Biznes i Przedsiędsiębiorczość Nauka i Edukacja Transport i logistyka

Akademia Internacjonalizacji - rynek egipski

location icon
Vienna House Easy Katowice Sokolska 24, Katowice
calendar icon
Od 27 wrz 10:00 do 27 wrz 16:00Akademia Internacjonalizacji - rynek egipski

Fundusz Górnośląski S.A. zaprasza na bezpłatne szkolenie w ramach Akademii Internacjonalizacji, które odbędzie się 27 września 2022 r. w VIENNA HOUSE EASY KATOWICE, ul. Sokolska 24 w Katowicach.

Spotkanie odbędzie się 27.09.2022 r. w godz. 10:00-16:00.

Podczas szkolenia omówione zostaną następujące zagadnienia:

  • Szanse biznesowe i możliwości inwestycyjne w Egipcie
  • Aspekty prawne i podatkowe prowadzenia działalności
  • Formy marketingu i promocji na rynku egipskim
  • Wsparcie działalności eksportowej ze środków krajowych i unijnych

Więcej informacji:

https://www.fgsa.pl/2022/08/akademia-internacjonalizacji-rynek-egipski/

Akademia Internacjonalizacji prowadzona będzie przez ekspertów-praktyków m.in.:

Jacek Grad - Kierownik biura Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu w Kairze. Magister arabistyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Współtworzył rodzinną firmę w branży winiarskiej. Następnie prowadził własną działalność gospodarczą, w ramach której organizował misje gospodarcze do krajów arabskich, turystykę medyczną z krajów arabskich do Polski oraz pracował jako menadżer eksportu i tłumacz.

Ayman Farouk - Menadżer ds. rozwoju biznesu biura Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu w Kairze. Ukończył handel na Uniwersytecie Kairskim. Karierę rozpoczynał jako księgowy. Następnie przez wiele lat związany z branżą turystyczną. Był dyrektorem polskiej firmy turystycznej w Hurghadzie. Pracował również jako menadżer ds. kontroli jakości i tłumacz.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu jest spółką Skarbu Państwa podlegającą Ministerstwu Rozwoju i Technologii. Celem działania PAIH jest promocja Polski i polskiej gospodarki, wsparcie ekspansji międzynarodowej polskich przedsiębiorców oraz pozyskiwanie i obsługa inwestorów zagranicznych. Oprócz centralnego biura w Warszawie PAIH posiada sieć blisko 60 biur na całym świecie.

Dr Ahmed Said - Założyciel i CEO firmy Legal Crises Consultants. Doktor prawa handlu międzynarodowego Uniwersytetu Ain Shams i wykładowca Uniwersytetu Brytyjskiego w Egipcie. Komentator egipskich programów telewizyjnych i radiowych o tematyce ekonomicznej. Posiada duże doświadczenie w arbitrażu i negocjacjach, sporządzaniu umów handlowych oraz przeprowadzaniu due diligence spółek przy fuzjach i przejęciach.

Legal Crises Consultants /Egipt/ - to zespół radców prawnych, których oferta obejmuje: rozstrzyganie sporów handlowych, sporządzanie umów, windykacje, ochronę własności intelektualnej, doradztwo w zakresie prawa inwestycyjnego, korporacyjnego, handlowego i podatkowego. Firma posiada bardzo dobre referencje od klientów z całego świata, w tym Europy i Polski.

Bahy Mohamed - Kierownik ds. kluczowych klientów firmy Content Khana for Marketing and PR Services. Absolwent zarządzania technologią Uniwersytetu Niemieckiego w Kairze na kierunkach marketing i zarządzanie strategiczne. Posiada doświadczenie w organizacji wystaw międzynarodowych oraz prowadzeniu kampanii marketingowych dla międzynarodowych marek.

Content Khana /Egipt/ - świadczy usługi tradycyjnego i wirtualnego marketingu, zarządzania public relations i relacjami z mediami, planowania i zarządzania targami oraz konferencjami. Firma zrealizowała m.in. modelową kampanię marketingową Time for Apples from Europe, która przyczyniła się do 7-krotnego wzrostu eksportu polskich jabłek do Egiptu w latach 2017-19.

Mohammed Fathalla - Partner zarządzający firmy Fathalla & Co. Członek m.in. Amerykańskiego Instytutu Biegłych Rewidentów (AICPA), Egipskiego Towarzystwa Księgowych i Audytorów (ESSA) i Egipskiego Towarzystwa Podatkowego (ETS). Pracował w dużej firmie księgowej i audytowej w Londynie oraz Cambridge w Wielkiej Brytanii. Ma ponad 20-letnie doświadczenie w świadczeniu usług podatkowych, księgowych i audytowych, zarówno na szczeblu lokalnym jak i międzynarodowym.

Fathalla & Co. /Egipt/ istnieje od 1977 roku. Firma jest członkiem Nexia International, wiodącej, globalnej sieci niezależnych firm świadczących usługi audytorskie, księgowe, podatkowe i doradcze.

W celu uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o kontakt:

Fundusz Górnośląski S.A.

ul. Sokolska 8, 40-086 Katowice

tel. +48 327 233 110

[email protected]

https://www.fgsa.pl

Eurofinance Training Sp. z o.o.

ul. Nowy Świat 49/213, 00-042 Warszawa

tel.: +48 609 124 124

[email protected]

www.efszkolenia.pl
Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Rejestracja Udziału
Wyprzedane Brak wolnych miejsc