Business Booster - Jak polubić siebie przed kamerą?

location icon
Inkubator Starter, Crazy Room Lęborska 3b, Gdańsk
calendar icon
Od 14 maj 9:00 do 14 maj 11:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Zapraszamy na Inspiration Days 2024!


W ramach Projektu Business Booster, zapraszamy na pierwsze z tegorocznego cyklu śniadanie biznesowe, tematem którego będzie "Jak polubić siebie przed kamera?"

Nagranie video jest jak krzywe zwierciadło - niby możemy się w nim przejrzeć, ale w zależności pod jakim kątem spojrzymy, zobaczymy co innego. I zwykle są to niestety nasze wyolbrzymione niedoskonałości - wyglądu, głosu czy wiedzy. Dla dobra nagrań (i dobra własnego) warto więc uciszyć wewnętrznego krytyka - zarówno podczas występu przed kamerą, jak i oceniając jego efekty. 

Jak sprawić, by swobodnie i pewnie spojrzeć w oko kamery a w nagraniu ujrzeć swoje prawdziwe oblicze? 

O tym już 14 maja opowie Łukasz Goździuk, współwłaściciel ViBRAND, firmy zajmującej się produkcją filmów i video marketingiem dla biznesu.


Do udziału zapraszamy:

*  osoby planujące rozpoczęcie działalności gospodarczej

*  osoby planujące rozwój biznesu

*  gdańscy mali i średni przedsiębiorcy

* osoby poszukujące inspiracji, kontaktów partnerskich i biznesowych.ŁUKASZ GOŹDZIUK

Współzałożyciel ViBRAND, przedsiębiorca, filmowiec, marketingowiec, nauczyciel i muzyk.Od 8 lat aktywnie wspiera przedsiębiorstwa w rozwoju video marketingu i oswaja z kamerą osoby na każdym szczeblu organizacji. Współpracował między innymi z firmami z sektora nieruchomości, IT, logistyki, marketingu, PR, produkcji maszyn czy przemysłu stoczniowego.Korzystając z doświadczenia pedagogicznego i scenicznego skutecznie pomaga przełamać stres i zapanować nad ciałem oraz głosem. Wierzy, że dzięki odpowiedniemu przygotowaniu każdy może przed kamerą zaprezentować najlepszą wersję siebie.
Projekt sfinansowany ze środków Miasta Gdańska.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Inspiration Days 14.05.2024 r.
już niedostępne -