Dzień Kreatywny Hal Targowych w Gdyni//Warsztat tworzenia kartek//9 grudnia 2023

location icon
Miejskie Hale Targowe w Gdyni, hol główny Wójta Radtkego 36, Gdynia
calendar icon
Od 9 gru 10:00 do 9 gru 12:00

Zapraszamy na warsztaty tworzenia kartek świątecznych z Pracownią Lilki Szpilki w ramach Dnia Kreatywnego Hal Targowych w Gdyni!
Czas: 9 grudnia 2023; 10.00- 12.00
Start: hol główny Hali Łukowej

Prowadzenie: Agnieszka Nowicka- pracownia Lilki Szpilki, która działa od 2013 roku. Proponują warsztaty szycia w formie jednorazowych spotkań lub weekendowych kursów, warsztaty szydełkowe o różnym stopniu trudności, regularne zajęcia dla dzieci w wieku szkolnym "Akademia pani Szpilki" i tematyczne warsztaty dla dzieci "Szpileczki"

Tradycja wysyłania kartek świątecznych liczy wiele lat - w Polsce sięga XIX wieku! Otrzymywane kartki zajmowały honorowe miejsca w domu. Wówczas był to symbol pamięci o rodzinie. Dzisiaj tradycyjne kartki przegrywają z elektroniką - na szczęście nigdy bezduszny i powielany sms nie da rady konkurować z ręcznie wypisaną pocztówką. A jeżeli taką kartkę nie tylko wypiszesz, ale także wykonasz własnoręcznie, spersonalizujesz? Pocztówki metodą kolażu tworzyła dla swoich przyjaciół oraz czytelników sama Wisława Szymborska!

-------------

Zapraszamy do udziału w warsztatach, podczas których damy się porwać wirowi kreatywności. Będziemy wyszarpywać, wyklejać, dekorować, może nawet szyć? Stworzymy niepowtarzalne kartki świąteczne, które zdążymy wysłać do naszych bliskich- nawet takich, mieszkających w tym samym mieście! Niech się miło zaskoczą:) Do Waszej dyspozycji stos materiałów papierniczych, moc dekoracyjnych elementów, trochę gazet, nieco tkanin.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Warsztat KARTKI ŚWIĄTECZNE
Wyprzedane Brak wolnych miejsc