Dieta, Odżywianie i Degustacje Rozwój osobisty Nauka i Edukacja Marketing Biznes i Przedsiędsiębiorczość

Projekt Biznes Balans - cykl szkoleń (12 czerwca 2024 - 16 października 2024)

location icon
Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości Kolejowa 3, Dąbrowa górnicza
calendar icon
Od 12 cze 17:30 do 16 paź 17:30
ticket icon
Od 0,00 zł

Zapraszamy do udziału w innowacyjnym projekcie "Biznesowy Balans", stworzonym we współpracy Ambasadorek DIP z Dąbrowskim Inkubatorem Przedsiębiorczości. To unikalna oferta dla osób, które pragną rozwijać swoje umiejętności biznesowe i wprowadzić swoje pomysły w życie.Czy marzysz o zrównoważonym życiu zawodowym, w którym masz czas by żyć?  Jeśli tak już dzisiaj dołącz do naszego najnowszego projektu - "Biznes Balans"!

Co zaplanowaliśmy w ramach projektu?

▪️ Warsztaty i szkolenia: rozwijaj umiejętności niezbędne do prowadzenia zrównoważonego biznesu.

▪️ Dostęp do ekspertów: czerp wiedzę od doświadczonych mentorów i liderów branży.

▪️ Sieć wsparcia: zbuduj relacje z przedsiębiorcami, którzy podzielają Twoje wartości.


Projekt "Biznes Balans" jest idealny dla przedsiębiorców, którzy szukają inspiracji i praktycznej wiedzy, aby rozwinąć swoje biznesy, nie tracąc przy tym życiowej równowagi.

Poznaj ambasadorski cykl szkoleń! Zarezerwuj swoje miejsce już dzisiaj! 


Jakie szkolenia czekają na Ciebie?

 • Marka osobista: Twoje Alter Ego
 • Storytelling: Jak opowiadać o swoim biznesie, aby Cię słuchali 
 • Instagram Ninja. Jak zostać gwiazdą internetu.
 • Zbalansuj swoje życie: mniej stresu, więcej sukcesu
 • Jedzenie przy nieregularnym trybie życia: triki dla zapracowanych osób
 • Zdrowe ciało - zdrowy umysł: Odkryj moc ruchu
 • Jak to co myślisz wpływa na to ile zarabiasz?
 • Networking - Twoja biznesowa supermoc


Poznaj szkolenia w ramach projektu Biznes Balans


12.06.2024  godz. 17:30 - Marka osobista: Twoje Alter Ego

Odkryj tajniki skutecznego personal branding, który pokaże światu Twoje najlepsze "ja". Dowiedz się jak wykorzystać swoje talenty i prowadź swój biznes z autentycznością.

Co zyskasz biorąc udział w szkoleniu? 

Powiemy Ci jak kreować wizerunek swojej marki w internecie, aby osiągać wymierne korzyści biznesowe. Nauczysz się działać w biznesie autentycznie, w zgodzie ze sobą wykorzystując swoje talenty i mocne strony, tak aby konkurencja nie była Ci straszna. Poznasz wartości jakimi kierujesz się w życiu i dowiesz się w jaki sposób możesz wykorzystywać je w swoim biznesie.

O trenerach: 

Sara Zobek - certyfikowany coach i trener psychologii pozytywnej, ale też inżynierem logistyki, stąd jej podejście do psychologii i biznesu najlepiej charakteryzuje słowo: BALANS. Sara jest także coachem biznesu. Wierzy, że triggerem do tworzenia biznesów powinny być unikatowe cechy i talenty przedsiębiorców w pierwszej kolejności. Jej misją jest wspieranie w tworzeniu takich biznesów, które będą dawały przedsiębiorcom poczucie wolności i wspierały finansowo w spełnianiu ich marzeń.

Prywatnie: kilka lat swojego życia spędziła mieszkając w świecie. Meksyk, Stany czy Portugalia to tylko niektóre miejsca z tej listy, to sprawia, że patrzy na świat i i biznes z bardzo otwartą głową i ma nieskończone pokłady wiary w potencjał drugiego człowieka. Wiele widziała i wie, że wszystko jest możliwe z odpowiednim podejściem i ludźmi wokół. Sara ma mnóstwo energii i dużo poczucia humoru, które sprawia, że potrafi mówić prostym językiem o trudnych rzeczach.

