Wprowadzenie do NLP on-line

location icon
online
calendar icon
Od 8 cze 10:00 do 9 cze 19:00
ticket icon
Od 790,00 złPoznaj owiany tajemnicą system, który pomoże Ci osiągnąć zakładane rezultaty
w rekordowym czasie i odblokować pełnię Twojego osobistego potencjału!

Dowiedz się więcej o strategiach i technikach, rozwijanych od prawie 47 lat przez dziesiątki tysięcy przedsiębiorców i liderów, do celów biznesowych i osobistych


Jeżeli jesteś profesjonalistą wspinającym się po ścieżce kariery lub przedsiębiorcą, każdego dnia rozwijającym swój biznes? Witaj! Trafiłeś we właściwe miejsce!

Chcę Ci powiedzieć o 5 podstawowych kompetencjach, które odpowiadają za szybką drogę do osiągania awansu w pracy i zdobywania szacunku, budowania szczęśliwych relacji i cieszenia się życiem.


4 strefy sabotujące Ciebie i Twoje wyniki

Czy ty również…

 • Masz tak, że mimo wielkich planów i ciężkiej pracy, nie osiągasz swoich celów? Nie możesz awansować przez co odczuwasz wewnętrzna pustkę? Masz poczucie, że tkwisz w tym samym miejscu?
 • Czujesz, że mimo wielu aktywności coraz bardziej tracisz sens i radość życia? Czy przez to czujesz się coraz bardziej zagubiona, sfrustrowana i przestajesz czuć powód, dla którego robisz to, co robisz?
 • Może czasami przestajesz wierzyć w siebie, tracisz motywację? Może czasami czujesz się gorsza i zaczynasz porównywać się do swoich znajomych, przyjaciół i ich osiągnięć?
 • Zdarza Ci się, że w Twoim życiu jest tak wiele stresu i niepokoju, że emocje wręcz Cię zalewają na skutek czego przejmują nad tobą kontrolę?


A gdybyś tak odzyskała kontrolę nad własnym życiem? Co Ty na to:

 • Czy chciałabyś skutecznie realizować swoje cele, co przyniesie Ci należny szacunek i respekt w pracy oraz przełoży się na zasłużony awans oraz osiągnięcia biznesowe?
 • Jak wyglądałby Twój świat, gdybyś poczuła się dobrze z samą sobą, co w dłuższej perspektywie pozwoli Ci uwierzyć w siebie oraz pewnie i odważnie iść przez życie?
 • Co byś powiedziała na odzyskanie wpływu na własne emocje, dzięki czemu sama będziesz decydowała, jak się czujesz i odzyskasz poczucie wolności?
 • Jak wpłynęłoby na Twoje życie, gdybyś nauczyła się sztuki komunikacji, a dzięki temu zaczęła budować szczęśliwe relacje?
 • Czy chciałabyś tak naprawdę poznać siebie, dzięki czemu odnajdziesz swoją drogę, co doprowadzi Cię do pełnego szczęścia, wolności i radości z życia?

Jeżeli choć na jedno pytanie odpowiedziałaś TAK, jesteś na właściwej drodze


"Ale chwila, czy to w ogóle jest możliwe w moim przypadku?"
czyli o przysłowiowym młotku i sposobie jego użycia


Wyobraź sobie, że już 47 lat temu 2 ludzi zadawało sobie te same pytania. Chcieli dowiedzieć się, dlaczego niektórzy ludzie osiągają wielkie sukcesy, a inni cały czas podejmują nieskuteczna walkę z przeciwnościami życia, nigdy niczego nie osiągając. Czy to kwestia przypadku lub może szczęścia? Postanowili sprawdzić, czy każdy może osiągać ponadprzeciętne wyniki. Zaczęli dogłębnie analizować ludzi odnoszących wybitne osiągnięcia w biznesie, w sporcie, w relacjach międzyludzkich i wyłuskiwać, często nie widoczne na pierwszy rzut oka, wzorce zachowań, które umożliwiały im osiąganie tak wielkich sukcesów. Dowiedli, że za wybitnymi wynikami stoją świetne strategie, złożone ze skutecznych działań, których można się nauczyć - modelować. Tak powstało NLP (Neurolingwistyczne Programowanie), a Ci dwaj ludzie to John Grinder i Richard Bandler.

O NLP krąży mnóstwo mitów, legend i sekretów, a opinia o nim jest owiana tajemniczą, często złą sławą. Być może sam słyszałeś, że NLP to manipulacja, sterowanie ludźmi, żeby robili to, co chcemy, sprzedaż itp. - jednym słowem - ZŁO.


Nic bardziej mylnego!

