Tarot i Kod Urodzin - Isabelle Boos

location icon
ONLINE
calendar icon
Od 20 lip 10:00 do 21 lip 18:00
ticket icon
Od 1 080,00 zł

Tarot i Kod Urodzin


DATA: 20-21.07.2024r.

godzina: 10:00-18:00

MIEJSCE: ONLINE

JĘZYK: JĘZYK FRANCUSKI Z TŁUMACZENIEM NA JĘZYK POLSKI I ROSYJSKI


Twoja data urodzenia to coś więcej niż tylko kombinacja liczb - to odzwierciedlenie Twojego przeznaczenia.

Mamy przyjemność zaprosić Cię na wyjątkowe seminarium prowadzone przez Isabelle Boos, skupiające się na tajemnicach Tarota, literach hebrajskich, dacie urodzenia, które pozwolą Ci odkryć informacje o Twoim "projekcie cel" i Twojej historii genealogicznej. Ta wyjątkowe połączenie zabierze Cię w fascynującą podróż do samopoznania.

Isabelle Boos pomoże Ci zinterpretować Twoją datę urodzenia, dzięki czemu zrozumiesz w jaki sposób historia Twojej rodziny, jej dziedzictwo i pochodzenie ukształtowały Twoją teraźniejszość.

Zagłębimy się w symbolizm i znaczenie 22 głównych arkanów Tarota i ich powiązania z 22 hebrajskimi literami i ruchami Medycyny 5 Żywiołów. Dowiesz się, jak te powiązania ujawniają istotne klucze do zrozumienia Twojego istnienia w nowym świetle.

Zbadamy koncepcję projektu cel i jego znaczenia, badając, w jaki sposób okoliczności związane z datą urodzenia i historią Twojej rodziny mają decydujący na Twoje życie.

Uzyskasz jasny obraz swojej ścieżki życiowej i osobistej misji.

Energetyczny tarot i litery hebrajskie, data urodzenia i Twój projekt cel. Łącząc te elementy - tarot, litery hebrajskie, koło składające się z 5 elementów, projekt znaczeń, historię rodziny i datę urodzenia - seminarium to oferuje głębokie i znaczące doświadczenie edukacyjne.

Na wydarzeniu można również zakupić nagranie z webinarium z dnia 24-25.02.2024 - Kod Urodzin - Level 1 oraz Kod Relacji 9-10.03.2024r.

Isabelle Boos

Absolwentka osteopatii i tradycyjnej chińskiej energetyki. Łączy osteopatię biodynamiczną (pracując z "Cichym Przyjacielem", Centralnym Punktem łączącym każdą Istotę z Nieskończoną Energią Wszechświata) z Energetyką używając prawa 5 elementów, 64 heksagramów, symbolu Kwiatu Życia i doskonałej geometrii. Kontynuuje swoje badania nad rozumieniem ludzkiego ciała za pomocą Homeopatycznego Ducha Didiera Grandgeorgesa i hebrajskich liter Georges Lahy. Odkryła tarota, biologię i znaczenie choroby z Gerardem Athiasem. Razem tworzą globalną logikę bioenergetyczną, którą nazwali GEST.

Informacje organizacyjne:

Dzień przed webinarium na podany podczas zakupu biletu adres e-mail uczestnicy otrzymają dostęp do pokoju webinaryjnego wraz z pełną instrukcją. Po zakończeniu kursu uczestniczki/uczestnicy otrzymają 3 miesięczny dostęp do nagrania webinarium. Jeśli nie otrzymacie powiadomienia proszę sprawdzić folder SPAM.

Osoby, które zakupią szkolenie w pakiecie, znajdą link do nagrania w bilecie !

Uczestnicy otrzymują Certyfikat ukończenia szkolenie i 3 miesięczny dostęp do nagrania.

Uwaga! Kody rabatowe nie obejmują pakietów - dotyczą tylko pojedynczych szkoleń. 

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Tarot i Kod urodzin (20-21.07.2024)
Wyprzedane 1 080,00 zł Wyprzedane
  Kod Urodzin - Level 1
Wyprzedane 1 080,00 zł Wyprzedane
  Pakiet - Kod urodzin Level 1 + Tarot i Kod Urodzin
Wyprzedane 1 576,00 zł Wyprzedane
  Kod Relacji
Wyprzedane 1 080,00 zł Wyprzedane