Budowanie modelu biznesowego - jak zaprojektować biznes

location icon
Kołobrzeskie Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości ul. Unii Lubelskiej 33b, Kołobrzeg
calendar icon
Od 25 maj 9:00 do 25 maj 9:00

Budowanie modelu biznesowego - jak zaprojektować biznes

Warsztat dedykowany do osób prowadzących już własne firmy lub mających konkretny pomysł na rozpoczęcie działalności. W trakcie warsztatu przejdziemy wspólnie krok po kroku przez zbudowane lub budujące się modele biznesowe Uczestników. Zaczniemy od prezentacji pomysłu czyli unikalnej wartości, wykorzystując nie tylko strategie znane z marketingu, ale też psychologii sprzedaży i wpływu. Przeanalizujemy i zbudujemy główne procesy twojej firmy, określimy segmenty klientów, potencjalne rynki. Odczarujemy stwierdzenie "Każdy jest moim klientem" i określimy, dlaczego to ułuda. Zdefiniujemy wspólnie propozycję unikalnej wartości dla twojego Klienta oraz poszukamy adekwatnych kanałów dotarcia oraz dystrybucji. Odpowiemy sobie na pytanie: "Gdzie i jak szukać Klientów?" Sprawdzimy, które sposoby budowania relacji z Klientami sprawdzą się najlepiej dla twojej firmy, kontekstu społecznego i kulturowego. Przeanalizujemy i określimy możliwe strumienie przychodów i odniesiemy je do struktury kosztów, zarówno tych skierowanych na realne koszty, jak i na wartość. Wspólnie znajdziemy i zdefiniujemy kluczowe zasoby, niezbędne działania oraz potencjalnych partnerów zgodnie z zasadą - "Co już mam, a czego jeszcze potrzebuję?" Na koniec - poznamy inspirujące historie mniejszych i większych marek, które dadzą nam zastrzyk energii do kontynuowania tworzonego przez cały warsztat Indywidualnego Modelu.


Warsztaty poprowadzi: Agnieszka Olszewska-Benewiat

Ekspert zarządzania, trener biznesu, praktyk Analizy Transakcyjnej w obszarze organizacji, coach zespołowy, mediator. Trener i konsultant z wieloletnim doświadczeniem w obszarach handlowych, produkcyjnym i logistycznych (z zapleczem magazynowym). Od 2014 prowadzi własną działalność w zakresie audytów i wdrożeń systemów zarządzania przedsiębiorstwem; konsultacji, szkoleń i coachingu. Audytuje, a następnie opracowuje programy naprawcze lub rozwojowe w oparciu o myślenie systemowe i Analizę Transakcyjną (traktując organizację, jej kulturę, technologię, zasoby ludzkie jako całość) z naciskiem na stosowanie zagadnień z obszaru: zarządzania projektami, metodyki procesowej, zbierania i analizy danych, ciągłego doskonalenia, coachingu (indywidualnego i zespołowego). Specjalizuje się w przygotowywaniu organizacji do "wejścia rynkowego" (często firmy rodzinne w momencie przełomu rozwojowego).


Program szkolenia:

09:00-10:30 — szkolenie
10:30-10:45 — przerwa
10:45-12:15 — szkolenie
12:15-12:30 — przerwa
12:30-14:00 — szkolenie
14:00-14:30 — przerwa kawowa
14:30-15:30 — szkolenie
15:30-15:45 — przerwa
15:45-17:00 — szkolenie


Jak się zapisać?

Na samej górze strony, w polu "Dołącz do wydarzenia", na wysokości "Budowanie modelu biznesowego - jak zaprojektować biznes", wybierz liczbę biletów na "1", a następnie kliknij guzik "Zapisz się!" i przejdź przez proces rejestracji (uzupełnij dane).

Jeśli bilety w polu "Budowanie modelu biznesowego - jak zaprojektować biznes" są już niedostępne, zapraszamy do wpisania się na listę rezerwową (również poprzez wybranie liczby na "1", i guzik "Zapisz się!".

Zapisy na powyższe warsztaty i szkolenia odbywają się w dwóch etapach:

1. Zgłoszenie online (od 08.05.2023 r. godz.12:00)

  • decyduje kolejność zgłoszeń,
  • po wyczerpaniu się ilości miejsc możesz zapisać się na listę rezerwową,

2. Wypełnienie kart potrzeb szkoleniowych uczestnika ( 48h od daty rejestracji )

  • wypełnienie w terminie jest warunkiem zakwalifikowania na warsztaty,
  • w przypadku zwolnienia się miejsc, do wypełnienia kart zaprosimy kolejne osoby z listy rezerwowej,

Zakwalifikowani uczestnicy otrzymają potwierdzenie mailowo i telefonicznie.


Ważna informacja:

W ramach cyklu odbędzie się łącznie 10 tematów szkoleń ( tytuły podane na stronie www.szkolenia.kolobrzeg.pl ).

Chcemy dać możliwość udziału jak największej liczbie osób, dlatego zachęcamy: wybierz jedno szkolenie, które najbardziej Cię interesuje, a na kolejne zapisz się na listę rezerwową.

Pierwszeństwo zapisu na listę uczestników danego warsztatu, będą miały osoby, które zapisują się po raz pierwszy.


Prośba:

Staraliśmy się przygotować proces zapisów, aby był możliwie prosty i dostępny - jednak będziemy bardzo wdzięczni za informację zwrotną i wszelkie uwagi na temat jego możliwego udoskonalenia. Prosimy o maila na adres: [email protected]


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Budowanie modelu biznesowego - jak zaprojektować biznes

dostępnych: 1

już niedostępne -
  Lista rezerwowa

dostępnych: 29

już niedostępne -