Mateusz Maik - marketingowiec, doradca biznesowy, współwłaściciel agencji marketingowej Mom Studio, współtwórca Dąbrowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości.

Przez niemal 10 lat współtworzył największą sieć Inkubatorów Przedsiębiorczości w tej części Europy. Od ponad 9 lat wprowadza innowacyjne rozwiązania wspierające kadry managerskie oraz rozwija programy wsparcia dla młodych przedsiębiorców. W Mom Studio pomaga przedsiębiorcom skutecznie komunikować się z klientami.26.06.2024 godz. 17:30 Storytelling: Jak opowiadać o swoim biznesie, aby Cię słuchali 

Poznaj tajemnice efektywnego storytellingu, które pozwolą Twojemu biznesowi nie tylko zdobyć uwagę, ale i serca klientów. 

Podczas naszego warsztatu "Jak opowiadać o swoim biznesie, aby Cię słuchali" odkryjesz, jak tworzyć i dzielić się opowieściami, które naturalnie prowadzą do zwiększenia sprzedaży i lojalności klientów. Wprowadź swoją markę na nowy poziom za pomocą narzędzi narracyjnych stosowanych przez światowe giganty jak Pixar czy Disney. zacznij tworzyć historie, które nie tylko zostaną usłyszane, ale które zostaną zapamiętane i pokochane. Przekonaj się, jak potężne mogą być Twoje słowa, gdy znajdą się w rękach ekspertów storytellingu. Niech Twoja marka stanie się opowieścią, która inspiruje!

Co zyskasz biorąc udział w szkoleniu?
 • Skuteczność opowieści: Opanujesz sztukę tworzenia historii, które tworzą emocje
 • Uniwersalne zastosowania: Odkryjesz, jak zastosować storytelling w różnych mediach - od treści na stronach internetowych, po media społecznościowe.
 • Interaktywność i zaangażowanie: Przez pracę w grupach i indywidualne ćwiczenia zdobędziesz praktyczne umiejętności i natychmiastowy feedback, co pozwoli Ci doskonalić swoje techniki na bieżąco.
 • Storytelling wizualny: Zrozumiesz, jak ważne jest spójne opowiadanie historii nie tylko słowami, ale i wizualnym wizerunkiem marki.
O trenerach:

Justyna Łapaj - Kucharska - mistrzyni w kreowaniu angażujących i przekonujących historii biznesowych. Justyna wykorzystuje swoje wieloletnie doświadczenie w marketingu i komunikacji, by nauczyć Cię, jak kluczowe są punkty zwrotne w narracji i jak je efektywnie wykorzystywać.

Aneta Stępnik - specjalistka od branding i wizerunku osobistego. Pokaże, jak odpowiedni ubiór i prezentacja mogą wzmacniać przekaz Twojej historii, wpływając na percepcję marki i jej profesjonalizm.10.07.2024 godz. 17:30 - Instagram Ninja. Jak zostać gwiazdą internetu.

Jeśli nie wykorzystujesz Instagrama do promocji swojego biznesu, bo nie wiesz jak to zrobić to szkolenie jest odpowiedzią na Twoje watpliwości. Zdobądź techniki ninja, które pozwolą Ci panować nad Instagramem i wykorzystywać jego potencjał w celu wzmacniania pozycji Twojej marki i zdobywania klientów. 

Pokażemy Ci, jak wykorzystać potencjał Instagrama w pełni, od strategii tworzenia treści po narzędzia do montażu. Przełam barierę między Tobą a Twoją publicznością, odkryj sposoby na budowanie zaangażowania i zwiększanie widoczności swojej marki w wirtualnym świecie. 

