GALA FINAŁOWA RDZ

location icon
Pomorski Park Naukowo Technologiczny w Gdyni Aleja Zwycięstwa 96/98, Budynek III, sala C, Gdynia
calendar icon
Od 25 kwi 11:00 do 25 kwi 13:00
ticket icon
Od 0,00 zł

W imieniu Regionalnej Izby Gospodarczej Pomorza zapraszamy na uroczystą Galę Finałową Konkursu ,,Razem do zawodu". Gala odbędzie się 25 kwietnia 2023 roku, w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni przy Alei Zwycięstwa 96/98, budynek III, sala C. Rozpoczęcie Gali o godzinie 11.00.

,,Razem do Zawodu" to wzmocnienie rozwoju gospodarczego regionu w obszarach odpowiadających lokalnym i regionalnym potrzebom rynku pracy poprzez przygotowanie kompetentnych kadr, a także poprawę zatrudnialności absolwentów szkół zawodowych, podniesienie jakości szkolnictwa zawodowego w województwie pomorskim, promocję szkolnictwa zawodowego, w szczególności w zawodach odpowiadających branżom kluczowym.

Gala Finałowa projektu jest wydarzeniem, podczas którego zostaje ogłoszony zwycięski zespół oraz zostają rozdane wyróżnienia dla wyjątkowych i nietuzinkowych projektów. Na galę finałową zapraszane są wszystkie zespoły projektowe, przedstawiciele przedsiębiorców, urzędu oraz uczelni wyższych. Jest to naprawdę wyjątkowy dzień, kiedy to wszyscy razem możemy świętować kreatywność uczniów z województwa pomorskiego.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  GAlA FINAŁOWA RDZ
Wyprzedane Brak wolnych miejsc