Warsztaty design thinking - Dzień otwarty KCRP

location icon
Kołobrzeskie Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości ul. Unii Lubelskiej 33b, Kołobrzeg
calendar icon
Od 30 cze 10:00 do 30 cze 14:00

Warsztaty design thinking - Dzień otwarty KCRP

Gotowi na przełom w sposobie myślenia o swoim biznesie? Chcielibyście odkryć nowe, innowacyjne metody tworzenia i rozwijania produktów? 

Serdecznie zapraszamy na  warsztaty "Design Thinking dla Przedsiębiorców", które odbędą się podczas naszego Dnia Otwartego w Kołobrzeskim Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości.

Design Thinking to proces, który pozwala na podejście do problemów biznesowych z zupełnie nowej perspektywy. Podczas warsztatów dowiesz się: 

✔️ Jak stosować metodologię Design Thinking w swoim biznesie 

✔️ Jak rozwijać innowacyjne pomysły i rozwiązania 

✔️ Jak zrozumieć potrzeby swoich klientów na głębszym poziomie 

✔️ Jak zwiększyć kreatywność i innowacyjność swojego zespołu

Nasze warsztaty prowadzone są przez doświadczonych ekspertów, którzy zapewnią Ci wiedzę, narzędzia i inspiracje niezbędne do wykorzystania Design Thinking w Twoim biznesie.

Prowadząca - moderatorka z DTI

Katarzyna Talaga-Korcz

Strateg, który wierzy, że "każdy jest kreatywny". Na co dzień odpowiedzialna za produkt Nowy Ład, w ramach którego wypracowuje warsztatowo wyróżniające marki, produkty, komunikację. Swoje doświadczenie zdobywała podczas pracy dla różnorodnych marek oraz warsztatów dla Volkswagen Polska, PAYU, IKEA, SWISSKRONO, MetLife. Autorka i prowadząca szkolenie nt. pozycjonowania marki dla ponad 300 firm w ramach ogólnopolskich projektów Eko Trendy i Eko Działania. Współtworzyła "Pracownika 2.0" - kurs dla studentów na temat design thinking. Tworzy nowe narzędzia, scenariusze, w tym program pierwszego w Polsce Kursu Moderatora Design Thinking, Projektowania Procesu czy Design Thinking Start - kursu e-learningowego. We wszystkich projektach wykorzystuje metodę design thinking, z dużym naciskiem na kreatywność.

Jak się zapisać?

Na samej górze strony, w polu "Dołącz do wydarzenia", na wysokości "Warsztaty design thinking - Dzień otwarty KCRP", wybierz liczbę biletów na "1", a następnie kliknij guzik "Zapisz się!" i przejdź przez proces rejestracji (uzupełnij dane).

Jeśli bilety w polu " Warsztaty design thinking - Dzień otwarty KCRP" są już niedostępne, zapraszamy do wpisania się na listę rezerwową (również poprzez wybranie liczby na "1", i guzik "Zapisz się!".

Zgłoszenie online (od 22.06.2023 r. godz.12:00)

  • decyduje kolejność zgłoszeń,
  • po wyczerpaniu się ilości miejsc możesz zapisać się na listę rezerwową
  • Zakwalifikowani uczestnicy otrzymają potwierdzenie mailowo i telefonicznie.
Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Warsztaty design thinking
już niedostępne -
  Lista rezerwowa
już niedostępne -