Meeting Club - Bankiet dla przedsiębiorców w Hotelu Sheraton

location icon
Hotel Sheraton - Restauracja Some Place Else ul. Powiśle 7, Kraków
calendar icon
Od 13 cze 19:00 do 13 cze 19:00
ticket icon
Od 199,99 zł

Zapraszamy na niezwykłe, piąte już wydarzenie- spotkanie dla przedsiębiorców, które odbędzie się 13.06.2024 w restauracji Some Place Else w Hotelu Sheraton, o godzinie 19:00.

Meeting Club:
Inicjatywa łącząca przedsiębiorców i umożliwiająca poszerzanie kontaktów na cyklicznych eventach oraz online w aplikacji Whatsup podzielona na kategorie. Podczas spotkania jest możliwość poznania przedsiębiorców z różnych branż. Event ma niezobowiązujący charakter i nastawione jest na wymianę doświadczeń między ludźmi.

Grupa ta to ekskluzywne forum skupiające wyjątkowych liderów biznesu, którzy regularnie spotykają się co 2-3 miesiące. W tym selektywnym gronie znajdują się przedsiębiorcy o niezwykłej renomie i znaczeniu w swoich dziedzinach, co stanowi kluczowy element naszej tożsamości. Spotkania te tworzą inspirujący kontekst do wymiany pomysłów, doświadczeń i najlepszych praktyk, co w istotny sposób przyczynia się do rozwoju i sukcesu każdego uczestnika. Chociaż nie używamy określeń takich jak "konkretni" czy "duzi", to właśnie oni stanowią o sile i wyjątkowości naszej grupy, co przekłada się na bogactwo naszych spotkań i owocne kontakty biznesowe.

Parking

Miejsce parkingowe znajdziesz na parkingwawel.pl, wjazd od ulicy Powiśle.DressCode

Smart Casual


Do zobaczenia,

Daniel i Jakub

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
bilet uprawnia do uczestnictwa w wydarzeniu jednej osoby. w cenie zawarty jest bufet oraz napoje bezalkoholowe (kawa, herbata, woda) Early Ticket Regular

bilet uprawnia do uczestnictwa w wydarzeniu jednej osoby. w cenie zawarty jest bufet oraz napoje bezalkoholowe (kawa, herbata, woda)

już niedostępne 199,99 zł -
bilet uprawnia do uczestnictwa w wydarzeniu jednej osoby. w cenie zawarty jest bufet oraz napoje bezalkoholowe (kawa, herbata, woda) Late Ticket Regular

bilet uprawnia do uczestnictwa w wydarzeniu jednej osoby. w cenie zawarty jest bufet oraz napoje bezalkoholowe (kawa, herbata, woda)

już niedostępne 249,99 zł -
Wesprzyj inicjatywę MeetingClub i jej rozwój zostając Patronem wydarzenia! Bilet uprawnia do uczestnictwa w wydarzeniu jednej osoby oraz krótkiej prezentacji swojego biznesu (ok. 30 sekund). W cenie zawarty jest bufet oraz napoje bezalkoholowe (kawa, herbata, woda) Ticket Patron

Wesprzyj inicjatywę MeetingClub i jej rozwój zostając Patronem wydarzenia! Bilet uprawnia do uczestnictwa w wydarzeniu jednej osoby oraz krótkiej prezentacji swojego biznesu (ok. 30 sekund). W cenie zawarty jest bufet oraz napoje bezalkoholowe (kawa, herbata, woda)

już niedostępne 500,00 zł -
Wesprzyj inicjatywę MeetingClub i jej rozwój zostając Patronem Tytularnym wydarzenia! Bilet uprawnia do uczestnictwa w wydarzeniu jednej osoby a także krótka możliwość prezentacji swojego biznesu. W cenie zawarty jest bufet oraz napoje bezalkoholowe (kawa, herbata, woda). Przed zakupem zapytaj o szczegóły organizatorów. Ticket Patron Elite

Wesprzyj inicjatywę MeetingClub i jej rozwój zostając Patronem Tytularnym wydarzenia! Bilet uprawnia do uczestnictwa w wydarzeniu jednej osoby a także krótka możliwość prezentacji swojego biznesu. W cenie zawarty jest bufet oraz napoje bezalkoholowe (kawa, herbata, woda). Przed zakupem zapytaj o szczegóły organizatorów.

już niedostępne 3 075,00 zł -
Wesprzyj inicjatywę MeetingClub i jej rozwój zostając Patronem Elite wydarzenia! Bilet uprawnia do uczestnictwa w wydarzeniu jednej osoby a także daje możliwość prezentacji swojego biznesu przy stoisku rozłożonym na czas trwania całości wydarzenia. Bilet uprawnia także do prezentacji swojego biznesu podczas krótkiego przemówienia. W cenie zawarty jest bufet oraz napoje bezalkoholowe (kawa, herbata, woda). Przed zakupem zapytaj o szczegóły organizatorów. Ticket Patron Premium

Wesprzyj inicjatywę MeetingClub i jej rozwój zostając Patronem Elite wydarzenia! Bilet uprawnia do uczestnictwa w wydarzeniu jednej osoby a także daje możliwość prezentacji swojego biznesu przy stoisku rozłożonym na czas trwania całości wydarzenia. Bilet uprawnia także do prezentacji swojego biznesu podczas krótkiego przemówienia. W cenie zawarty jest bufet oraz napoje bezalkoholowe (kawa, herbata, woda). Przed zakupem zapytaj o szczegóły organizatorów.

już niedostępne 6 150,00 zł -
Wesprzyj inicjatywę MeetingClub i jej rozwój zostając Patronem Max wydarzenia! Bilet uprawnia do uczestnictwa w wydarzeniu dwóch osób, daje możliwość prezentacji swojego biznesu przy stoisku rozłożonym na czas trwania całości wydarzenia, a także 30-minutowego czasu na opowiedzenie o swoim biznesie podczas przemówienia przed wszystkimi gośćmi. W cenie zawarty jest bufet oraz napoje bezalkoholowe (kawa, herbata, woda). Przed zakupem zapytaj o szczegóły organizatorów. Ticket Patron Tytularny

Wesprzyj inicjatywę MeetingClub i jej rozwój zostając Patronem Max wydarzenia! Bilet uprawnia do uczestnictwa w wydarzeniu dwóch osób, daje możliwość prezentacji swojego biznesu przy stoisku rozłożonym na czas trwania całości wydarzenia, a także 30-minutowego czasu na opowiedzenie o swoim biznesie podczas przemówienia przed wszystkimi gośćmi. W cenie zawarty jest bufet oraz napoje bezalkoholowe (kawa, herbata, woda). Przed zakupem zapytaj o szczegóły organizatorów.

Wyprzedane 12 300,00 zł Wyprzedane