasz ciekawych ludzi, nawiążesz cenne kontakty branżowe, a przede wszystkim — dowiesz się nowych rzeczy!

Jeśli czujesz, że stagnujesz w swoim rozwoju w IT, albo po prostu chcesz poszerzyć swoje horyzonty i zaczerpnąć wiedzy z innych dziedzin, RefreshIT jest dla Ciebie idealnym miejscem. Dołącz do nas już dziś i przekonaj się, że warto!Prelegenci 


Jak efektywnie prowadzić projekt aplikacji - czy można uniknąć efektu lawiny skutków decyzji?


- dlaczego dobór członków zespołu jest kluczowy (rekrutacja, selekcja z własnych pracowników)

- jak rozmawiać z klientem (przekonanie do metodologii pracy, kształtu zespołu, czasu pracy nad projektem)

- jak efektywnie zarządzać pracą zespołu (określenie czasu pracy zespołów w fazie planowania/projektowania, zazębianie się pracy zespołów, kolejność działań i pracy nad zadaniami)


Krzysztof Banaczyk,

Initiative and Proactive Team & Project Leader / Mentor / iOS developer

Od 7 lat związany z projektami iOS. Deweloper i mentor Swift. Od kilku lat lider zespołów, projektów i produktów. Fascynat przywództwa służebnego i psychologii w biznesie.

#PracawIT #rekrutacja #zarządzanieAI w zespole — teoria i praktyka zastosowania sztucznej inteligencji w procesach biznesowych

Sztuczna inteligencja uderzyła w mainstream i od kilku miesięcy nie schodzi z ust mediów, wywołując skrajne emocje - od euforii po rozpacz. Zanim zadeklarujemy się po jednej ze stron, podsumujmy - od strony teoretycznej i empirycznej - co wiemy o modelach uczenia maszynowego napędzających narzędzia sygnowane "AI" i jaki ma to wpływ na ich wykorzystanie w procesach biznesowych, ot choćby, w procesie rozwoju oprogramowania.

Piotr Śliwa

Head of Engineering w Mistho GmbH

Programista i doktorant nauk społecznych, w obu rolach z wieloletnim stażem. W przeszłości założyciel startupów małych i mikro, a obecnie kierownik działu IT w startupie średniej wielkości. Kierownik projektu badawczego finansowanego przez Narodowe Centrum Nauki, poświęconego badaniom modeli predykcyjnych zjawisk zachodzących w sieciach społeczno-ekonomicznych. Autor publikacji naukowych dotykających problematyki aplikacji sztucznej inteligencji w zarządzaniu. Tematyką sztucznej inteligencji w różnych wydaniach zajmuje się od 2011 roku.

#AI #Startupy #IT #ProcesyBiznesowe


Spotkanie odbywa się pod patronatem:

  • firmy Hanza IT
  • Satrtup Wrocław 
  • Oddziału Dolnośląskiego Polskiego Towarzystwa Informatycznego. 

      


Zapraszamy do Basecamp we Wrocławiu 

przy ul. Sienkiewicza 22 [link do mapy]

Meetup Refresh IT odbędzie się w oficjalnie największym prywatnym domu studenckim w stolicy Dolnego Śląska - BaseCamp przy ulicy Sienkiewicza we Wrocławiu. Kompleks ten składa się z aż 775 pokojów, w tym 569 przeznaczonych na dom studencki oraz 206 apartamentów wynajmowanych w modelu short-stay. To idealne miejsce dla studentów, profesjonalistów, a także dla pasjonatów nowych technologii.

BaseCamp to flagowy obiekt sieci w Polsce, który został wybudowany na terenie zabytkowej, zrewitalizowanej Starej Piekarni z 1866 roku, rozbudowanej o nową część. Projektanci z Grupy 5 Architekci z Warszawy wzięli pod uwagę starą, ceglaną tkankę budynku, aby zachować jego oryginalny charakter. Wcześniej, w okresie przedwojennym i tuż po wojnie, w kompleksie mieściła się jedna z największych piekarni w Europie - Breslauer Consum Verein.

W BaseCampie znajdziemy przestrzenie coworkingowe i eventowe, a także butikowe kino oraz strefę rozrywki. Warto wspomnieć również o samoobsługowej pralni Pay Per Wash, która ułatwi nasze codzienne obowiązki. Nie tylko będziemy mogli wziąć udział w meetupie Refresh IT, ale także poznamy fascynującą historię tego miejsca i zachwycimy się jego unikatowym designem. Zapraszamy!

Dodatkowo w planie: 

  • 🍕pizza, 
  • 🍻piwo i 
  • 🗣️rozmowy 


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Wbiję posłuchać i pogadać
Wyprzedane Brak wolnych miejsc