Gala Społeczności Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach

location icon
Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia w Katowicach Plac Wojciecha Kilara 1, Katowice
calendar icon
Od 25 paź 18:00 do 25 paź 18:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Przewodnicząca Rady Izby dr hab. Zdzisława Dacko-Pikiewicz, prof. AWSB, Honorowy Prezes Izby Tadeusz Donocik oraz Prezes Izby Tomasz Zjawiony serdecznie zapraszają na Galę Społeczności Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach, która odbędzie się w środę 25.10.2023r. o godz. 18.00 w sali koncertowej NOSPR w Katowicach przy pl. Wojciecha Kilara 1.

W programie Gali m.in.:

  • pierwszy polski stand-up z większościowym udziałem biznesu w wykonaniu Wojciecha Fiedorczuka
  • wręczenie Nagród Gospodarczych
    13. Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw
  • koncert "I FEEL GOOD!" amerykańskiego wokalisty Big Johna Whitfielda z towarzyszeniem zespołu muzyków The Vienna Soul Society. Po raz pierwszy w Polsce Artysta wraz z zespołem zabiorą Państwa w niesamowitą podróż po klasykach muzyki soul w swoich interpretacjach utworów m.in. Barry'ego White'a, Jamesa Browna, Stevie Wondera czy The Temptations.

Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie udziału w Gali poprzez elektroniczną rejestrację na portalu Evenea pod linkiem w terminie do dnia 20 października br.

Prosimy o zwrócenie uwagi na fakt, iż brak wcześniejszej rejestracji online uniemożliwi nam rezerwację dla Państwa miejsc i Państwa udział w Gali.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Gala Społeczności Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach
już niedostępne -