Języki programowania Komunikacja i wystąpienia publiczne Rozwój osobisty Polityka i Gospodarka

MeetUp Refresh IT: świeże spojrzenie na świat IT

location icon
Basecamp Sienkiewicza 18/22, Wrocław
calendar icon
Od 5 kwi 18:00 do 5 kwi 21:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Hej! Chcesz spotkać ludzi, którzy podzielają Twoją pasję do programowania i rozwoju w IT? Chcesz poszerzać swoją wiedzę i umiejętności, a jednocześnie miło spędzić czas w towarzystwie osób o podobnych zainteresowaniach? Jeśli tak, to RefreshIT jest właśnie dla Ciebie!

Nasze spotkania to nie tylko okazja do wysłuchania prelekcji od doświadczonych gości, ale też możliwość wymiany wiedzy i doświadczeń z innymi uczestnikami. W trakcie naszych spotkań poznasz ciekawych ludzi, nawiążesz cenne kontakty branżowe, a przede wszystkim — dowiesz się nowych rzeczy!

Jeśli czujesz, że stagnujesz w swoim rozwoju w IT, albo po prostu chcesz poszerzyć swoje horyzonty i zaczerpnąć wiedzy z innych dziedzin, RefreshIT jest dla Ciebie idealnym miejscem. Dołącz do nas już dziś i przekonaj się, że warto!Prelegenci 


Co robić obok pracy w IT, żeby być szczęśliwym?

Czy zdarza Ci się że dopada Cię rutyna? Otwierasz klapę laptopa. Uruchamiasz ulubione IDE. Piszesz kod popijając kawkę. Każdy z nas, programistów wykonuje te same czynności każdego dnia. Po wielu latach pracy to może zacząć nudzić. Podczas mojej prezentacji przedstawię Wam w jaki sposób można urozmaicić swoją pracę innymi aktywnościami pozwalającymi spełniać się jako programista(-ka) i czerpać z tego turbo satysfakcję. Redukując przy tym codzienną rutynę, a także zarabiając przy tym dodatkowe pieniądze.

(pokryte zostaną tutaj tematy marki osobistej programistów, bycie prelegentem na wydarzeniach branżowych oraz aktywność jako twórca treści własnych. Będzie to swoisty apel do tego aby programiści wyszli z ukrycia i głośno mówili o swoim doświadczeniu innym)

Radek Wojtysiak,

Frontend Team Manager w The Software House

Programista z ponad 10 letnim doświadczeniem komercyjnym. Z wyboru od początku powiązany z językiem JavaScript. Entuzjasta dzielenia się wiedzą. Trener oraz prelegent. Aktywnie działający na LinkedIn gdzie prowadzi biuletyn dla programistów Kariera Developera. Współtwórca (razem z żoną) miejsca nauki i robotyki dla dzieci w Kostrzynie Wielkopolskim - PrzyKlockach. Czas wolny poświęca na rodzinę oraz dwójkę swoich małych urwisów.

#PracawITOd pomysłu na aplikację do 1 mln użytkowników i kilkunastu milionów sprzedaży w 50 krajach.

Czy poświęcając kilka godzin po południu, po pracy z kolegami możesz zaprojektować aplikację, która będzie rozchwytywana? Ile czasu zajmuje od pomysłu przez wdrożenie po dotarcie do użytkowników, żeby zarobić. Jak przygotować się do zaprojektowania jednorożca? Jakich błędów nie popełnić, czyli o praktycznie stronie tworzenia MVP w pomysłach informatycznych..

Bartłomiej Postek

Funmedia CEO

Przedsiębiorca, założyciel startupów. Twórca ponad 20 aplikacji, które zarobiły kilkanaście milionów złotych, 1 milion zarejestrowanych użytkowników w ponad 50 krajach. Zdobywca tytułu Startup Roku w 2014 roku, dzięki któremu wyjechał na prestiżowy program rozwojowy do Doliny Krzemowej.

Twórca społeczności biznesowych: Stowarzyszenia Startup Founders, Biznesowego Klubu Absolwentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu,, coworku Rebel Campus, Biznesowego Indywidualnego Programu Studiów oraz Rebelpolis.

#BiznesIT 


Spotkanie odbywa się pod patronatem:

  • firmy Hanza IT
  • Satrtup Wrocław 
  • Oddziału Dolnośląskiego Polskiego Towarzystwa Informatycznego. 

      


Zapraszamy do Basecamp we Wrocławiu 

przy ul. Sienkiewicza 22 [link do mapy]

Meetup Refresh IT odbędzie się w oficjalnie największym prywatnym domu studenckim w stolicy Dolnego Śląska - BaseCamp przy ulicy Sienkiewicza we Wrocławiu. Kompleks ten składa się z aż 775 pokojów, w tym 569 przeznaczonych na dom studencki oraz 206 apartamentów wynajmowanych w modelu short-stay. To idealne miejsce dla studentów, profesjonalistów, a także dla pasjonatów nowych technologii.

BaseCamp to flagowy obiekt sieci w Polsce, który został wybudowany na terenie zabytkowej, zrewitalizowanej Starej Piekarni z 1866 roku, rozbudowanej o nową część. Projektanci z Grupy 5 Architekci z Warszawy wzięli pod uwagę starą, ceglaną tkankę budynku, aby zachować jego oryginalny charakter. Wcześniej, w okresie przedwojennym i tuż po wojnie, w kompleksie mieściła się jedna z największych piekarni w Europie - Breslauer Consum Verein.

W BaseCampie znajdziemy przestrzenie coworkingowe i eventowe, a także butikowe kino oraz strefę rozrywki. Warto wspomnieć również o samoobsługowej pralni Pay Per Wash, która ułatwi nasze codzienne obowiązki. Nie tylko będziemy mogli wziąć udział w meetupie Refresh IT, ale także poznamy fascynującą historię tego miejsca i zachwycimy się jego unikatowym designem. Zapraszamy!

Dodatkowo w planie: 

  • 🍕pizza, 
  • 🍻piwo i 
  • 🗣️rozmowy 


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Wbiję posłuchać i pogadać
Wyprzedane Brak wolnych miejsc