Dieta, Odżywianie i Degustacje Rozwój osobisty Nauka i Edukacja Marketing Biznes i Przedsiędsiębiorczość

10.07.2024 godz. 17:30 - Instagram Ninja. Jak zostać gwiazdą internetu. Projekt Biznes Balans. Prowadzące: Agata Borkiewicz - Cielica, Sara Zobek

location icon
Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości Kolejowa 3, Dąbrowa górnicza
calendar icon
Od 10 lip 17:30 do 10 lip 19:30
ticket icon
Od 0,00 zł

Zapraszamy do udziału w szkoleniu "Instagram Ninja. Jak zostać gwiazdą internetu"  realizowanym w ramach innowacyjnego projektu "Biznesowy Balans", stworzonego we współpracy Ambasadorek DIP z Dąbrowskim Inkubatorem Przedsiębiorczości. To unikalna oferta dla osób, które pragną rozwijać swoje umiejętności biznesowe i wprowadzić swoje pomysły w życie.

Projekt "Biznes Balans" jest idealny dla przedsiębiorców, którzy szukają inspiracji i praktycznej wiedzy, aby rozwinąć swoje biznesy, nie tracąc przy tym życiowej równowagi.

Poznaj ambasadorski cykl szkoleń! Zarezerwuj swoje miejsce już dzisiaj! 

Czy marzysz o zrównoważonym życiu zawodowym, w którym masz czas by żyć?  Jeśli tak już dzisiaj dołącz do naszego najnowszego projektu - "Biznes Balans"!

Co zaplanowaliśmy w ramach projektu?

▪️ Warsztaty i szkolenia: rozwijaj umiejętności niezbędne do prowadzenia zrównoważonego biznesu.

▪️ Dostęp do ekspertów: czerp wiedzę od doświadczonych mentorów i liderów branży.

▪️ Sieć wsparcia: zbuduj relacje z przedsiębiorcami, którzy podzielają Twoje wartości.
10.07.2024 godz. 17:30 - Instagram Ninja. Jak zostać gwiazdą internetu.

Jeśli nie wykorzystujesz Instagrama do promocji swojego biznesu, bo nie wiesz jak to zrobić to szkolenie jest odpowiedzią na Twoje watpliwości. Zdobądź techniki ninja, które pozwolą Ci panować nad Instagramem i wykorzystywać jego potencjał w celu wzmacniania pozycji Twojej marki i zdobywania klientów.

Pokażemy Ci, jak wykorzystać potencjał Instagrama w pełni, od strategii tworzenia treści po narzędzia do montażu. Przełam barierę między Tobą a Twoją publicznością, odkryj sposoby na budowanie zaangażowania i zwiększanie widoczności swojej marki w wirtualnym świecie.

Co zyskasz?
 • Nauczysz się tworzyć dobre treści na Instagram, które przyciągają nowych obserwujących, a następnie konwertują do sprzedaży.
 • Dowiesz się jak stworzyć treść która zatrzyma, a następnie utrzyma uwagę widza.
 • Nauczysz się też rozwiązań technicznych: jak przygotować treść od nagrania, przez montaż po gotowy do publikacji post.
O trenerach:

Agata Borkiewicz-Cielica - właścicielka marki ABC Marketingu. Pasjonatka social mediów i reklam płatnych Google i Facebook Ads, trener video i rozwoju marki w mediach społecznościowych. Twórca kanału abc_marketingu na platformie Instagram, gdzie dzieli się darmową wiedzą na temat rozwoju konta w sieci dzięki wykorzystaniu video marketingu. Manager jednego z największych salonów beauty na Śląsku.

Sara Zobek - certyfikowany coach i trener psychologii pozytywnej, ale też inżynier logistyki, stąd jej podejście do psychologii i biznesu najlepiej charakteryzuje słowo: BALANS. Od 3 lat buduje swoją markę w internecie kierując się 3 wartościami: autentyczność, szczerość, poczucie humoru. Z doświadczenia w pracy ze swoimi klientkami, ale też swojego wie, że bycie autentycznym w sieci zaczyna się od pracy z pewnością siebie, poczuciem własnej wartości i uwolnieniem się od opinii innych ludzi.

Pomaga przedsiębiorczyniom budować biznesowy mindset: pewność siebie, odwagę i wiarę we własne możliwości To prowadzi jej klientki do pełnych pasji biznesów. misją jest pomóc jak największej ilości kobiet stworzyć takie biznesy, które będą dawały im poczucie wolności i wspierały je finansowo spełnianiu marzeń.

Kilka lat swojego życia spędziła mieszkając w świecie. Meksyk, Stany czy Portugalia to tylko niektóre miejsca z tej listy, to sprawia, że patrzy na świat i swoje klientki z bardzo otwartą głową i ma nieskończone pokłady wiary w potencjał drugiego człowieka. 


Jakie jeszcze szkolenia w ramach projektu BIZNES BALANS przygotowaliśmy?

 • Marka osobista: Twoje Alter Ego
 • Storytelling: Jak opowiadać o swoim biznesie, aby Cię słuchali 
 • Instagram Ninja. Jak zostać gwiazdą internetu.
 • Zbalansuj swoje życie: mniej stresu, więcej sukcesu
 • Jedzenie przy nieregularnym trybie życia: triki dla zapracowanych osób
 • Zdrowe ciało - zdrowy umysł: Odkryj moc ruchu
 • Jak to co myślisz wpływa na to ile zarabiasz?
 • Networking - Twoja biznesowa supermocNajczęściej zadawane pytania

Kiedy startujemy? 12 czerwca 2024

Ile szkoleń zaplanowaliśmy? 8

Gdzie odbywać będą się szkolenia? Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości, ul. Kolejowa 3, Dąbrowa Górnicza


Nie zastanawiaj się! Postaw na swój rozwój! Czekamy na Ciebie!Wydarzenie współfinansowane ze środków Gminy Dąbrowa Górnicza.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  10.07.2024 godz. 17:30 - Instagram Ninja. Jak zostać gwiazdą internetu. Projekt Biznes Balans. Prowadzące: Agata Borkiewicz - Cielica, Sara Zobek
już niedostępne -