Marketing Sprzedaż Zarządzanie Rozwój osobisty Zdrowie i Medycyna

Majówka ze zdrowiem psychicznym 2022

location icon
online
calendar icon
Od 9 maj 14:00 do 27 maj 12:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Majówka ze zdrowiem psychicznym

W ostatnim czasie sporo przeżyliśmy. Najpierw trwająca dwa lata pandemia ze swoją dynamiką - czas niepokoju i lęku, czas zmęczenia i frustracji. Większość z nas sobie poradziła - wypracowała nowe strategie radzenia sobie i nauczyła się żyć w nowej normalności.

Niestety wojna w Ukrainie zatrzęsła naszym zdrowiem psychicznym. Nie mogliśmy się przygotować na to wydarzenie. Mimo, że początkowy czas lęku i niepokoju u wielu z nas minął, napięcie i stres minionego miesiąca może wciąż oddziaływać na nasz organizm.

Nadal jesteśmy zaangażowani, słuchamy wiadomości, myślimy o tej sytuacji. Niewątpliwie możemy być już zmęczeni. U wielu z nas może pojawić się obojętność i bezradność, a nawet złość. Jak sobie z tym radzić i przygotować się na kolejne zmiany?

Sytuacja ta nie potrwa miesiąc, dwa, ale znacznie dłużej. Warto więc wyposażyć się w podstawowe informacje i kompetencje psychologiczne przydatne we wspieraniu bliskich, pracowników i samego siebie. Chcąc nadal Was wspierać, po raz kolejny organizujemy "Majówkę ze zdrowiem psychicznym", która będzie okazją do wysłuchania ekspertów.

O czym tym razem?

☑ Dla managerów i HRBP przygotowaliśmy m.in. warsztaty z interwencji kryzysowej po stracie pracownika, kompetencji wspierających managera, wypalenia zawodowego i procedur w przypadku uzależnionego pracownika.

☑ Panele z udziałem zaproszonych gości będą miejscem, gdzie poruszymy tematy strategii zdrowia psychicznego w firmie po wybuchu katastrofy oraz wyboru odpowiedniej linii wsparcia dla pracowników.

☑ Przedstawimy najnowsze dane na temat wzrostu postraumatycznego, rozmowy z osobą w żałobie, złożonym PTSD, żałoby traumatycznej, samotności postpandemicznej.

☑ Damy wskazówki, jak udzielać podstawowej pomocy psychologicznej i opanować swój niepokój.

☑ Powiemy sporo o rodzicielstwie - jak wspierać dziecko w żałobie i jak być rodzicem w czasie wojny.

☑ Porozmawiamy o wyczerpaniu pomaganiem, wtórnym stresie pomagającego i konfliktach domowych.

☑ Nie zabraknie też informacji z psychologii pozytywnej - podpowiemy jak się wentylować i jak przyjemne emocje oraz sport regulują pracę mózgu.

Zapisz się już dziś: www.majowka.mhcenter.pl oraz dołącz do wydarzeń w social media, aby być na bieżąco:

Do zobaczenia i usłyszenia od 9 maja!

Zapraszamy,

Mental Health Center

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Aby wziąć udział w wydarzeniu, zarejestruj się na www.majowka.mhcenter.pl Aby wziąć udział w wydarzeniu, zarejestruj się na www.majowka.mhcenter.pl

Aby wziąć udział w wydarzeniu, zarejestruj się na www.majowka.mhcenter.pl

Wyprzedane Brak wolnych miejsc