Innovation Crunch Wrocław

location icon
Centrum Druku 3D, w ramach Dolnośląskiego Parku Innowacji i Nauki Tyniecka 2, Wrocław
calendar icon
Od 23 paź 16:00 do 23 paź 20:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Marzysz o własnym startupie? Chcesz rozwijać swoją wiedzę o AI? Ciekawi Cię jak rozwijać swój biznes?

Masz konkretne pytania, ale nie masz komu ich zadać?

👉 Zapraszamy na Innovation Crunch!

Spotkanie ma na celu integrację środowiska startupowego, początkujących przedsiębiorców, innowatorów, młodych osób i reprezentantów świata biznesu oraz stworzenie przestrzeni do wymiany wiedzy i doświadczeń oraz nawiązywania wartościowych kontaktów biznesowych i zawodowych. Będziemy rozmawiać o startupach, rozwoju własnej firmy oraz bieżących trendach technologicznych. Swoją perspektywą podzielą się z nami innowacyjni przedsiębiorcy oraz przedstawiciele świata biznesu i organizacji działających na rzecz ekosystemu startupowego. Spotkanie ma też na celu przedstawienie najważniejszych założeń programu akceleracyjnego TeenCrunch - swoistego MBA wspierającego młode osoby, zdeterminowane do rozwoju własnych innowacyjnych projektów.

Agenda:

🎟️ od 15:30 - rejestracja i networking

🧩16:00 - 16:30 - prezentacja programu TeenCrunch powered by YBP

🎤16:30 - 17:45 - sesja pytań od publiczności do doświadczonych praktyków - założycieli startupów, ekspertów z obszaru technologii, AI i świata biznesu. Spotkanie prowadzone przez moderatorkę, która zadaje pytania zgłoszone na etapie rejestracji oraz oddaje głos bezpośrednio uczestnikom z sali. Cel: zaproszenie uczestników do współtworzenia spotkania, przygotowania i zadawania pytań, które rzeczywiście nurtują młodych ludzi i odpowiadają na ich potrzeby; pokazanie wyzwań i perspektyw z punktu widzenia przedstawicieli różnych pokoleń oraz prezentacja możliwości oraz odnoszących sukces startupów i firm w danym regionie.

16:30 - 17:00 - 1. tura pytań do naszych Panelistów i Panelistek, wątek przewodni - możliwości wsparcia młodych przedsiębiorców, nie tylko we Wrocławiu. Tu na Wasze pytania odpowiedzą Oliwia Myczkowska (Bee Healthy Honey), Maciek Klóska (Pracodawcy RP), Artur Ciachowski (inQUBE) oraz Barbara Mróz- Gorgoń (Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu) i Adrian Migoń, Prezes YBP.

17:00 - 17:15 przerwa

17:15 -17:45 - 2. tura pytań do naszych Gości, wątek przewodni - sposoby rozwoju pomysłu na biznes. Tutaj przepytamy Bogumiłę Sobiczewską, Marcina Psiucha (DPIN), Bartka Postka (Hanza Group) i Jakuba Kunickiego (Product Cafe).

💸 18:00 - 18:30 - prelekcja na temat biznesowych zastosowań AI, Krzysztof Wojewodzic obiecał, że będzie przynajmniej 12 😀

🤝 od 18:30 do 20 - networking przy poczęstunku z możliwością zwiedzania Dolnośląskiego Centrum Druku 3D.

To niebywała okazja by zadać nurtujące pytanie zaproszonym Gościom, zobaczcie kogo możecie przepytać 👇

Prelegent: 

Krzysztof Wojewodzic, przedsiębiorca (2,5 sprzedanych firm) i naukowiec. W latach 2020-2023 kierował badaniami nad AI za ponad 30 mln PLN. W 2024 pozyskał granty na dalsze trenowanie modeli AI, na kolejne 20 mln. Prezes Escola S.A. - jednej z najszybciej rosnących spółek w Europie (764% wzrostu w 4 lata), 3-krotnie wyróżnionej w Deloitte Fast 50, Financial Times 100. Jako Speaker występował m.in. na Global Leadership Conference w Singapurze (2024), oraz na Global AI Summit w Rotterdamie.

Paneliści i Panelistki:

Maciek Klóska dyrektor generalny Pracodawców RP, Maciej to doświadczony menedżer z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu, który z pasją podchodzi do wspierania i reprezentowania polskich pracodawców. Dotychczas związany z Dolnośląskim Parkiem Innowacji i Nauki, gdzie przez blisko 2 lata pełnił funkcję prezesa zarządu, był odpowiedzialny za przygotowanie i wdrożenie modeli zarządczych dla realizowanych przez Spółkę inwestycji. Stworzył Dolnośląskie Centrum Druku 3D, inkubator druku 3D i innowacyjną platformę szkoleniową, oferującą praktyczne warsztaty edukacyjne dla przedsiębiorców i indywidualnych klientów. Od lat realizuje się we wspieraniu działalności charytatywnych oraz organizacji pozarządowych.

Adrian Migoń, przedsiębiorca społeczny, CEO Youth Business Poland, ekspert z zakresu innowacyjności, przedsiębiorczości i mentoringu. Od ponad 15 lat roku zaangażowany w rozwój przedsiębiorczości i polskiej sceny startupowej w Polsce.

