IT i Nowe technologie Grafika i Sztuki Wizualne Projektowanie

IT's easy - PRODUCT DESIGN Edition

location icon
O4 coworking Al. Grunwaldzka 472B, Gdańsk
calendar icon
Od 16 lut 18:00 do 16 lut 18:00

Czy szufladkowanie odbiorców może przynieść korzyści? 
Czy wygląd produktu ma znaczenie?
Czy praca w firmie produktowej różni się od tej w software house'ie?

Na te i wiele innych pytań odpowiedzą nasi prelegenci już 16 lutego (tłusty czwartek) o 18:00 na pierwszym spotkaniu z cyklu IT's easy - PRODUCT DESIGN Edition.

Szukasz możliwości spotkania z innymi Desigerami? Chcesz poszerzyć swoją wiedzę? A może po prostu masz ochotę spędzić miło czas i przy okazji posłuchać o Product Designie? Przyjdź na nasze wydarzenie!Podczas pierwszego spotkania w ramach IT's easy - PRODUCT DESIGN Edition na scenie wystąpią:
  • Zuzanna Adamczyk
  • Michał Ludwik
  • Paula Kruszewska
  • Krzysztof Miotk
  • Claudia Wensierka
Wydarzenie jest DARMOWE, ale obowiązują zapisy.

Po części wykładowej planujemy networking z pizzą i piwem - w końcu kto powiedział, że w tłusty czwartek można jeść tylko pączki?


Idea cyklu wydarzeń dla branży IT powstała w naszych głowach ponieważ mamy wrażenie, że w Trójmieście nadal brakuje przestrzeni do spotkań, wydarzeń czy warsztatów, w którym teoria zderza się z praktyką, a bardziej doświadczeni eksperci dzielą się swoją wiedzą. Chcemy, żeby spotkania z cyklu IT's easy były odpowiedzią na naszą potrzebę rozwoju, spotkań, dyskusji i wymieniania się doświadczeniami.

Pierwsza edycja dotyczyć będzie Product Designu, ale nie chcemy się ograniczać - dlatego jeśli masz pomysł, chcesz podzielić się swoją wiedzą albo po prostu widzisz, że brakuje spotkania na jakiś temat związany z IT to napisz do nas!


SPEEDNET

Jesteśmy z Gdańska i… robimy software. Nasz zespół tworzy ponad 200 programistów specjalizujących się w aplikacjach webowych i mobilnych. Stworzyliśmy dziesiątki mniejszych, kilkadziesiąt średnich i kilka gigantycznych projektów - od odjechanych startupowych pomysłów (jak apka do rezerwowania ogrodników w USA), przez apki wspierające biznesy średnich i małych przedsiębiorstw (np. w zakresie logistyki czy edukacji) po realizację skomplikowanych, pełnych funkcjonalności multiplatformowych systemów bankowych.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  IT's easy - wejściówka
Wyprzedane Brak wolnych miejsc