NLP to zbiór bardzo skutecznych narzędzi, które łatwo zastosować i które naprawdę działają. Ważne jest, jak użyjesz tego narzędzia. Młotkiem można wbić gwóźdź, żeby zawiesić piękny obraz, albo rozbić nim szybę. Nożem możesz obrać pomarańczę i zjeść ze smakiem, albo kogoś skaleczyć. Zastanów się sam, do czego częściej używasz tych narzędzi?


Dla mnie NLP to przede wszystkim zbiór skutecznych narzędzi, które pomagają w życiu:

 • Możesz poradzić sobie z głosem w głowie, który krytykuje Cię i obniża Twoje poczucie wartości.
 • Wpływasz na własne emocje, dzięki czemu potrafisz uwolnić się od stresu, nerwów czy strachu, stając się pewnym siebie i spokojnym.
 • Potrafisz się skutecznie komunikować, dzięki czemu ludzie z przyjemnością z Tobą rozmawiają, a Ty budujesz lepsze relacje.
 • Odnajdujesz własne blokady, tworzysz wspierające przekonania, dzięki czemu szybciej osiągasz sukcesy.
 • Poznajesz siebie i kształtujesz swoje życie tak, jak tego chcesz, całkowicie wolny.

Czasami słyszy się, że szkolenia NLP są drogie i zajmują dużo czasu. Że NLP jest nieetyczne, a narzędzia nieskuteczne.

Dlatego przygotowałem dla Ciebie próbkę, degustację, żebyś mogła sama przekonać się, czym naprawdę jest Programowanie Neurolingwistyczne. Zapraszam Cię na:


Intensywne wprowadzenie do NLP
Wyjątkowy 2-dniowy warsztat wypełniony praktyczna wiedzą!

Jeżeli jesteś taką osobą, dla której ważne jest mieć własne zdanie, która ma otwartą głowę, chce sięgać po więcej oraz osiągać duże cele, spełniać się i decydować o własnym życiu - Intensywne Wprowadzenie do NLP jest tym czego szukasz.


Oto czego nauczysz się na tym wyjątkowym warsztacie!

W czasie tego szkolenia poznasz skuteczne narzędzia i techniki, które są niezbędne do osiągnięcia trwałego sukcesu w pracy, biznesie, przy rozwoju kariery, budowie szczęśliwych relacji i życia wypełnionego radością i spełnieniem.


1. KONTROLA NAD EMOCJAMI

Emocje napędzają Twoje życie, tak jak silnik napędza samochód. Ważne, żebyś w pełni wykorzystywał ich potencjał i moc oraz potrafił wybrać te emocje, które rozpędzą Cię w życiu, pozwalając zajechać naprawdę daleko!

2. ZARZĄDZANIE UMYSŁEM

Twój umysł to genialne narzędzie, które potrafi Cię zabrać gdziekolwiek zechcesz. Jeżeli nauczysz się jak nim kierować, zdobędziesz wyjątkową umiejętność prowadzenia własnego życia. Zupełnie jakbyś przejęła kierownicę i zaczęła świadomie wpływać na swoja rzeczywistość.

3. PRZEKONANIA

Przekonania to nasze osobiste wierzenia, prawa, które kierują naszym życiem. Są jak przepisy ruchu drogowego. Nasze własne ograniczenia, zakazy i nakazy, blokady. Kiedy zrozumiesz, że są tylko w Twojej głowie, nauczysz się samodzielnie wyznaczać reguły życia, które wspierają Cię w drodze do celu.

4. WYZNACZANIE CELÓW

Możesz mieć najlepszy samochód, ale kiedy nie wiesz, dokąd jedziesz, będziesz kręciła się w kółko, zagubiona, bez większego sensu. Jeżeli nie poznasz siebie i tego, co w tym momencie jest ważne, nie spojrzysz na życie z większej perspektywy, trudno będzie Ci wyznaczyć najlepsze cele. Potrzebujesz dobrej mapy dla Twojego życia, która pokaże Ci gdzie jesteś teraz i gdzie chcesz dojechać. Nawigacji, która z sukcesem zaprowadzi Cię do Twoich marzeń.

