5 kroków do optymalizacji procesów w firmie

location icon
Gdański Park Naukowo-Technologiczny, budynek B ul. Trzy Lipy 3, Gdańsk
calendar icon
Od 1 mar 9:00 do 1 mar 12:00

Nadchodzący czas będzie prawdziwą próbą dla wszystkich przedsiębiorców. Prognozy wskazują, że ceny energii w najbliższych miesiącach będą znacząco rosły. Jak w związku z tym zapewnić stabilne funkcjonowanie przedsiębiorstwu? Jak zadbać o skuteczną optymalizację procesów w firmie, która przełoży się na oszczędności?


01.03.2023 w GPNT, zapraszamy Państwa na spotkanie eksperckie: 5 kroków do optymalizacji w firmie, dzięki któremu dowiedzą się Państwo:

  1. Jak zminimalizować rosnące koszty energii w firmie?
  2. Jak poradzić sobie z niestabilnymi łańcuchami dostaw?
  3. Jak zarządzać płynnością finansową?
  4. Jak planować i jak monitorować cash flow?
  5. Na jakie wsparcie dotacyjne mogą liczyć przedsiębiorstwa w ramach nowej perspektywy unijnej FENG: Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki 2021-2027.


Agenda spotkania:

9:00 - 9:45 - Marcin Jurczyński | Wyzwania firm produkcyjnych w 2023 r. Jak się do nich przygotować optymalizując procesy w firmie?

9:45 - 10:30 - Maciej Lubieniecki | Jak wykorzystać najbliższy czas by zarządzać efektywniej finansami przedsiębiorstwa w 2023 r.?

10:30 - 10:40 - Przerwa

10:40 - 11:25 - Kamila Kwiatkowska | Nowa perspektywa finansowa, dotacje na inwestycje, dotacje na badania i rozwój, projekty SMART, ulgi proinnowacyjne.

11:25 - 12:00 Sesja Q&A


Ekspercką wiedzą podzielą się z Państwem przedstawiciele firm członkowskich Izby:

➡ Maciej Lubieniecki - współtworzy firmę konsultingową Venture Navigator. Odpowiedzialny za zarządzanie strategiczne i nadzór nad projektami. Koordynuje prace zespołu kilkunastu ekspertów dopasowanych do danego projektu. Wielokrotnie optymalizował firmy pod kątem przychodów, efektywności i kosztów. Wdraża w przedsiębiorstwach długoterminowe strategie zwiększające ich przewagi konkurencyjne i zyskowność. Pomaga przeprowadzić proces transformacji w kolejnych etapach rozwoju przedsiębiorstwa. Ekspertom współpracającym z Venture Navigator, udało się zwiększyć efektywność biznesów klientów o ponad 17 mln EUR na ponad 150 projektach. Suma przychodów klientów Venture Navigator przekroczyła 3 miliardy zł przychodu.

➡ Marcin Jurczyński - na co dzień jest doradcą, konsultantem i właścicielem w NanoTest. Firmie, która pomaga optymalizować procesy produkcyjne, magazynowe i biznesowe poprzez doradztwo oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii. Z wykształcenia jest Inżynierem, a z natury leniem. W związku z tym jest wielkim fanem procesów, zwinnego zarządzania i optymalizacji. Doświadczenie zdobywał przez wiele lat w międzynarodowych firmach takich jak Flextronics, Gemalto, Thales czy MpicoSys. Zarządzał działami wdrożenia nowych produktów i systemów do zarządzania produkcją. Był odpowiedzialny za zarządzanie projektami i optymalizację procesów produkcji na skalę miliona sztuk miesięcznie. Od wielu lat jako doświadczony konsultant i doradca przeprowadza audyty produkcji i pomaga optymalizować procesy w firmach produkcyjnych.

➡ Kamila Kwiatkowska - Senior manager ds. kluczowych klientów w EDORADCA. Od 14 lat doradza, jak skutecznie skorzystać z bezzwrotnych środków unijnych oraz możliwości wdrożenia ulg proinnowacyjnych. Chętnie dzieli się swoim know-how i inspiruje do nowego spojrzenia oraz podnoszenia poziomu innowacyjności w firmach korzystając z projektów badawczo-rozwojowych i inwestycyjnych. Dzisiaj z dumą patrzy na osiągnięcia setek Polskich przedsiębiorców, którzy zaufali jej doświadczeniu. Swoją wiedzą dzieli się podczas konferencji i webinariów tematycznych prezentując możliwości różnorodnych form i źródeł finansowania zarówno ze środków dostępnych w Polsce jak i bezpośrednio z Brukseli.


Na wydarzenie obowiązuje rejestracja. Liczba miejsc ograniczona.


Kontakt:

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Spotkanie eksperckie
Wyprzedane Brak wolnych miejsc