FORUM SUCCESS & MONEY

location icon
Grano Hotel Solmarina Gdańsk
calendar icon
Od 26 wrz 9:00 do 26 wrz 9:00
ticket icon
Od 399,00 zł

Zapraszamy Państwa na Forum Success & Money!

W dniu 26 września 2024 roku, w luksusowym Hotelu SolMarina w Gdańsku, odbędzie się wydarzenie, które na dobre zmieni postrzeganie pieniędzy i sukcesu. 

Podczas FORUM SUCCESS & MONEY, razem z wyjątkowym gronem Partnerów i Prelegentów, obalimy mity dotyczące finansów i osiągnięć biznesowych. 

Zadaniem FORUM, jest budowanie właściwej i wartościowej relacji z sukcesem i pieniędzmi, prezentacja najwyższej jakości marek premium oraz szeroka edukacja dotycząca inwestowania i dostępnych instrumentów finansowych.

Na scenie wystąpią najlepsi eksperci z całej Polski, którzy poruszą tematy takie jak: pieniądze, przekonania, inwestycje, marketing, biznes i jego rozwój oraz sprzedaż w poszczególnych branżach biznesu. 

Dodatkowo, podczas wydarzenia odbędzie się premiera WorkBooka, pt NO LIMITS! KREUJ SWOJE BOGACTWO, który będzie dostępny aż w 10 krajach na świecie w j. polskim. Zadaniem WorkBooka, jest pomoc w pracy nad mindsetem zwycięzców w kwestii pieniędzy i sukcesu.Forum Success & Money skupi na widowni najbardziej zamożne osoby, które dzięki ciężkiej pracy, determinacji oraz ponad przeciętnej inteligencji osiągnęły zawodowe sukcesy. To wydarzenie, którego nie można przegapić! 

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu, które na zawsze zmieni sposób myślenia o pieniądzach i sukcesie!

Bilet obejmuje udział w wydarzeniu oraz poczęstunek w trakcie wydarzenia.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  ZAPROSZENIE
już niedostępne 399,00 zł -