EKSKLUZYWNA 12 DANIOWA KOLACJA BRANŻY NIERUCHOMOŚCI

location icon
Three Chimneys Fabryczna 17, łódź
calendar icon
Od 11 lip 20:00 do 11 lip 20:00
ticket icon
Od 350,00 zł

WYJĄTKOWA III EKSKLUZYWNA KOLACJA BRANŻY NIERUCHOMOŚCI - 11.07.2023 - godz. 20:00 (czwartek)


Mamy niezwykłą przyjemność zaprosić Was na kolejną edycję wyjątkowej EKSKLUZYWNEJ KOLACJI BRANŻY NIERUCHOMOŚCI, która odbędzie się w czwartek w dniu 11.07.2024 r. o godzinie 20:00 w restauracji THREE CHIMNEYS na KSIĘŻYM MŁYNIE przy ul. Fabrycznej 17.

Kolacja będzie przepiękną podróżą kulinarną po najciekawszych, często jeszcze nieodkrytych zakątkach smaków, ponieważ będzie składała się aż z ... 12 DAŃ podanych w niezwykle oryginalnym stylu, które ucieszą smakowo nie tylko nasze podniebienia, ale poruszą również wizualnie również nasze oczy.

Całe to wieczorne wydarzenie będzie odbywało się w niezwykle klimatycznej restauracji THREE CHIMNEYS w industrialnym, pofabrycznym stylu w przepięknym otoczeniu pięknie zrewitalizowanych budynków całego kompleksu KSIĘŻEGO MŁYNA oraz cudnej zieleni wokół i pobliskiego PARKU ŹRÓDLISKA.

KSIĘŻY MŁYN to niezwykła perełka na mapie ŁODZI, który przyciąga zarówno łodzian, jak i turystów, rodziny oraz miłośników dobrego jedzenia. Tu wśród fabrykanckich famuł, czyli dawnych mieszkań i wyłożonych kocimi łbami uliczek, znajduje się jedno z najciekawszych zagłębi kulinarnych w naszym mieście. Trochę na uboczu, ale wciąż blisko centrum, cichy i spokojny, ale pełen tętniących życiem kawiarni i restauracji. Księży Młyn ma to wszystko i jeszcze więcej! Od śniadania, przez obiad i do kolacji, można spędzić tu cały dzień, słuchając śpiewu ptaków i napawając się widokiem industrialnej słynnej łódzkie czerwonej cegły zatopionej w zieleni.

KOLACJA będzie świetną okazją, by spokojnie bez pośpiechu oraz bez limitu czasu spotkać się i całkowicie na luzie porozmawiać, pośmiać, smacznie zjeść, a także nacieszyć łącznie swoje CIAŁO, SERCE i DUSZĘ wśród doborowego towarzystwa i cudownie pięknych okoliczności otoczenia i przyrody.

Wieczorna piątkowa KOLACJA może być także niezwykłą okazją na zaproszenie swojej "drugiej połowy", partnera, partnerki, sympatii, przyjaciela, przyjaciółki, czy znajomego lub znajomej, a tym samym wyjątkowym, niecodziennym spotkaniem lub ... randką oraz przy okazji cudnym początkiem całego nadchodzącego weekendu!!!

Będzie działa się MAGIA ... nie tylko ... NIERUCHOMOŚCIOWA!!!

ZAPISY TYLKO POPRZEZ EVENEA ORAZ PO DOKONANIU WPŁATY

KOSZT UDZIAŁU = 350 zł/os (faktury na miejscu)

MOŻNA ZABRAĆ ZE SOBĄ SWÓJ ALKOHOL!!!

Dla osób przyjezdnych i chcących zostać na noc, aby w piątek zwiedzić nasze piękne miasto Łódź - polecam:

- wynajem loftów na Tymienieckiego 25

- znajdujący się w pobliżu Boutique Hotel's I przy ul. Milionowej 25.

- lub hotele przy Piotrkowskiej takie jak Hampton by Hilton, Novotel czy Ibis

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  EKSKLUZYWNA 12 DANIOWA KOLACJA
11 Lipca 2024, 20:00 350,00 zł