"O przywracaniu pamięci" spotkanie połączone z pokazem filmu "Ukos światła"

location icon
Filharmonia Podkarpacka ul. Chopina 30, Rzeszów
calendar icon
Od 23 lis 17:00 do 23 lis 17:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, Fundacja Tygodnika Powszechnego oraz Klasztor Ojców Dominikanów w Rzeszowie zapraszają na spotkanie pt. "O przywracaniu pamięci" połączone z pokazem Filmu "Ukos światła" i rozmową z reżyserem Wojciechem Szumowskim oraz bohaterem filmu Dariuszem Popielą.Wydarzenie odbędzie się w 23 listopada 2022 r. (środa), o godz. 17.00, w Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malawskiego w Rzeszowie.

Udział w spotkaniu jest BEZPŁATNY pod warunkiem REJESTRACJI!

Warunkiem udziału w wydarzeniu będzie okazanie biletu w formie drukowanej lub na nośniku elektronicznym (np. tablet, telefon). W dniu wydarzenia zajmowanie miejsc będzie możliwe od godz. 16:00. Rezerwacja biletów jest ważna do godz. 16:30.

W przypadku braku możliwości udziału w spotkaniu bardzo prosimy o dokonanie REZYGNACJI drogą e-mailową: [email protected] lub kontakt telefoniczny - 17 866 11 61, 17 866 12 54. Informacja o Państwa rezygnacji pozwoli innym zainteresowanym wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Z uwagi na względy bezpieczeństwa i przepisy przeciwpożarowe, organizatorzy zastrzegają sobie prawo do decyzji o zamknięciu możliwości uczestnictwa w spotkaniu w momencie wypełnienia wszystkich miejsc siedzących w Filharmonii.

Informujemy, że spotkanie będzie rejestrowane w formie dokumentacji fotograficznej i filmowej, która zostanie udostępniona na portalu WSIiZ i uczelnianym kanale YouTube.

Czytaj więcej o cyklu " W labirycie świata" na stronie: wielkiepytania.wsiz.pl/wls.


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  SALA KONCERTOWA
już niedostępne -