Co zyskasz?
 • Nauczysz się tworzyć dobre treści na Instagram, które przyciągają nowych obserwujących, a następnie konwertują do sprzedaży. 
 • Dowiesz się jak stworzyć treść która zatrzyma, a następnie utrzyma uwagę widza. 
 • Nauczysz się też rozwiązań technicznych: jak przygotować treść od nagrania, przez montaż po gotowy do publikacji post. 
O trenerach:

Agata Borkiewicz-Cielica - właścicielka marki ABC Marketingu. Pasjonatka social mediów i reklam płatnych Google i Facebook Ads, trener video i rozwoju marki w mediach społecznościowych. Twórca kanału abc_marketingu na platformie Instagram, gdzie dzieli się darmową wiedzą na temat rozwoju konta w sieci dzięki wykorzystaniu video marketingu. Manager jednego z największych salonów beauty na Śląsku.

Sara Zobek - certyfikowany coach i trener psychologii pozytywnej, ale też inżynier logistyki, stąd jej podejście do psychologii i biznesu najlepiej charakteryzuje słowo: BALANS. Od 3 lat buduje swoją markę w internecie kierując się 3 wartościami: autentyczność, szczerość, poczucie humoru. Z doświadczenia w pracy ze swoimi klientkami, ale też swojego wie, że bycie autentycznym w sieci zaczyna się od pracy z pewnością siebie, poczuciem własnej wartości i uwolnieniem się od opinii innych ludzi.

Pomaga przedsiębiorczyniom budować biznesowy mindset: pewność siebie, odwagę i wiarę we własne możliwości To prowadzi jej klientki do pełnych pasji biznesów.  misją jest pomóc jak największej ilości kobiet stworzyć takie biznesy, które będą dawały im poczucie wolności i wspierały je finansowo spełnianiu marzeń.

Kilka lat swojego życia spędziła mieszkając w świecie. Meksyk, Stany czy Portugalia to tylko niektóre miejsca z tej listy, to sprawia, że patrzy na świat i swoje klientki z bardzo otwartą głową i ma nieskończone pokłady wiary w potencjał drugiego człowieka. 07.08. 2024 godz. 17:30 Zbalansuj swoje życie: mniej stresu, więcej sukcesu

Będzie to niezwykły warsztat, który przybliży ci tajniki efektywnego zarządzania czasem i redukcji stresu, umożliwiając osiągnięcie pełni potencjału osobistego i zawodowego.

Czy chcesz mieć więcej czasu na realizację swoich celów? Ten warsztat jest dla ciebie! Odkryjemy razem, jakie czynniki mogą powodować stres i jak skutecznie sobie z nimi radzić. Dowiesz się, jak medytacja, regularna aktywność fizyczna oraz ćwiczenia na uwagę z użyciem prostego triku z cukierkiem mogą przyczynić się do poprawy twojego samopoczucia i efektywności.

Potrzebujesz szybkich sposobów na redukcję stresu w codziennym życiu? Nauczymy cię skutecznych technik oddechowych, które pomogą ci zachować spokój i koncentrację nawet w najbardziej wymagających sytuacjach.

Pragniesz lepiej zarządzać swoim czasem? Wykorzystamy praktyczne narzędzia do zarządzania czasem, aby świadomie planować swoje działania i efektywniej realizować swoje cele.

Przyłącz się do naszego warsztatu i zacznij drogę ku zdrowszemu, bardziej zrównoważonemu życiu.

Co zyskasz?
 • Poznasz skuteczne strategie radzenia sobie ze stresem, co poprawi twoje zdrowie psychiczne i zwiększy efektywność w pracy.
 • Słodkim sposobem wejdziesz w uważność i znajdziesz harmonię między życiem osobistym a zawodowym
 • Dostaniesz narzędzia do szybkiego radzenia sobie z nagłymi sytuacjami stresowymi, zwiększając tym samym swoją odporność psychiczną.
 • Poznasz praktyczne aplikacje do zarządzania czasem, które ułatwią ci planowanie i organizację dnia.
O trenerach:

Aneta Stępnik - trenerka mentalna kobiet. Jej pasją jest pomoc kobietom w osiągnięciu harmonii między życiem osobistym a zawodowym. Jej misją jest nie tylko inspiracja, motywacja i wsparcie, ale także dostarczanie praktycznych narzędzi i strategii, które pomagają w redukcji stresu oraz efektywnym zarządzaniu czasem. Poprzez warsztaty, sesje indywidualne i inspirujące treści, wspólnie zgłębiacie techniki radzenia sobie ze stresem oraz efektywnego zarządzania czasem. Wierzy, że dbanie o dobrostan psychiczny i równowagę między życiem zawodowym a prywatnym są kluczowe dla osiągnięcia prawdziwego sukcesu. Dołącz do niej, abyście razem odkryli, jak efektywnie zarządzać swoim czasem, radzić sobie ze stresem i osiągać harmonię, która przyniesie Wam więcej sukcesów zarówno w pracy, jak i życiu osobistym.

Monika Pietranek - wieloletnia tancerka, instruktorka tańca i fascynatka pracy z ciałem. Jej praca jest jednocześnie jej pasją - kocha spotykać się z innymi na tanecznym parkiecie, zgłębiać zarówno techniki tańca jak i głębsze warstwy emocjonalne ukryte w ciele. Jej historia, wydarzenia i spotkani na życiowej ścieżce ludzie spowodowały, że zaczęła postrzegać taniec z zupełnie innej, psychosomatycznej strony. Pokazuje, że taniec może być świetną formą terapii oraz pracy nad sobą - nie tylko fizycznie.04.09.2024 godz. 17:30 Jedzenie przy nieregularnym trybie życia: triki dla zapracowanych osób

Czy nieregularny harmonogram pracy utrudnia Ci utrzymanie zdrowej diety, a tym samym pełnego zaopatrzenia w energię? Ten warsztat pokaże Ci, jak dostosować swoją dietę do zmieniających się godzin i zapotrzebowania energetycznego. Przez praktyczne porady żywieniowe poznasz strategie, które pomogą Ci zachować witalność i wydajność, nawet w dynamicznym harmonogramie

Co zyskasz uczestnicząc w spotkaniu:

 • uczestnicy zdobędą wiedzę na temat optymalnego odżywiania się w nieregularnych godzinach, 
 • dowiedzą się, jak utrzymać stabilny poziom energii i koncentracji, 
 • odkryją zdrowe przekąski i posiłki na każdą porę dnia
 • nauczą się planować posiłki zgodnie z własnym harmonogramem i talerzem zdrowego żywienia, aby wspierać swoje cele zdrowotne i zawodowe.
O trenerce:

Martyna Frydrych - dietetyk kliniczny, który kończy specjalizację z psychodietetyki. Na co dzień pracuje z pacjentami z chorobami dietozależnymi, takimi jak: insulinooporność, otyłość, choroby układu krążenia, chorobami tarczycy oraz układu pokarmowego. Zajmuje się również kobietami zmagającymi się z endometriozą, a przede wszystkim jest pasjonatką zdrowego żywienia i stylu życia. Jej praktyka polega na nauce zdrowych nawyków żywieniowych, edukuje, wspiera i pokazuje drogę do osiągnięcia celu. Wszystkie strategie są dostosowane do indywidualnych potrzeb i preferencji pacjenta. Dodatkowo pokazuje, że aktywność fizyczna może być ogromną przyjemnością, za pomocą technik relaksacyjnych oraz treningów EMS.18.09.2024 godz.17:30 - Zdrowe ciało - zdrowy umysł: Odkryj moc ruchu 

Gotowy/a na zmianę? Odkryj tajemnicę, jak endorfiny mogą zmieniać Twoje życie. Pokażemy Ci, jak regularna aktywność fizyczna może wpłynąć na Twój nastrój, a także zwiększyć Twoją motywację, poziom energii i produktywność. Poznaj ten sekret i zacznij poprawiać swoją wydajność już dziś!