5. SKUTECZNA KOMUNIKACJA

W dzisiejszym świecie nie da się nie komunikować! Ale niewielu ludzi potrafi robić to dobrze, celnie i w elegancki sposób. Dlatego właśnie jedną z kluczowych kompetencji ludzi sukcesu oraz podstawą szczęśliwego życia jest umiejętność skutecznego komunikowania się. To bezcenny dar w życiu zawodowym, pozwala na skuteczne zarządzanie, jest nieodzowna w negocjacjach, sprzedaży. Jednocześnie jest wyjątkową umiejętnością w sferze osobistej - to dzięki dobrej komunikacji budujemy wspaniałe związki, wartościowe relacje, możemy uniknąć konfliktów lub lepiej poznać nowe osoby.
Komunikacja to nie tylko dar mówienia tak, żeby inni chcieli posłuchać, co masz do powiedzenia i cieszyli się będąc w naszym towarzystwie. To również umiejętność słuchania, która sprawia, że ludzie chętnie dzielą się z nami swoimi marzeniami i wyzwaniami, zapraszając głębiej do swojego świata. Właśnie tak buduje się wartościowe, trwałe relacje.

W tym module nauczysz się takich rzeczy jak:

 • Metaprogramy, dzięki czemu będziesz umiała rozpoznać sposoby myślenia u drugiego człowieka.
 • Kalibracja - umiejętność, która pozwoli Ci "czytać" emocje drugiej osoby poprzez rozpoznanie zmian w jej zachowaniu.
 • Budowanie raportu, które sprawi, że ludzie będą czuli się dobrze w Twoim towarzystwie, nauczysz się słuchac całym sobą, zjednywać sobie ludzi i budować relacje.
 • Język perswazji, dzięki czemu jeszcze lepiej wyrazisz swoje myśli.

Czy jesteś osobą, która chciałaby skutecznie pomóc sobie i innym?

Jeżeli jesteś osobą, która chce wnosić wartość w życie innych ludzi, pomagać im, być przykładem. Jeśli chcesz czuć się dobrze sama ze sobą, krocząc własną drogą, realizując się i osiągając sukcesy. Jeśli już nigdy więcej nie chcesz utknąć w miejscu, gdzie ktoś inny kieruje Twoim życiem, a Twoje działania nie dają efektów - musisz poznać NLP.

Zapraszam Cię na szkolenie, które pokaże Ci prawdziwą potęgę, skuteczność i łatwość używania NLP w życiu!

Intensywne Wprowadzenie do NLP to 2 dni intensywnej pracy.


Jeżeli naprawdę chcesz osiągnąć niezależność, ważne dla Ciebie jest budowanie relacji lub Twoim celem jest awans i sukcesy zawodowe, to szkolenie jest idealne dla Ciebie.UWAGA!

Gwarancja PEŁNEJ Satysfakcji

Zarezerwuj miejsce już dziś. Nic nie tracisz, a możesz tylko zyskać! Jeżeli podczas szkolenia stwierdzisz, że NLP nie działa, że ta wiedza jest dla Ciebie absolutnie nieużyteczna i nie możesz zastosować jej we własnym życiu - nie ponosisz żadnych kosztów szkolenia. Wystarczy, że pierwszego dnia szkolenia przyjdziesz do mnie i powiesz "Sławek, to nie działa, nie ma szansy żebym wprowadził to we własnym życiu", a zwrócę Ci koszt zakupu szkolenia. Zero ryzyka, możesz tylko zyskać.


Zarezerwuj swoje miejsce już dziś!

Zapraszam Cię na to legendarne szkolenie, z którego skorzystało już ponad 2,5 tysiąca zadowolonych osób. Ponad 50 edycji w wielu miastach Polski i poza granicami. Dziś, zapraszam Ciebie na Intensywne Wprowadzenie do NLP.

Ilość miejsc jest ściśle ograniczona i coraz mniejsza.
Chcesz coś zmienić w swoim życiu? Czas na działanie.TERMIN:  08 - 09.06.2024,  sobota: 10:00 - 19:00, niedziela: 09:00 - 19:00

PROWADZĄCY: 

Sławomir Rak - Trener i coach, certyfikowany przez Johna Grindera trener NLP, master NLP, coach poczucia wartości. Kieruje się zasadą łączenia w pracy skuteczności i przyjemności. Jako trener szczególnie ceni sobie profesjonalne i entuzjastyczne podejście do rozwoju, oraz inspirowanie do osiągania celów w różnych dziedzinach funkcjonowania człowieka. Jego misją jest pomoc klientom w odzyskiwaniu 100% wpływu na swoje życie i budzenie ich potencjału. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu: NLP, budzenia poczucia wartości i pewności siebie, zarządzania emocjami i stresem, komunikacji, budowania i rozwoju zespołu (budowanie zaufania, rozwiązywanie konfliktów), mistrzostwo osobiste (metodą coachingową).

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet PROMOCYJNY I
31 Maja 2024, 23:59 790,00 zł
  Bilet REGULAR
Jeszcze niedostępne
od 1 Czerwca 2024 (Sobota)
1 500,00 zł -