#networkingAPK: Treści, które sprzedają

location icon
calendar icon
Od 2 mar 10:00 do 2 mar 12:00
ticket icon
Od 49,00 zł

Zdobycie uwagi odbiorców może Cię kosztować więcej niż Ci się wydaje. I nie myśl o pieniądzach, raczej o czymś ważniejszym - Twoim czasie i zaangażowaniu.

Czytając opis tego wydarzenia pewnie nie zdajesz sobie sprawy z tego, jak wiele osób i firm w tym właśnie momencie "wypluwa" treści na social media czy wpisy blogowe. Większość z nich nie robi tego dobrze. Nawet jeżeli dana treść będzie miała duże zasięgi, to dalej nic z tego nie wynika.

Na tym spotkaniu online otrzymasz gotową instrukcję, jak tworzyć treści abyś osiągała zamierzone rezultaty.

Będziesz też miała czas aby zaprezentować swoją działalność, nawiązać nowe relacje biznesowe, oraz poszerzyć wiedzę w zakresie rozwijania marki osobistej w social mediach.

Naucz się mówić o swoim biznesie. Im częściej się pokazujesz, tym częściej klient Cię znajduje.

Gdzie: Platforma internetowa Google Meet (link przesyłany jest przez Evenea w wiadomości potwierdzającej rejestrację oraz dodatkowo prześlemy go mailem przed spotkaniem na adres, który podałaś podczas zapisów w Evenea)

Kiedy: 02 marca 2023 r.

W jakich godzinach: 10:00 - 12:00

Koszt: 49 zł brutto

Jeżeli będziesz pierwszy raz na naszym spotkaniu, to jest ono dla Ciebie bezpłatne! Przed zakupem odezwij się do organizatorek, to otrzymasz kod rabatowy 100%!

Jak się przygotować? Przygotuj krótką, 60-sekundową autoprezentację. Będziesz miała czas, aby dać się poznać wszystkim uczestniczkom

Organizatorki:

Kinga Wiktoria Leszkowicz - założycielka Akademii Przedsiębiorczych Kobiet, trenerka wzrostu w biznesie i relacjach, manager network marketingu

https://www.facebook.com/kingawiktorialeszkowicz/

Anna Kneba - ambasadorka Akademii Przedsiębiorczych Kobiet, właścicielka Assisteo, specjalistka ds. zarządzania sobą w czasie

https://www.facebook.com/ania.ratajczyk.3

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Networking APK - online
Wyprzedane 49,00 zł Wyprzedane