Finanse i Inwestycje Biznes i Przedsiędsiębiorczość Nieruchomości i Budownictwo

Sześć Twarzy Inwestowania.

location icon
Iness Hotel ul. Gen. Walerego Wróblewskiego 19/23, łódź
calendar icon
Od 8 gru 17:30 do 8 gru 20:00
ticket icon
Od 50,00 zł

We współpracy z Fundacją "Odważ się", Klubem Kobiety i Pieniądze zapraszam Was na wyjątkowe wydarzenie hybrydowe dot. Inwestowania, które odbędzie się w Hotelu Iness oraz online dla uczestników spoza Łodzi. 

Spotkanie będzie okazją do spojrzenia przez praktyków na rynek nieruchomości, ale także na inne formy inwestowania z perspektywy ostatnich 12 miesięcy.

Wartość merytoryczna warsztatu nt. Sześć Twarzy Inwestowania

Panel dyskusyjny nt. Inwestycji z udziałem ekspertów na rynku nieruchomości w Łodzi Sylwia Borusowska Prezes zarządu A&AHolding, Joanna Jurasz Prezes rodzinnej firmy AB Litwińska i w Poznaniu Małgorzata Owczarzak pośredniczka w biurze nieruchomości RE/MAX Poznań, pomysłodawczyni, współzałożycielka i Prezeska Fundacji "Odważ się" oraz . Moderującą panel będzie Bożena Maria Uciechowska, Manager z wieloletnim doświadczeniem w międzynarodowych firmach w branżach media, finansowe, dystrybucja i logistyka. Szkolenie dot. inwestowania w budowanie marki osobistej, które poprowadzi Aneta Sobol Certyfikowany Specjalista ds. Ubezpieczeń Indywidualnych, członek MDRT 2022 - Million Dollar Round Table.

Bądź z nami w czwartek, 08.12.2022 w godz. od 17:30 do 20:00 STACJONARNIE w Łodzi w Hotelu Iness lub ONLINE dla osób z całej Polski.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet na wydarzenie - stacjonarnie

dostępnych: 23

już niedostępne 80,00 zł -
  Bilet na wydarzenie - online

dostępnych: bez ograniczeń

Wyprzedane 50,00 zł Wyprzedane