Rozwój osobisty Zdrowie i Medycyna

Spotkanie z Czarodziejem z Pustyni - zaproszenie do terapii ericksonowskiej

location icon
KeyClinic Al. Jerozolimskie 133/162, Warszawa
calendar icon
Od 24 sie 10:00 do 25 sie 19:00
ticket icon
Od 500,00 zł

Zanurz się w niezwykłym świecie Miltona H. Ericksona, wizjonera, który zrewolucjonizował dziedzinę hipnoterapii i na zawsze zmienił oblicze psychiatrii. To szkolenie zabierze Cię w podróż śladami jego życia i odkryje przed Tobą tajemnice jego niekonwencjonalnych, a zarazem niezwykle skutecznych metod terapeutycznych.

Czego dowiesz się na szkoleniu:

  • Niezwykła historia życia: Poznaj inspirującą historię Ericksona, który pokonując przeciwności losu, od dziecięcego paraliżu po chroniczny ból, stał się pionierem w dziedzinie hipnozy.
  • Hipnoterapia w praktyce: Odkryj radykalne i nowatorskie techniki hipnotyczne Ericksona, które wykorzystywał do leczenia pacjentów oraz radzenia sobie z własnym cierpieniem.
  • Mozart komunikacji: Zrozum, dlaczego Erickson został okrzyknięty mistrzem komunikacji i jak jego teorie tworzenia interwencji terapeutycznych wyprzedziły swoją epokę.
  • Nowe perspektywy: Zdobądź wiedzę na temat przełomowych odkryć Ericksona, które do dziś inspirują i znajdują zastosowanie w praktyce klinicznej.
  • Nadzieja i ulga: Przekonaj się, jak hipnotyczne techniki Ericksona mogą przynieść ulgę i nadzieję pacjentom borykającym się z różnymi problemami.
  • Inspiracja dla terapeutów: Zainspiruj się niezwykłym kunsztem Ericksona i odkryj nowe możliwości w swojej pracy terapeutycznej.

Dla kogo jest to szkolenie:

To szkolenie dedykowane jest przede wszystkim terapeutom, psychologom, psychiatrom oraz wszystkim zainteresowanym hipnozą i jej zastosowaniem w terapii. Jeśli szukasz nowych inspiracji i chcesz poszerzyć swoją wiedzę na temat niekonwencjonalnych metod leczenia, to szkolenie jest właśnie dla Ciebie.

Dwa dni szkolenia to 20 godzin dydaktycznych opartych przede wszystkim na praktycznym zrozumieniu czym jest terapia eriksonowska. 

Dla studentów psychologii - możliwość zaliczenia szkolenia w ramach praktyk zawodowych.

Prowadzący:

Szymon Niemiec - psycholog, psychoterapeuta ericksonowski w trakcie szkolenia, coach, trener i wykładowca akademicki. Od 26 lat pomaga ludziom w samorozwoju, od 4 pracując bezpośrednio z pacjentami. Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, Amerykańskiego Towarzystwa Psychologicznego i wielu innych organizacji zawodowych.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet
25 Sierpnia 2024, 19:00 500,00 zł