Rodzina i relacje międzyludzkie

NLS Black Belt - Kurs zaawansowany 8-9 sierpnia Sopot

location icon
Spotkanie prowadzone w Sopocie Sopot, Sopot
calendar icon
Od 8 sie 12:00 do 9 sie 18:00

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu 733 274 274


NLS Black Belt - Zostań Mistrzem Uwodzenia

Czyli zaawansowane strategie uwodzenia


Na podstawowym kursie NLS dostałeś narzędzia pozwalające skutecznie uwodzić kobiety. Sam wiesz, jak skutecznie działają. Teraz przyszedł czas, by Twoje umiejętności przenieść w nowy wymiar. Black Belt to techniki bardziej zaawansowane i jeszcze bardziej skuteczne niż te wszystkie, które otrzymałeś na podstawowym szkoleniu NLS.

Czy Ty chcesz zostać prawdziwym MISTRZEM UWODZENIA?

Czy zdarzyło Ci się kiedyś zobaczyć naprawdę, naprawdę niezwykle piękną kobietę, która swoją urodą, aparycją klasą i stylem, a być może też tym, co osiągnęła w swoim życiu itp. sprawiła na Tobie naprawdę niesamowicie wielkie wrażenie? A pomimo tego, że widziałeś ja tylko krótką chwilę to na dugo później pozostał Ci jej obraz w głowie? Każdy chyba już doświadczył takiego przeżycia, więc jeśli chciałbyś skutecznie uwodzić takie, te najpiękniejsze z najpiękniejszych i najbardziej wartościowe kobiety, które spełniają absolutnie wszystkie Twoje kryteria to podejmij działanie, aby rzeczy, które do tej pory wydawały się nie osiągalne stały się dostępne na wyciągnięcie ręki pod jednym warunkiem musisz wdrożyć i stosować otrzymaną od nas wiedzę zgodnie ze wskazówkami otrzymanymi na tym szkoleniu. Więc jeśli jesteś wystarczająco odważny, aby do swojego świata zaprosić te kobiety super VIP to nie może Cię zabraknąć na najbliższej edycji Black Belta. Tylko zastanów się czy na pewno jesteś gotowy, aby przejść do świata zza magicznej kurtyny… i zacząć uwodzić kobiety super VIP.


A oto Twoje korzyści z warsztatu, który odbywa się tylko raz do roku:


1. Zaawansowane metody uwodzenia - dostosowane do różnych typów kobiet!

2. 3 Pytania otwierające najgłębsze poziomy umysłu.

3. Jak stać się najwyższym autorytetem w świecie jej erotycznych przeżyć.

4. Nauczysz się jak skutecznie przekonać kochankę na trójkąt z inną kobietą pomimo tego że ona jeszcze nie wie o tym, że jest też Bi. Tak dobrze przeczytałeś, będziesz w stanie wytworzyć w drugiej kobiecie ochotę na zabawę z drugą kobietą pomimo tego, że dotychczas ona ma swoje przekonanie, że nie lubi zabaw z innymi kobietami i tu nie ma znaczenia czy jest czy nie jest BI.

5. Frakcjonowanie - jak spotęgować jej zainteresowanie swoja osobą, by błagała o więcej.

6. Nadawanie odpowiedniej ramy waszym kontaktom - klucz do sukcesu!

7. Demonstracje - kuzyni ET pattern przybyli na Ziemię! Najbardziej kontrowersyjne zastosowanie konwersacyjnej hipnozy do spotęgowania jej doznań erotycznych.

8. Warunkowanie kobiety - aby myślała cały czas o Tobie nawet, gdy nie będziesz obecny.

9. "Omijacz konkurencji" . Po co masz zostawać jej chłopakiem? Niech go sobie zatrzyma, a Ty bądź dla niej tylko zabawką erotyczną, z którą radośnie go zdradza. Czyż nie jest to instrumentalne traktowanie mężczyzny? ;)

10. Hardcorowy Sex - jak sprawiać, aby kobiety miały ochotę na więcej, mocniej i różnorodniej.

11. Kobiety biseksualne - ocean nowych możliwości. Jak z nimi rozmawiać, by pomagały ci w łowach i w "konsumpcji zdobyczy", aby to ona wyszukiwała Ci kobiety, które się tobie podobają.

12. Jak przywiązać kobietę na stałe do siebie - tylko wtedy, gdy Ty znajdziesz już tą swoją jedyną, która spełnia absolutnie WSZYSTKIE Twoje kryteria! Uwaga- nie ponosimy odpowiedzialności za skutki stosowania tej techniki na kobietach, z którymi tylko chcesz się przespać! To poważne ostrzeżenie - gdy jej użyjesz, nie będzie chciała się od ciebie odczepić! Niektórzy kursanci stali się ofiarami stalkerek, które prześladowały ich w miejscu zamieszkania i pracy! Po prostu byli nachodzeni ! Pamiętaj nadmiar potrafi być gorszy od niedoboru…

13. Jak radzić sobie z jej zastrzeżeniami przy poszerzaniu koperty zachowań seksualnych.

14. Jak ominąć występujące obiekcje w procesie uwodzenia, gdy kobieta zaczyna dostrzegać dzielące was społeczne i kulturowe oraz mentalne różnice. Czyli na przykład pochodzicie z zupełnie dwóch różnych światów…

15. W dwójkę fajnie, w trójkę fajniej, w czwórkę... Czyli wielokąty.

16. jak ominąć występujący w ostatniej chwili opór (LMR).Zakres szkolenia:

• Czyste zaawansowane NLP i Hipnoza

• Zaawansowane strategie NLS


UWAGA ! Szkolenie odbywa się raz do roku, po Sopot Summer Cammp.

Jest tylko dziesięć miejsc - więc kto pierwszy ten lepszy!

Dodatkowe korzyści:

• Unikatowe materiały.

• Strategie, które pozwolą Tobie uwieść każdą nawet bardzo niedostępną kobietę, z którą chciałbyś stworzyć długoterminową i wartościową relację.

• Narzędzia i strategie do tej pory nie udostępniane na szkoleniach.

• 4 godziny darmowych konsultacji po szkoleniu.

• Rabat na kolejne szkolenie - powtórka Black Belt w specjalnej cenie (około 5% ceny szkolenia).

• Jeszcze większy wzrost Twojej skuteczności uwodzenia.

• Będziesz w stanie uwieść kobietę z Twojego środowiska, którą już znasz, ale działania które podejmowałeś do tej pory były nie efektywne.
Rozkład jazdy:


Poniedziałek

12:00 - 19:00 Zaawansowany NLS


Wtorek

12:00 - 18:00 Zaawansowany NLSPrzez 2 dni kursu zaawansowanego prowadzić Cię będzie:

Doświadczony trener NLP NLS z wieloletnim stażem zawodowym, specjalista ds. komunikacji międzyludzkiej, ekspert mowy ciała

Yebi - wieloletni praktyk i mistrz uwodzenia. Aktywny w szkole NLS od samego początku. Bohater książki "Alchemia Uwodzenia"

http://sensus.pl/view/4345k/1/uwo2vv.htm

NLS Black Belt - Szkolenie przeznaczone tylko i wyłącznie dla absolwentów warsztatu grupowego podstawowego NLS lub absolwentów szkolenia indywidualnego.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet standardowy - Szkolenie grupowe zaawansowane
Wyprzedane 2 970,00 zł Wyprzedane
  Bilet standardowy - Szkolenie grupowe zaawansowane
Wyprzedane 3 470,00 zł Wyprzedane