Sprzedaż Biznes i Przedsiędsiębiorczość Zarządzanie Zdrowie i Medycyna Sport Turystyka i podróże

Indywidualne konsultacje W TWOIM HOTELU ok. 15h pracy 3 - 4 spotkania

location icon
calendar icon
Od 5 paź 8:00 do 5 paź 16:00

Idealne jeśli szukasz doświadczonego partnera, praktyka biznesu do rozmów.

Taka konsultacja to ok. 15 godzin mojej pracy dla Ciebie w twoim hotelu. 

W tym przyjazd do Twojej firmy plus dodatkowo  2 - 3 spotkania / rozmowy on-line lub w moim biurze.

Zakres w którym mogę pomóc : 

BADANIA I ANALIZY, FINANSE

Kompleksowe badania rynku oraz analiza konkurencji. Przygotowywanie budżetów (kosztowych, przychodowych, wynikowych), biznes planów, analiz finansowych, wdrożenia analityki kosztowej wg. USALI. Dobieranie najlepszych dla danej inwestycji kierunków działalności na podstawie zebranych danych. Nie tylko zebranie danych ale także ich analiza i wnioski.

DORADZTWO W ZAKRESIE MARKETINGU I SPRZEDAŻY

Analiza prowadzonych działań marketingowych i ich skuteczności lub wytyczanie odpowiednich kierunków w tym zakresie. Tworzenie planów marketingowych i sprzedażowych dla obiektów na różnym etapie działalności i rozwoju biznesu.

DORADZTWO INWESTYCYJNE

Ocena nieruchomości pod kątem planowanej inwestycji hotelowej. Doradztwo w zakresie dobrego wyboru rodzaju hotelu, jego kategorii i przeznaczenia, wielkości, posiadanych funkcji, lokalizacji i innych aspektów mających wpływ na atrakcyjność przyszłej inwestycji. Analizy opłacalności budowy inwestycji hotelowej w różnych wariantach - od finansowania własnego, przez kredytowanie po systemy condo.

NADZÓR I WSPÓŁPRACA Z PROJEKTANTAMI

Pełen nadzór i doradztwo na etapie projektowania obiektu hotelowego. Ścisła współpraca z projektantami mająca na celu stworzenie obiektu jak najlepiej skrojonego kosztowo w jednoczesnej korelacji z bezproblemową, późniejszą działalnością operacyjną.

NADZÓR NAD PROCESEM OTWARCIA HOTELU

Przeprowadzenie inwestora przez proces przygotowawczy do otwarcia hotelu, począwszy od zakupu odpowiedniego wyposażenia, wybór i proces wdrożenia PMS i innego oprogramowania hotelowego, stworzenie struktur sprzedażowych, wybór kanałów dystrybucji, poprzez rekrutacje i szkolenia aż po soft i grand opening hotelu.

RESTRUKTURYZACJE HOTELI/OPTYMALIZACJE KOSZTOWE

Przeprowadzenie procesów restrukturyzacyjnych niewystarczająco dobrze działających obiektów hotelowych. Rebranding hoteli, wdrożenie nowych struktur i standardów pracy mających na celu poprawienie wydajności i organizacji pracy, wytyczenie nowych kierunków działania zarówno w zakresie marketingu i sprzedażowy ale również operacyjnym i zarządczym, wdrażanie procedur i standardów pracy. Optymalizacja kosztowa hoteli mająca na celu poprawienie rentowności wyniku oraz wyeliminowanie tych obszarów działalności hotelu, które generując straty bądź nie funkcjonują efektywnie.

SZKOLENIA

Szkolenia personelu działających hoteli ale również szkolenia przygotowawcze do pracy w hotelu dla nowo zatrudnionych pracowników. Szkolenia również dla kadry managerskiej skupiającej się na praktycznym wykorzystaniu zdobytej podczas szkolenia wiedzy. Szkolenia podparte przykładami z realnych, działających obiektów hotelowych.

Łukasz Szołtys - jest przedsiębiorcą, trenerem i konsultantem. Absolwent studiów z zakresu zarządzania oraz programu MBA na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Specjalista z zakresu zarządzania, restrukturyzacji oraz otwarć przedsiębiorstw z sektora ( hotele i restauracje ). Dyrektor marketingu oraz sprzedaży w dużych spółkach handlowych. Jednocześnie od 10 lat właściciel firmy szkoleniowo - eventowej specjalizującej się w zarządzaniu nieruchomościami hotelowymi. Od ponad 8 lat trener sztuki hotelarskiej, gastronomicznej oraz sprzedaży w sektorze HoReCa. Miłośnik win oraz whisky ( sommelier - członek PSS ).

linkedin.com - Łukasz Szołtys

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Indywidualna konsultacja biznesowa - 15 godzin
już niedostępne 3 062,70 zł -