Klub Przedsiębioczych Mam Kielce - 09.07.2025

location icon
Amfiteatr Kadzielnia w Kielcach Al. Legionów, Kielce
calendar icon
Od 9 lip 10:00 do 9 lip 17:30
ticket icon
Od 0,00 zł
🔵 Szukasz inspiracji i przestrzeni do działania! Klub Przedsiębiorczych Mam w Kielcach zaprasza na otwarte dla wszystkich mam spotkania, które powstało dzięki finansowaniu ze środków Narodowego Instytutu Wolności-Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Korpusu Solidarności - rządowego programu wspierania i rozwoju wolontariatu systematycznego na lata 2018-2030!


Data i miejsce:
📅 09 lipca 2025 r.
⏰ 10:00 - 17:00
🏠 Amfiteatr Kadzielnia w Kielcach, Al. Legionów, Kielce


Zapraszamy na spacer turystyczno-krajoznawczy po Kielcach. Zaczniemy od przepięknej geologicznej wizytówki Kielc, czyli Kadzielni. Następnie przespacerujemy się przez kielecki park i na Wzgórze Zamkowym obok Ośrodka Myśli Patriotycznej i Obywatelskiej rozpoczniemy grę terenową "Poznajmy Kielce ". Gra polega na jak najszybszym i poprawnym rozwiązaniu zadań zawartych w karcie pracy a nastepnie dotarciu na metę 😅. Po emocjach gry terenowej posłuchamy opowieści o dawnym Pałacu Biskupów Krakowskich oraz kieleckiej katedrze. Spacer będziemy kontynuować poprzez Pomnik dzika Kiełka, ulicę Sienkiewicza i Rynek. Następnie przejdziemy do doliny Silnicy na zasłużony odpoczynek i relaks przy ognisku.

Naszym Przewodnikiem będzie Dorota Czesak Licencjonowany przewodnik świętokrzyski oraz pilot wycieczek zarówno krajowych jak i zagranicznych. Włada językiem angielskim (wpisanym do legitymacji) oraz językiem niemieckim (certyfikat TELC). Posiada doświadczenie w pilotażu na następujących kierunkach: Wilno, Budapeszt, Praga, Berlin, Rzym.

Wspólnie z Fundacją ,,Enkolpion" współtworzy również przewodnik turystyczny dotyczący,,Wiodących Programów Turystycznych Województwa Świętokrzyskiego". W mojej działalności bardzo wspiera mnie mój mąż, Marek Czesak, również przewodnik świętokrzyski. W ramach prowadzonej działalności oferujemy Państwu:

• kompleksową usługę przewodnicką na terenie województwa świętokrzyskiego w języku polskim i angielskim
• kompleksową ustugą przewodnicką po Sandomierzu w języku polskim iangielskim
•nowość! wycieczki z przewodnikiem dla maksymalnie 8 osób komfortowym busem.
• pomoc przy tworzeniu programów wycieczek z indywidualnym uwzględnieniem cech Państwa grupy
•pomoc w rezerwacji miejsc noclegowych oraz innych atrakcji regionu
·serdeczność i dobrą atmosfere
Organizowanie wycieczek po Górach Świętokrzyskich oraz Sandomierzu to nie tylko praca, ale również hobby. Dorota działa na swoim terenie i robi to co kocha z pasją i uśmiechem.



_________________________

Serdecznie zapraszamy KAŻDĄ z Was na spotkanie w kobiecym gronie, pełnym akceptacji.

Podczas spotkania będą robione zdjęcia. Pamiętaj, że zapisując się na nasze wydarzenie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie wizerunku w celach reportażowych i promocyjnych Klubów Przedsiębiorczych Mam.


---

Klub Przedsiębiorczych Mam jest projektem społecznym realizowanym przez Fundację Rodzic w mieście






Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  KPM Kielce, 09.07.2025
9 Lipca 2025, 10:00