Dlaczego warto wziąć udział w warsztacie?
 • dowiesz się, jak integrować zdrowy styl życia z wymaganiami pracy jako przedsiębiorca,
 • poznasz sposoby na dodanie ruchu do swojej codzienności,
 • odkryjesz znaczenie regularnej aktywności fizycznej dla zdrowia i samopoczucia, 
 • zyskasz narzędzia do zwiększenia swojej motywacji oraz poziomu energii dzięki aktywnemu trybowi życia,
 • udoskonalisz umiejętności równoważenia życia zawodowego i osobistego, co prowadzi do większej satysfakcji zawodowej i osobistej
O trenerach:

Monika Pietranek - instruktorka tańca - zafascynowana wpływem tańca I ruchu na jakość życia trenerka, choreoterapeutka, współwłaścielka szkoły tańca Tanecznie Zakręcone 

Katarzyna Darowska - instruktorka tańca - pełna energii i pasji trenerka zumby, która pokaże jak taneczne endorfiny poprawiają humor, współwłaścicielka szkoły tańca Tanecznie Zakręcone


02.10.2024 godz. 17:30 Jak to co myślisz wpływa na to ile zarabiasz?

Zastanawiałeś/aś się kiedyś, dlaczego niektórzy ludzie odnoszą sukces finansowy, podczas gdy inni pomimo ciężkiej pracy cały czas nie stoją w tym samym miejscu? Twoje przekonania o pieniądzach, sukcesie, pracy i przede wszystkim o Tobie samym/ej mają bezpośredni wpływ na to ile zarabiasz. To szkolenie dedykowane jest przedsiębiorcom, którzy chcą zrozumieć, jak ich myślenie wpływa na ich dochody oraz jak zarządzać swoimi finansami, żeby zarabiać i pomnażać pieniądze pomimo rosnącej inflacji.

Co zyskasz?
 • Stworzysz "mindset milionera", zweryfikujesz swoje przekonania nt. pieniędzy i dowiesz się jak możesz je zamienić na takie, które będą Cię wspierały w drodze do biznesowego sukcesu. 
 • Nauczysz się metod pracy ze swoimi finansami, dowiesz się jak zarządzać swoim budżetem i bezpiecznie się bogacić.
Nasi trenerzy:

Aneta Stępnik - trenerka mentalna kobiet. Jej pasją jest pomoc kobietom w osiągnięciu harmonii między życiem osobistym a zawodowym. Jej misją jest nie tylko inspiracja, motywacja i wsparcie, ale także dostarczanie praktycznych narzędzi i strategii, które pomagają w redukcji stresu oraz efektywnym zarządzaniu czasem. Poprzez warsztaty, sesje indywidualne i inspirujące treści, wspólnie zgłębiacie techniki radzenia sobie ze stresem oraz efektywnego zarządzania czasem. Wierzy, że dbanie o dobrostan psychiczny i równowagę między życiem zawodowym a prywatnym są kluczowe dla osiągnięcia prawdziwego sukcesu. Dołącz do niej, abyście razem odkryli, jak efektywnie zarządzać swoim czasem, radzić sobie ze stresem i osiągać harmonię, która przyniesie Wam więcej sukcesów zarówno w pracy, jak i życiu osobistym.

Sara Zobek - certyfikowany coach i trener psychologii pozytywnej, ale też inżynier logistyki, stąd jej podejście do psychologii i biznesu najlepiej charakteryzuje słowo: BALANS. Od 3 lat buduje swoją markę w internecie kierując się 3 wartościami: autentyczność, szczerość, poczucie humoru. Z doświadczenia w pracy ze swoimi klientkami, ale też swojego wie, że bycie autentycznym w sieci zaczyna się od pracy z pewnością siebie, poczuciem własnej wartości i uwolnieniem się od opinii innych ludzi.

Pomaga przedsiębiorczyniom budować biznesowy mindset: pewność siebie, odwagę i wiarę we własne możliwości To prowadzi jej klientki do pełnych pasji biznesów. misją jest pomóc jak największej ilości kobiet stworzyć takie biznesy, które będą dawały im poczucie wolności i wspierały je finansowo spełnianiu marzeń.

Kilka lat swojego życia spędziła mieszkając w świecie. Meksyk, Stany czy Portugalia to tylko niektóre miejsca z tej listy, to sprawia, że patrzy na świat i swoje klientki z bardzo otwartą głową i ma nieskończone pokłady wiary w potencjał drugiego człowieka. 

