Superwizja Recall Healing - dr Gilbert Renaud

location icon
calendar icon
Od 18 lip 18:00 do 14 sie 21:00
ticket icon
Od 240,00 zł

Czy poślubiłeś swoją matkę? Czy poślubiłaś swojego ojca? Partnerstwo i relacje w Recall Healing/Totalnej Biologii®

18-19 lipca |  godz.: 18:00-21:00 | on-line

Seksualność w Recall Healing / Totalnej Biologii 

14 sierpnia |  godz.: 18:00-21:00 | on-line

dr Gilbert Renaud - twórca Recall Healing®


webinarium w j. angielskim z tłumaczeniem na j. polski i j.rosyjski

  • Uczestnicy otrzymują 3 miesięczny dostęp do nagrania.
  • Superwizja zalicza odpowiednio: 3 lub 6 godzin do Szkolenia Zaawansowanego Recall Healing® / Totalna Biologia® - Advanced.

Uwaga! Żeby wynieść maksymalne korzyści z Superwizji - wskazane jest uczestnictwo w Szkoleniu podstawowym Recall Healing®/Totalna Biologia® - Basic - Level 1.

Recall Healing / Totalna Biologia Basic - Level 1 możesz dokupić tutaj: https://iww.pl/event/recall-healing-totalna-biologia-basic-2024/

Superwizje z dr Gilbertem Renaud, twórcą metody Recall Healing® / Totalna Biologia® - Uzdrowienie przez świadomość mają na celu poszerzanie wiedzy z zakresu Totalnej Biologii® / Recall Healing® i doskonalenie warsztatu terapeutycznego osób posługujących się w swojej pracy terapeutycznej metodą Totalnej Biologii® / Recall Healing®.

Podczas spotkania facylitatorzy mogą podzielić się swoimi trudnymi, skomplikowanymi czy zaskakującymi przypadkami terapeutycznymi i rozwiązać je wspólnie z dr Gilbertem Renaud i pozostałymi facyltatorami.


W Totalnej Biologii® / Recall Healing® świadomość jest niezbędnym elementem każdego procesu uzdrawiania. Jednakże samo "bycie świadomym" nie zawsze jest wystarczające. Istnieją subtelne i zarazem diametralne różnice w postrzeganiu świadomości oraz w doświadczaniu "bycia świadomym". Facylitator Totalnej Biologii® / Recall Healing® musi podnieść swoją świadomość ponad pewien poziom i zrozumieć jej prawdziwą istotę.

Dołącz do superwizji z dr. Gilbertem Renaud i dowiedź się, co robić kiedy już uświadomimy sobie konflikt emocjonalny stojący za przyczyną naszych problemów oraz jak zwiększać swoją świadomość jako facylitator Totalnej Biologii® / Recall Healing®


Dołącz i dowiedź się jak co robić kiedy już uświadomimy sobie konflikt emocjonalny stojący za przyczyną naszych problemów.


dr Gilbert Renauddr Gilbert Renaud - twórca metody Recall Healing® - Uzdrawiania przez świadomość. Kanadyjski terapeuta i coach. Profesjonalista w dziedzinie medycyny holistycznej. Od 1981 roku towarzyszy ludziom w procesach głębokiego uzdrawiania. Członek Rady Naukowej Integra MedAcademy. Założył Szkołę Naturopatii Higher Laurentians w kanadyjskiej prowincji Quebec. Pobierał nauki u najlepszych specjalistów nowej medycyny na świecie.

dr Gilbert Renaud jest autorem Leksykonu Recall Healing, Totalna biologia. Biologiczne i emocjonalne znaczenie chorób i zachowań, w którym przybliża temat procesów zachodzących w ciele człowieka, przedstawiając prawie 800 haseł, m.in. takich jak: depresja, bóle kręgosłupa, choroby układu krążenia, migreny, anoreksja, otyłość, cukrzyca i inne.

Recall Healing/Totalna Biologia zakłada, że każda choroba pojawia się jako najlepsze rozwiązanie naszego mózgu wówczas, gdy nasz świadomy umysł nie jest w stanie zająć się traumatyczną sytuacją i przesuwa nierozwiązany problem do podświadomości.

Uświadomienie sobie głęboko ukrytych emocji i opartych na nich przekonań i zachowań prowadzi do uruchomienia procesu zdrowienia.


Nasze wewnętrzne, nieuświadomione konflikty psychologiczne i biologiczne generują choroby i dolegliwości. Docierając do ich źródeł zapewnimy sobie zdrowie.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Czy poślubiłeś swoją matkę? Czy poślubiłaś swojego ojca?
14 Sierpnia 2024, 21:00 480,00 zł
  Seksualność w Recall Healing
14 Sierpnia 2024, 21:00 240,00 zł
  Pakiet: Partnerstwo + Seksualność
14 Sierpnia 2024, 21:00 504,00 zł