Zarządzanie sobą w czasie/Efektywność osobista 7.09.2024 w Warszawie od 287 PLN

location icon
Warszawa
calendar icon
Od 7 wrz 9:00 do 7 wrz 16:00
ticket icon
Od 287,00 zł

Zarządzanie sobą w czasie/Efektywność osobista 07.09.2024 - szkolenie od 287 PLN w Warszawie (dokładne miejsce zostanie podane na początku maja 2024)

W dzisiejszym dynamicznym i wymagającym świecie, zarządzanie sobą w czasie i efektywność osobista są nieodzownym elementem osiągania sukcesu zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym.

Zarządzanie sobą w czasie i efektywność osobista to kluczowe kompetencje i jedne z najważniejszych. Dzięki udziałowi w szkoleniu uczestnicy dowiedzą się, w jaki sposób bardziej efektywnie wyznaczać cele i zadania długoterminowe i krótkoterminowe, poznają narzędzia do efektywnego zarządzania sobą w czasie, dowiedzą się jakie znaczenie ma zarządzanie sobą w czasie w odniesieniu do wartości i stylu życia, a przede wszystkim zwiększą kompetencje w zakresie efektywności osobistej.

Szkolenie dla osób indywidualnych, pracowników firm i korporacji, na stanowiskach specjalistycznych, sprzedażowych, menadżerskich lub przygotowujących się do objęcia stanowiska lidera ale również właścicieli firm, trenerów i coachów, osób świadomie budujących markę osobistą i rozwijających kompetencje w zakresie efektywności osobistej.

Program szkolenia:

1) Zrozumienie efektywności osobistej 

2) Wprowadzenie do zarządzanie sobą w czasie

3) Analiza i planowanie

4) Prawidłowe wyznaczanie celów jako kluczowy element zarządzania sobą w czasie

5) Wyznaczanie priorytetów i delegowanie

6) Skuteczna komunikacja i współpraca

7) Metody i technologie w zarządzaniu sobą w czasie

8) Organizacja pracy i przestrzeni

9) Rozwijanie kompetencji i samodoskonalenie

10) Innowacyjność i kreatywność

7) Motywacja jako ważny element efektywności osobistej

Metodologia:

Szkolenie prowadzone jest w formie warsztatów z wykorzystaniem narzędzi takich jak m.in.: burza mózgów, dyskusja, mini wykład, praca indywidualna. 

Po ukończeniu szkolenia uczestnicy otrzymają 2 certyfikaty uczestnictwa w szkoleniu "Zarządzanie sobą w czasie" oraz "Efektywność osobista".

Cena szkolenia 800 PLN

Cena promocyjna - limitowana pula biletów 287 PLN i 400 PLN

Organizator: Konstancja Heidner

https://www.linkedin.com/in/constanceheidner/

Absolwentka studiów ekonomicznych o kierunku "Rachunkowość Przedsiębiorstw" oraz podyplomowych: "Psychologii w biznesie" w SWPS oraz "Coachingu menedżerskiego" na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Skończyła kilkaset szkoleń z zarządzania, marketingu, występów publicznych oraz szkolenia certyfikujące ICF w Polsce i zagranicą. Obecnie uczestniczy w kursie Mini MBA w Berlinie oraz na szkoleniach na uczelni HEC Paris. Zdobyła kompetencje managerskie i przywódcze pracując przez kilkanaście lat na stanowiskach kierowniczych w międzynarodowych korporacjach m.in. Citibank Handlowy S.A., Bank Millenium S.A., Grupa PZU i Warta S.A. oraz realizując projekty biznesowe na rynku międzynarodowym. Prowadzi szkolenia i coachingi dla zespołów. Od wielu lat jest członkiem klubów międzynarodowych m.in. Harvard Business Review Polska. Obecnie właścicielka bloga typu lifestyle Madame Élégance oraz firmy Creative Business Training. k:+48 608 082 269

Creative Business Training, ul. Sienna 9, 70-542 Szczecin

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Zarządzanie sobą w czasie/Efektywność osobista
9 Czerwca 2024, 23:59 287,00 zł
  Zarządzanie sobą w czasie/Efektywność osobista
9 Czerwca 2024 400,00 zł
  Zarządzanie sobą w czasie/Efektywność osobista
9 Lipca 2024 800,00 zł