Biznes i Przedsiędsiębiorczość Rozwój osobisty Medytacja, Duchowość

Planeta Duszy - O równowadze w życiu i biznesie spotkanie z Olą Goc i Basią Lech

location icon
Mercure Katowice Centrum Młyńska 6, Katowice
calendar icon
Od 22 wrz 17:30 do 22 wrz 17:30
  • czy równowaga, to coś co będzie dla każdego znaczyło, to samo?
  • jakie czynniki wspierają budowanie zrównoważonego pełnego pasji życia?
  • w jaki sposób łączyć role, by pozostać w radości i satysfakcji z życia?
  • co wpływa na osiąganie rezultatów w biznesie i życiu prywatnym?
Zapraszamy Cię na niezwykle inspirującą rozmowę dzięki, której odnajdziesz odpowiedzi między innymi na te pytania.

Planeta Duszy, to cykl, który powstał w kooperacji Mercure Katowice Centrum, Balinese - The Body & Soul Clinic i Instytutu Szkoleniowo-Rozwojowego Leadit.

Misją Planety Duszy jest tworzenie przestrzeni do spotkań z ciekawymi osobami ze świata biznesu, rozwoju, literackiego, duchowego, akademickiego, zapraszając naszych gości do udziału w prelekcjach, wywiadach i spotkaniu z ich uczestnikami, tym samym tworząc miejsce do wymiany wiedzy, przemyśleń i do lekkiej formy networkingu.


Temat spotkania to: O równowadze w życiu i biznesie. Zacznij działać po swojemu! 


Naszymi prelegentkami będą dwie niesamowicie charyzmatyczne kobiety, których ścieżki w świecie biznesowych krzyżowały się od lat. 

Tym razem spotykają się w kolejnym wspólnym projekcie jako goście specjalni cyklu "Planeta Duszy"

Ola Goc - ukończyła Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach na kierunku finanse i rachunkowość, psychologia w zarządzaniu i zarządzanie zasobami ludzkimi na Uniwersytecie Śląskim. Ukończyła roczną Szkołę Trenerów Metrum, Profesjonalną Szkołę Coachingu i jest akredytowanym Coachem ICF na poziomie PCC oraz Facylitatorem Clean Coachingu. Jest także Certyfikowanym Trenerem FRIS® oraz Terapeutą Manualnym Bars. W latach 2008-2009 zarządzała 90-cio osobowym zespołem sprzedażowym w Link4. Budowała zespół specjalistów, brała udział w tworzeniu procedur, procesów, w nowo powstającym w roku 2008 oddziale Link4 w Katowicach. Posiada 15 letnie doświadczenie jako Trener i Coach zdobyte w różnorodnych projektach.Trzykrotna maratonka. Sport nauczył ją jak działa proces skutecznego realizowania celów, dyscypliny i skutecznego pokonywania trudności. Dzisiaj współtworzy Instytut Szkoleniowo Rozwojowy Hana Mana Leadit,  Woman Business Hub przy Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach, oraz jest prezesem największej ze śląskich grup BNI Silesia, współpracuje z Uniwersytetem Ekonomicznych jako wykładowca.

Basia Lech - pracuje jako coach, ponieważ uwielbia wspierać i obserwować swoich klientów w drodze do celu, jakim jest uwolnienie ich potencjału oraz rozwój ich biznesów. Pomaga ludziom być bardziej pewnymi siebie, asertywnymi i mieć więcej czasu dla siebie. Jest trenerem MindSonar®, narzędzia persolog®, Reiss Profile® Masterem oraz dyplomowanym coachem z ponad 10 tysiącami godzin pracy w gabinecie. Z sukcesem szkoli co roku kilka tysięcy osób.
W latach 2016-2019 była wicedyrektorem, a potem dyrektorem Oddziału Śląskiego Izby Coachingu. W 2016 roku została wyróżniona statuetką "Lwica Biznesu" Magazynu Law Business Quality, a w 2018 roku była nominowana przez Dziennik Zachodni do tytułu: "Osobowość Roku" w kategorii Biznes. W 2019 roku otrzymała nagrodę w plebiscycie Diamenty Kobiecego Biznesu. Jeste autorką książek i szkoleń oraz unikatowych programów i narzędzi rozwoju osobistego, a prywatnie mamą dwójki dorastających dzieci.


Wydarzenie odbędzie się:

data: 22 września 2022

godzina: 17:30

miejsce: Hotel Mercure Katowice Centrum ul. Młyńska 6 

Obowiązuje rejestracja na wydarzenie, ilość miejsc jest ograniczona.


Organizatorzy:

https://www.facebook.com/balineseclinic

https://www.facebook.com/MercureKatowiceCentrum

https://www.facebook.com/leaditpl

Patronat Medialny:

https://rig.katowice.pl/businesshub/

Partnerzy:

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach

Woman Business Hub


Polityka prywatności:

https://sites.google.com/artofgrowth.pl/politykapr...łówna

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Zarejestruj się na 2 spotkanie w cyklu Planeta Duszy! Gośćmi będą Ola Goc i Basia Lech, wyjątkowe kobiety, które znają się od lat, łączą w swoich biznesach pasję, równowagę i działają z sukcesami w świecie przedsiębiorców. Rezerwacja miejsca dla 1 osoby

Zarejestruj się na 2 spotkanie w cyklu Planeta Duszy! Gośćmi będą Ola Goc i Basia Lech, wyjątkowe kobiety, które znają się od lat, łączą w swoich biznesach pasję, równowagę i działają z sukcesami w świecie przedsiębiorców.

Wyprzedane Brak wolnych miejsc