Szkolenie dla kobiet: JA SWOJE, ON SWOJE - A NA KOŃCU FOCH! - czyli o tym co zrobić, żeby się nie zagadać, a dogadać.

location icon
Hotel Szyszko w Suwałkach Innowacyjna 3, Suwałki
calendar icon
Od 4 kwi 18:30 do 4 kwi 18:30
ticket icon
Od 0,00 zł

Co powiesz na warsztat/szkolenie w luźnej atmosferze, gdzie każda z kobiet będzie mogła podzielić swoimi przemyśleniami?

Na spotkanie w babskim gronie z lampką Prosecco i owocami?

Co powiesz na warsztat/szkolenie, na którym dowiesz się czegoś nowego o swoim mężu, partnerze, szefie, koledze - i to może całkowicie odmienić (poprawić) Waszą relację?

Masz ochotę? 

Zapraszam serdecznie! 

 -> Hotel Szyszko w Suwałkach 4.04.2023 godzina 18.30

Dobra komunikacja to podstawa - w każdym związku, w każdej relacji, w każdym układzie - zarówno w kontaktach prywatnych, jak i biznesowych.

Dobra komunikacja to również to, na czym częściej nam - kobietom zależy bardziej niż mężczyznom (a przynajmniej nam tak się wydaje).

Na tym warsztacie dowiesz się:

  • Jak mówić, żeby Twój mąż, partner, kolega, szef Cię rozumiał?
  • Jak rozdzielać obowiązki i zadania, aby ON wykonywał je z ochotą, a nie z przymusu?
  • Jak, dzięki dobrej komunikacji, poprawić wzajemne relacje?
  • Jak wykorzystać swoje naturalne predyspozycje w domu i w pracy?

W trakcie warsztatu dowiesz się również wielu ciekawych rzeczy na swój i JEGO temat. Poznasz swoje mocne strony i będziesz wiedziała jak je sprytnie wykorzystać w codziennej komunikacji.

Dla kogo jest to szkolenie?

  • Dla wszystkich wyjątkowych kobiet, którym zależy na dobrej komunikacji i zrozumieniu JEGO sposobu myślenia.
  • Dla wspaniałych babeczek, które chcą dowiedzieć się, dlaczego czasami mężczyźni nie rozumieją najprostszych i oczywistych rzeczy.
  • Dla cudownych dziewczyn, które chcą lepiej się dogadywać i mieć mniej powodów do "strzelania focha".

Kto prowadzi szkolenie?

Adriana Sadowska - Certyfikowana Trenerka Metody FRIS® oraz FinxS® Sales Assessment (FSA), mediatorka, autorka szkoleń z rozwoju, komunikacji, negocjacji i sprzedaży, trenerka Akademii Managera oraz Akademii Rozwoju.

W moich szkoleniach uczestniczyło już ponad 2500 osób. Szkolenia prowadzone są w luźnej atmosferze, metodą warsztatową, angażującą uczestników. Jest ciekawie, interesująco, zabawnie, a jednocześnie profesjonalnie i merytorycznie.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet normalny
Wyprzedane 149,00 zł Wyprzedane
Możesz wybrać ten bilet, jeśli podczas wydarzenia "Podaruj sobie czas" Dzień Kobiet w Hotelu Szyszko wpisałaś się na listę chętnych na to szkolenie i pozostawiłaś swój adres mailowy. Informację wysłałam również na maila - sprawdź pocztę. Bilet promocyjny dla zarejestrowanych uczestniczek z Dnia Kobiet w Hotelu Szyszko

Możesz wybrać ten bilet, jeśli podczas wydarzenia "Podaruj sobie czas" Dzień Kobiet w Hotelu Szyszko wpisałaś się na listę chętnych na to szkolenie i pozostawiłaś swój adres mailowy. Informację wysłałam również na maila - sprawdź pocztę.

już niedostępne 119,00 zł -
Możesz wybrać ten bilet, jeśli wygrałaś zaproszenie na szkolenie na wydarzeniu Podaruj sobie czas. Dzień Kobiet w Hotelu Szyszko lub na Suwałki Miss RUN Bilet - nagroda

Możesz wybrać ten bilet, jeśli wygrałaś zaproszenie na szkolenie na wydarzeniu Podaruj sobie czas. Dzień Kobiet w Hotelu Szyszko lub na Suwałki Miss RUN

już niedostępne bezpłatny -