Marketing Biznes i Przedsiędsiębiorczość Rozwój osobisty

16.10.2024 godz. 17:30 Networking - Twoja biznesowa supermoc. Projekt Biznes Balans. Prowadzący: Aneta Stępnik, Sara Zobek

location icon
Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości Kolejowa 3, Dąbrowa górnicza
calendar icon
Od 16 paź 17:30 do 16 paź 19:30
ticket icon
Od 0,00 zł

Zapraszamy do udziału w szkoleniu "Networking: Twoja biznesowa supermoc!" realizowanym w ramach innowacyjnego projektu "Biznesowy Balans", stworzonego we współpracy Ambasadorek DIP z Dąbrowskim Inkubatorem Przedsiębiorczości. To unikalna oferta dla osób, które pragną rozwijać swoje umiejętności biznesowe i wprowadzić swoje pomysły w życie.
Projekt "Biznes Balans" jest idealny dla przedsiębiorców, którzy szukają inspiracji i praktycznej wiedzy, aby rozwinąć swoje biznesy, nie tracąc przy tym życiowej równowagi.

Poznaj ambasadorski cykl szkoleń! Zarezerwuj swoje miejsce już dzisiaj! 

Czy marzysz o zrównoważonym życiu zawodowym, w którym masz czas by żyć?  Jeśli tak już dzisiaj dołącz do naszego najnowszego projektu - "Biznes Balans"!

Co zaplanowaliśmy w ramach projektu?

▪️ Warsztaty i szkolenia: rozwijaj umiejętności niezbędne do prowadzenia zrównoważonego biznesu.

▪️ Dostęp do ekspertów: czerp wiedzę od doświadczonych mentorów i liderów branży.

▪️ Sieć wsparcia: zbuduj relacje z przedsiębiorcami, którzy podzielają Twoje wartości.16.10.2024 godz. 17:30 Networking - Twoja biznesowa supermoc

Warsztaty, które zrewolucjonizują Twój sposób budowania kontaktów biznesowych. Dowiedz się, jak skutecznie prezentować siebie, inicjować rozmowy i korzystać z nowoczesnych narzędzi do wymiany kontaktów.

Zapraszamy Cię na wyjątkowe szkolenie, które przekształci sposób, w jaki myślisz o networking. "Networking: Twoja biznesowa supermoc" to szansa, by nauczyć się budować trwałe i wartościowe kontakty biznesowe. W czasie naszych zajęć odkryjesz, jak efektywnie prezentować swoje atuty, inicjować rozmowy i korzystać z nowoczesnych narzędzi do wymiany kontaktów.

 1. Naucz się, jak w kilku zdaniach przedstawić siebie, aby zainteresować rozmówcę i stworzyć trwałą relację.
 2. Odkryj techniki, które pomogą Ci bez trudu rozpoczynać i podtrzymywać rozmowy, otwierając drzwi do nowych możliwości.
 3. Zrozum, jak przyjmować i udzielać konstruktywnego feedbacku, co jest nieocenioną umiejętnością w życiu zawodowym.
 4. Naucz się skutecznie używać narzędzi takich jak Instagram czy LinkedIn do rozszerzania Twojej sieci kontaktów.
 5. Obalimy mity dotyczące networkingu, co pozwoli Ci podejść do procesu budowania sieci z większą pewnością i otwartością.
 6. Znajdź podobnych do siebie - gdzie i jak szukać osób o podobnych zainteresowaniach i wartościach, co może znacząco wpłynąć na Twoją karierę.
Co zyskasz uczestnicząc w szkoleniu?
 • Mistrzostwo w autoprezentacji: Bądź zapamiętany przez rozmówców.
 • Komunikacja bez barier: Nawiązuj kontakty z łatwością.
 • Skuteczne wykorzystanie mediów społecznościowych: Rozwijaj swoją sieć w sieci.
O trenerach:

Sara Zobek - certyfikowany coach i trener psychologii pozytywnej, ale też inżynier logistyki, stąd jej podejście do psychologii i biznesu najlepiej charakteryzuje słowo: BALANS. Od 3 lat buduje swoją markę w internecie kierując się 3 wartościami: autentyczność, szczerość, poczucie humoru. Z doświadczenia w pracy ze swoimi klientkami, ale też swojego wie, że bycie autentycznym w sieci zaczyna się od pracy z pewnością siebie, poczuciem własnej wartości i uwolnieniem się od opinii innych ludzi.

Aneta Stępnik - certyfikowana trenerka mentalna, to pasjonatka i estetka, która inspiruje kobiety do odkrywania ich życiowych celów i budowania marki osobistej. Jej podejście, które łączy biznes z dbałością o dobrostan, inspirowane jest przez jej własne doświadczenia oraz szeroką wiedzę zdobytą na licznych studiach podyplomowych, w tym w zarządzaniu marką luksusową, psychologii przywództwa, marketingu internetowym, oraz psychologii koncentracji.

Na warsztatach "Networking: Twoja biznesowa supermoc", Aneta dzieli się swoimi technikami efektywnego budowania marki osobistej i zarządzania wizerunkiem w kontekście networkingu. Uczestnicy nauczą się, jak skutecznie prezentować swoje atuty, rozwijać relacje i korzystać z nowoczesnych narzędzi do wymiany kontaktów. Na podstawie własnych doświadczeń pokazuje, że networking to coś więcej niż tylko biznes - to budowanie długotrwałych relacji, które mogą przekształcić się w przyjaźnie i owocne współprace. Obecnie tworzy innowacyjny projekt "BrandNew Me: Projektuj Swoją Autentyczność", w którym wykreujesz na nowo swój wizerunek od podstaw, w oparciu o umysł, ciało i duszę. Skupiając się na wartościach, pomaga odkryć i zaprezentować unikalne cechy, które wyróżniają na tle innych. Aneta, wykorzystując swoje doświadczenie jako estetka i mentorka, kieruje uczestnikami w odkrywaniu, jak ich osobisty styl może stać się ich wizytówką w biznesie i życiu prywatnym.


Jakie jeszcze szkolenia w ramach projektu BIZNES BALANS przygotowaliśmy?

 • Marka osobista: Twoje Alter Ego
 • Storytelling: Jak opowiadać o swoim biznesie, aby Cię słuchali 
 • Instagram Ninja. Jak zostać gwiazdą internetu.
 • Zbalansuj swoje życie: mniej stresu, więcej sukcesu
 • Jedzenie przy nieregularnym trybie życia: triki dla zapracowanych osób
 • Zdrowe ciało - zdrowy umysł: Odkryj moc ruchu
 • Jak to co myślisz wpływa na to ile zarabiasz?
 • Networking - Twoja biznesowa supermocNajczęściej zadawane pytania

Kiedy startujemy? 12 czerwca 2024

Ile szkoleń zaplanowaliśmy? 8

Gdzie odbywać będą się szkolenia? Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości, ul. Kolejowa 3, Dąbrowa Górnicza


Nie zastanawiaj się! Postaw na swój rozwój! Czekamy na Ciebie!Wydarzenie współfinansowane ze środków Gminy Dąbrowa Górnicza.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  16.10.2024 godz. 17:30 Networking - Twoja biznesowa supermoc. Projekt Biznes Balans. Prowadzący: Aneta Stępnik, Sara Zobek
16 Października 2024, 10:30