64 heksagramy I Ching i ich związek z Uniwersum - Narzędzia Totalnej Biologii - dr G.Athias i I.Boos

location icon
ON-LINE
calendar icon
Od 22 lip 9:30 do 16 sie 18:00
ticket icon
Od 1 680,00 zł

Odkoduj swój emocjonalny heksagram narodzin!

Dr Gérard Athias i Isabelle Boos 

64 heksagramy I Ching i ich związek z Uniwersum - Narzędzia Totalnej Biologii 


webinarium: 22-24 lipca

praktyka: 14-16 sierpnia

Godziny: 09.30 - 18.00 | on-line

Kurs w j.francuskim. Tłumaczenie na: j.polski i j.rosyjski

Progi cenowe:

Kupując w pakiecie zyskujesz dodatkowo 11%

25% - do 12.06 - kod:25
20% - do 19.06 - kod:20
15% - do 26.06 - kod:15
10% - do 3.07 - kod:10
5% - do 10.07 - kod:5

Po ukończeniu kursu uczestnicy otrzymują:

- 3 miesięczny dostęp do nagrania webinarium,
-  po webinarium Certyfikat ukończenia szkolenia (w wersji elektronicznej) Odkoduj swój emocjonalny heksagram narodzin!

- Uczestnicy, którzy ukończyli: webinarium i praktykę - zaświadczenie na drukach MEN ukończenia szkolenia 64 heksagramy I Ching i ich związek z Uniwersum - Narzędzia Totalnej Biologii  + Dyplom ukończenia szkolenia 


Szkolenie jest elementem szkolenia zaawansowanego Dekodowanie Bioenergetyczne Chorób i ZachowańPod każdą chorobą i zachowaniem kryje się rodzinny zakaz robienia czegokolwiek, czego chcemy lub nakaz robienia czegoś, czego nie chcemy.


Doświadczenia rodzicielskie, jeszcze przed poczęciem, silnie wpływają na budowę i funkcję układu nerwowego przyszłych pokoleń.

W heksagramie narodzin zajęliśmy się "dziedzictwem przodków", aby nie cierpieć z powodu ran z przeszłości.

"Pracując nad swoim drzewem genealogicznym, zdałem sobie sprawę z dziwnej wspólnoty losu, która łączy mnie z moimi przodkami. Mam bardzo silne poczucie bycia pod wpływem rzeczy i spraw, które pozostały niekompletne i pozostawione bez odpowiedzi przez moich rodziców, dziadków i innych przodków." Carl Gustav JUNG, psychoanalityk, pisarz, naukowiec

"Te rzeczy i te problemy" pojmujemy jako pamięć genealogiczną. Według CG Junga ta emocjonalna spuścizna jest częścią naszej własnej historii. Jednostka "dziedziczy" i zawłaszcza emocje rodzinne.

Czy może istnieć forma pamięci genetycznej, która jest przekazywana z pokolenia na pokolenie?

"Neuronauki pokazują, że kiedy rodzice są i pozostają w traumie, ten szok jest przenoszony nawet w ciszy" Boris Cyrulnik, neuropsychiatra

Wszystko to składa się na inne podejście do leżących u podstaw indywidualnych trudności i słabości oraz długotrwałych skutków stresu lub traumy, poprzez ślady, jakie mogą pozostawić.

Yi Wei Qi Lan Tu stworzone przez Mong Yi i Kinga Fanga, dwóch wybitnych taoistów żyjących pod dynastią Qin (221 - 207 pne) precyzowało, że sześćdziesiąt cztery heksagramy króla Yi są powiązane i rozmieszczone w ciągu 365 ¼ dni w roku .

Tym prostym faktem symbole Yi Jing są połączone z tradycyjnym kalendarzem. Każdemu okresowi przewodniczy zatem określony heksagram, który odpowiada określonej energii.

Dwanaście miesięcy w roku odnosi się do wznoszących się i zanikających cykli energii słonecznej i księżycowej. Reprezentują roczny przebieg pór roku i miesięcy roku słonecznego.


To szkolenie to praca nad 6 czystymi emocjami i ich biologicznymi znaczeniami. Zrozumienie ich bioenergetycznego znaczenia umożliwi nam życie w świadomości oraz ciągłe ożywienie i przeprogramowanie żywych istot.


Człowiek jest doskonałym modelem Wszechświata. Wejdziemy w ten Wszechświat, aby zrozumieć harmonię lub brak równowagi w ludzkim ciele.


Dr Gérard ATHIAS

Absolwent Wydziału Lekarskiego Marsylii, praktykował Medycynę Ogólną i Tradycyjną Medycynę Chińską. Osobiste względy zdrowotne poprowadziły go do Totalnej Biologii Żywych Istot i od pierwszego kontaktu z tym rewolucyjnym odkryciem zmierza w kierunku tej nowej dyscypliny. W swojej pracy pogłębia i wzbogacam badania z zakresu Biopsychogenealogii. Jego nauczycielami byli Claude SABBAH i Alejandro JODOROWSKY.

W celach wizji syntetycznej (niektórzy twierdzą, że holistycznej) buduje mosty między narzędziami tak odmiennymi jak biologia totalna, pamięć komórkowa, genealogia, kabała. Wspólnym wątkiem jego nauczania jest świadomość i wiedza o Jaźni. Jego celem jest znalezienie przyczyn choroby, a tym samym kluczy do wyzdrowienia.

Autor m.in. Ciało punkt po punkcie, 22 Iskry Życia - wydanych nakładem Wydawnictwa Wena


Isabelle Boos 

Absolwentka osteopatii i tradycyjnej chińskiej energetyki. Łączy osteopatię biodynamiczną (pracując z "Cichym Przyjacielem", Centralnym Punktem łączącym każdą Istotę z Nieskończoną Energią Wszechświata) z Energetyką używając prawa 5 elementów, 64 heksagramów, symbolu Kwiatu Życia i doskonałej geometrii. Kontynuuje swoje badania nad rozumieniem ludzkiego ciała za pomocą Homeopatycznego Ducha Didiera Grandgeorgesa i hebrajskich liter Georges Lahy. Odkryła tarota, biologię i znaczenie choroby z Gerardem Athiasem. Razem tworzą globalną logikę bioenergetyczną, którą nazwali GEST.Informacje organizacyjne:

W dniu webinarium na podany podczas zakupu biletu adres e-mail uczestnicy otrzymają dostęp do pokoju webinaryjnego wraz z pełną instrukcją. Po zakończeniu kursu uczestniczki/uczestnicy otrzymają 3 miesięczny dostęp do nagrania webinaru. Jeśli nie otrzymacie powiadomienia proszę sprawdzić folder SPAM!


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  webinarium: 22-24 lipca
już niedostępne 1 680,00 zł -
  praktyka: 14-16 sierpnia
już niedostępne 1 680,00 zł -
  webinarium + praktyka
już niedostępne 2 990,40 zł -