Warsztaty Metody kreatywnego poszukiwania nowych produktów i usług - Dzień Otwarty w KCRP

location icon
Kołobrzeskie Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości ul. Unii Lubelskiej 33b, Kołobrzeg
calendar icon
Od 30 cze 15:00 do 30 cze 16:30
ticket icon
Od 0,00 zł

Warsztaty Metody kreatywnego poszukiwania nowych produktów i usług

Chcesz zrewolucjonizować swoją ofertę? Szukasz nowych, innowacyjnych produktów lub usług, które wyróżnią Cię na rynku? Przyłącz się do naszych interaktywnych warsztatów "Metody Kreatywnego Poszukiwania Nowych Produktów i Usług"!

Podczas tego inspirującego spotkania nauczymy Cię, jak skutecznie generować kreatywne pomysły i jak przekształcać je w konkretne, wartościowe rozwiązania dla Twoich klientów. Skupimy się na różnych technikach, które pobudzają kreatywność i wspierają innowacyjne myślenie.

Interaktywne warsztaty, na których nauczysz się jak stosować kreatywne techniki do generowania nowych pomysłów, a następnie jak przekształcać te pomysły w realne produkty i usługi. Dowiesz się jak zrozumieć i przewidzieć potrzeby swoich klientów, by tworzyć wartość, która przyciągnie uwagę i wyróżni Cię na rynku. 

Warsztaty poprowadzi trener biznesu, doradca, coach: Grażyna Myczkowska. Wieloletni wykładowca akademicki. Absolwentka Szkoły Trenerów Biznesu Akademii SET® oraz Szkoły Coachów Biznesu Akademii SET®. Praktyk metody coachingowej POINTS OF YOU. Certyfikowany Trener FRIS-Style Myślenia i Style Działania. Certyfikowany Coach Kryzysowy. Certyfikowany Superwizor coachingu. Jej pasją jest malarstwo. Praca z ludźmi i ich sukcesy w odkrywaniu nowych możliwości dają jej energię do działania.


Jak się zapisać?

Na samej górze strony, w polu "Dołącz do wydarzenia", na wysokości "Warsztaty Metody kreatywnego poszukiwania nowych produktów i usług - Dzień Otwarty w KCRP", wybierz liczbę biletów na "1", a następnie kliknij guzik "Zapisz się!" i przejdź przez proces rejestracji (uzupełnij dane).

Jeśli bilety w polu "Warsztaty Metody kreatywnego poszukiwania nowych produktów i usług - Dzień Otwarty w KCRP" są już niedostępne, zapraszamy do wpisania się na listę rezerwową (również poprzez wybranie liczby na "1", i guzik "Zapisz się!".

Zgłoszenie online (od 22.06.2023 r. godz.12:00)

  • decyduje kolejność zgłoszeń,
  • po wyczerpaniu się ilości miejsc możesz zapisać się na listę rezerwową
  • Zakwalifikowani uczestnicy otrzymają potwierdzenie mailowo i telefonicznie.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Warsztaty Metody kreatywnego poszukiwania nowych produktów i usług
już niedostępne -
  Lista rezerwowa
już niedostępne -