Jak prosto policzyć mały biznes? Warsztat dla Mam
👩🍼🤱🤰Drogie Mamy❗
Nowy rok szkolny to nie tylko powrót do rutyny — to świeży start, nowa energia i przestrzeń na realizację własnych pomysłów 😀❗
Wracamy z wakacji wypoczęte, pełne refleksji, inspiracji i gotowe, by działać 🔥💪❗
🤑 Dlatego właśnie we wrześniu zapraszamy Was na wyjątkowe spotkanie z Agnieszką Bator:
👩🍼💡Jesteś młodą mamą z pomysłem na własny biznes ❓
Jednak masz w głowie kompletny chaos i czujesz niepewność czy to wypali ❓
Przyjdź na nasze spotkanie, a pokażę Ci że:
✅przygotowanie realnego planu może być łatwe
✅wyjaśnię Ci dlaczego warto samemu uporządkować swoją księgowość mimo, że podatki policzy Ci biuro albo asystent z banku
✅można sprawdzić kiedy pieniądze się zwrócą
😀 Uprzedzam, to będzie warsztat dla totalnie początkujących 💪❗
🧠 Będzie więcej logicznego myślenia niż liczenia 🫰
Wiedza którą zdobędziesz zapewni Ci spokój i pomoże odnaleźć się w chaosie przychodów i kosztów.
Zarówno na samym początku jak i po zakończeniu każdego kolejnego miesiąca 🗓️
👩 Nazywam się Agnieszka Bator, jestem z wykształcenia ekonomistką z 10-letnim stażem w księgowości. Od trzech lat łączę prowadzenie małego biznesu z satysfakcjonującym macierzyństwem, a moje projekty są rentowne i mam nad nimi pełną kontrolę.
Uważam, że liczenie podatków warto zostawić specjalistom, a księgowość to nie tylko podatki,
ale też bieżąca informacja o sytuacji w firmie, która pozwala Ci podejmować dobre decyzje dla Twojego biznesu 💪
To będzie czas dla Was❗ 👩🍼🤱🤰
Czas, by uporządkować myśli, nabrać odwagi i zrobić pierwszy (albo kolejny!) krok w stronę własnej działalności 💰💸
Z ogromną radością zapraszamy wszystkie mamy, które chcą działać świadomie i po swojemu 🌿💼
Serdecznie zapraszamy KAŻDĄ z Was na spotkanie w kobiecym gronie, pełnym akceptacji.
Podczas spotkania będą robione zdjęcia. Pamiętaj, że zapisując się na nasze wydarzenie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie wizerunku w celach reportażowych i promocyjnych Klubów Przedsiębiorczych Mam.
Dochód ze sprzedaży wejściówek-cegiełek zostanie przeznaczony na rozwój Klubu Przedsiębiorczych Mam. Dzięki wpłaconym pieniądzom będziemy docierać do kolejnych kobiet, które chcą łączyć pracę z macierzyństwem. Kupując bilet wspierasz mamy i zmieniasz ich przyszłość na lepszą.
---
Klub Przedsiębiorczych Mam jest projektem społecznym realizowanym przez Fundację Rodzic w mieście