Grafika wektorowa i ploter laserowy: zbuduj i spersonalizuj sekretne pudełeczko - sesja mejkerska

location icon
Centrum Kreatywności Targowa Targowa 56, Warszawa
calendar icon
Od 11 cze 15:40 do 11 cze 17:20

Uwaga! Ten warsztat jest częścią wydarzenia "Mejker - ogólnopolskie spotkanie mejkerów". Jeśli chcesz wziąć udział w warsztacie, musisz również zarejestrować się na całe wydarzenie: https://forms.gle/f5LbpM74L8LLY5Hn6 Osoby niezarejestrowane będą wykreślone z listy warsztatowej. 

Umiejętność tworzenia projektów wektorowych to duża zaleta, a już na pewno podstawa wiedzy każdego szanującego się mejkera. Znajdują one wykorzystanie przy pracy zarówno z sitodrukiem jak i z każdą maszyną CNC - z ploterem laserowym i tnącym, z hafciarką, frezarką czy z drukarką 3d.

Podczas sesji mejkerskiej zaprojektujemy w programie Inkscape najrozmaitsze zdobienia - wedle upodobania uczestników - które później wygrawerujemy przy pomocy plotera laserowego na uprzednio wyciętych już elementach naszego przyszłego pudełka. Dowiecie się w jaki sposób łatwo i równo umiejscowić grawer na gotowym, już wyciętym elemencie. Na koniec oszlifujecie i skleicie swoje spersonalizowane pudełka.

Nadia Dobrowolska-Muszyńska -

Absolwentka wydziału Sztuki Nowych Mediów w Polsko-Japońskiej Wyższej Szkole Technik Komputerowych. Specjalistka od projektowania wektorowego i obsługi plotera laserowego. Uczestniczka drugiej edycji programu Maker Woman, dzięki któremu przekuła pasję w praktykę codzienną i zdobyła kilkuletnie doświadczenie w realizacji rozmaitych projektów na ploterze laserowym. Najbardziej lubi realizować projekty dekoracyjne, w sklejce i filcu. Już od dzieciństwa zwolenniczka nurtu "napraw - nie wyrzucaj' - przynajmniej raz w miesiącu zaadoptuje pod swój dach na przykład stary, porzucony mebel lub zmokniętego pluszaka czy zakurzony dywan, które później odświeża, odrestaurowuje, tudzież pierze, nadając im tym samym "nowe życie". Prywatnie miłośniczka hodowli roślin, wystroju wnętrz i wszystkiego, co różowe; "mama" siedmiu kotów i psa 😉.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet normalny
już niedostępne -