Barbara Mróz- Gorgoń, profesorka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, przewodnicząca Rady Doradczej Kotler Impact Poland, wice przewodnicząca Rady Zachodniej Izby Gospodarczej, doradca wielu polskich i międzynarodowych firm i korporacji w zakresie marketingu, strategii rozwoju i PR. Od 2022 roku - profesorka wizytująca na Kasetsart University w Bangkoku. Barbara Mróz-Gorgoń to konsultantka i specjalistka ds marki i strategii firmy, badaczka i naukowiec w jednym. W swej karierze wygłosiła już ponad 20 "power speachy", współprowadziła podcasty. Regularnie prowadzi również szkolenia i warsztaty dla wielu renomowanych firm (rodzimych i zagranicznych), działających zarówno na polskim, jak i na globalnym rynku. Jest autorką wielu publikacji naukowych, w tym książki "Rebranding. Strategiczna zmiana dla organizacji", wydanej przez PWN, która otrzymała prestiżowe wyróżnienie "Economicus 2020"- przyznawane na mocy wyborów Kapituły konkursu przez Dziennik Gazeta Prawna. Współautorka polskiego wydania książki: Podstawy nowoczesnego marketing - kompendium wiedzy przygotowane wspólnie z guru światowego marketingu - profesorem Philipem Kotlerem.

Marcin Psiuch, Wiceprezes Dolnośląskiego Parku Innowacji i Nauki S.A., z którym związany jest od października 2022 roku. W przeszłości pełnił funkcję dyrektora ds. operacyjnych i technicznych. Wcześniej przez wiele lat pracował na Stadionie Wrocław, gdzie był dyrektorem i pełnomocnikiem zarządu ds. bezpieczeństwa i ochrony, a następnie dyrektorem działu sprzedaży, organizacji imprez i bezpieczeństwa. Kierował także sprawami związanymi z zabezpieczeniem dużych wydarzeń, takich jak UEFA EURO 2012, The World Games 2017 we Wrocławiu i w trakcie Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016. Przez wiele lat współpracował także z Polskim Związkiem Piłki Nożnej jako delegat meczowy na szczeblu centralnym. Posiada tytuł MBA zdobyty na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Wcześniej ukończył studia na kierunku "Zarządzanie i Marketing". Na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu odbył menedżerskie studia podyplomowe.

Bogumiła Sobiczewska, startuperka i mentorka, która doświadczenie zawodowe zdobywała jako dziennikarka radiowa i specjalistka ds. marketingu. Współtworzyła i przez wiele lat działała w Stowarzyszeniu Startup Founders, budowała sieć mentorów w Fundacji MOST, doradza przedsiębiorcom w programie Google for Startups. Wykształcenie, które zdobywała w Polsce i Stanach Zjednoczonych, oraz interdyscyplinarne zainteresowania pomagają jej objąć szerszym spojrzeniem sprawy biznesowe, rozumieć ścieżkę produktu i wagę myślenia klientcentrycznego.

Jakub Kunicki z Product Cafe, ex-założyciel, ex-CPO. Generalista z silnymi korzeniami w ekosystemie startupowym. Zafascynowany tworzeniem produktów cyfrowych. W swoim życiu zajmował się inwestowaniem w spółki, marketingiem cyfrowym, zarządzaniem produktami, budowaniem społeczności, tworzeniem spółek od podstaw oraz doradztwem dla firm technologicznych od projektów na wczesnym etapie po spółki giełdowe o wartości 4 miliardów złotych. Zawsze stosuje podejście Lean, aby dostarczać rzeczywistą wartość w możliwie najbardziej efektywny sposób. Entuzjasta nowych technologii, maniak kawy, początkujący akrobata, malarz i kolarz górski.

Oliwia Myczkowska, działaczka i przedsiębiorczyni społeczna. Współzałożycielka Spółki Bee Healthy Honey, organizatorka wydarzeń oraz założycielka inicjatyw społecznych. Alumna TeenCrunch :) i wielu programów biznesowych. Najmłodsza osoba w historii na polskiej liście Forbes 30 przed 30. Obecnie wspiera młode osoby w realizacji akcji społecznych i pełni role doradcze. Za swoją działalność nagradzana jest w licznych konkursach.

Bartek Postek z Hanza Group, założyciel i mentor SaaS Startups. Doradza firmom w zakresie strategii, innowacji, wskaźników SaaS i modeli biznesowych. Dzięki ponad 11-letniemu doświadczeniu w zarządzaniu firmami produkującymi oprogramowanie, jest jednym z najbardziej doświadczonych ekspertów EdTech w MOOC (Massive Open Online Courses) - tworzenie, zarządzanie i marketing.  Autor aplikacji "Lerni - języki online", Prezes i założyciel Funmedia - internetowego wydawcy edukacyjnego.

Artur Ciachowski, Media Manager w inQUBE, absolwent dziennikarstwa na Uniwersytecie Wrocławskim, aktualnie studiujący kierunek inżynieryjny na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Prywatnie i zawodowo zajmuję się fotografią oraz określam mianem social media ninja-y. W przeszłości byłem związany z kilkoma redakcjami prasowymi, by dziś przejść na "ciemną" stronę mocy, jaką jest szeroko pojęte budowanie i zarządzanie marketingowe marką.



Całość poprowadzi Agnieszka Kapłon-Kulig,  marketerka, konferansjerka, dziennikarka z 10-letnim doświadczeniem. Wcześniej związana m.in. z programem "Pytanie na śniadanie" oraz antenami TVP Polonia i TVP3 Wrocław. Prowadząca największe wydarzenia w regionie, m.in.: Kongres Energetyczny DISE, Dolnośląskie Forum Gospodarcze, Wyzwanie 365 Triathlon, gale, konferencje oraz podcast Portu Lotniczego Wrocław "No to lecimy!"

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Wejściówka
już niedostępne -