Aleksander Zobek - Planer finansowy, certyfikowany doradca finansowy Europejskiej Federacji Doradców Finansowych EFFP. Praktyk w dziedzinie finansów, którego misją jest edukacja Polaków i pomaganie w bogaceniu oraz budowaniu majątku przy zachowaniu bezpieczeństwa, niezależnie od aktualnej sytuacji finansowej osoby, z którą współpracuje.16.10.2024 godz. 17:30 Networking - Twoja biznesowa supermoc

Warsztaty, które zrewolucjonizują Twój sposób budowania kontaktów biznesowych. Dowiedz się, jak skutecznie prezentować siebie, inicjować rozmowy i korzystać z nowoczesnych narzędzi do wymiany kontaktów.

Zapraszamy Cię na wyjątkowe szkolenie, które przekształci sposób, w jaki myślisz o networking. "Networking: Twoja biznesowa supermoc" to szansa, by nauczyć się budować trwałe i wartościowe kontakty biznesowe. W czasie naszych zajęć odkryjesz, jak efektywnie prezentować swoje atuty, inicjować rozmowy i korzystać z nowoczesnych narzędzi do wymiany kontaktów.

 1. Naucz się, jak w kilku zdaniach przedstawić siebie, aby zainteresować rozmówcę i stworzyć trwałą relację.
 2. Odkryj techniki, które pomogą Ci bez trudu rozpoczynać i podtrzymywać rozmowy, otwierając drzwi do nowych możliwości.
 3. Zrozum, jak przyjmować i udzielać konstruktywnego feedbacku, co jest nieocenioną umiejętnością w życiu zawodowym.
 4. Naucz się skutecznie używać narzędzi takich jak Instagram czy LinkedIn do rozszerzania Twojej sieci kontaktów.
 5. Obalimy mity dotyczące networkingu, co pozwoli Ci podejść do procesu budowania sieci z większą pewnością i otwartością.
 6. Znajdź podobnych do siebie - gdzie i jak szukać osób o podobnych zainteresowaniach i wartościach, co może znacząco wpłynąć na Twoją karierę.
Co zyskasz uczestnicząc w szkoleniu?
 • Mistrzostwo w autoprezentacji: Bądź zapamiętany przez rozmówców.
 • Komunikacja bez barier: Nawiązuj kontakty z łatwością.
 • Skuteczne wykorzystanie mediów społecznościowych: Rozwijaj swoją sieć w sieci.
O trenerach:

Sara Zobek - certyfikowany coach i trener psychologii pozytywnej, ale też inżynier logistyki, stąd jej podejście do psychologii i biznesu najlepiej charakteryzuje słowo: BALANS. Od 3 lat buduje swoją markę w internecie kierując się 3 wartościami: autentyczność, szczerość, poczucie humoru. Z doświadczenia w pracy ze swoimi klientkami, ale też swojego wie, że bycie autentycznym w sieci zaczyna się od pracy z pewnością siebie, poczuciem własnej wartości i uwolnieniem się od opinii innych ludzi.

Aneta Stępnik - certyfikowana trenerka mentalna, to pasjonatka i estetka, która inspiruje kobiety do odkrywania ich życiowych celów i budowania marki osobistej. Jej podejście, które łączy biznes z dbałością o dobrostan, inspirowane jest przez jej własne doświadczenia oraz szeroką wiedzę zdobytą na licznych studiach podyplomowych, w tym w zarządzaniu marką luksusową, psychologii przywództwa, marketingu internetowym, oraz psychologii koncentracji.

Na warsztatach "Networking: Twoja biznesowa supermoc", Aneta dzieli się swoimi technikami efektywnego budowania marki osobistej i zarządzania wizerunkiem w kontekście networkingu. Uczestnicy nauczą się, jak skutecznie prezentować swoje atuty, rozwijać relacje i korzystać z nowoczesnych narzędzi do wymiany kontaktów. Na podstawie własnych doświadczeń pokazuje, że networking to coś więcej niż tylko biznes - to budowanie długotrwałych relacji, które mogą przekształcić się w przyjaźnie i owocne współprace. Obecnie tworzy innowacyjny projekt "BrandNew Me: Projektuj Swoją Autentyczność", w którym wykreujesz na nowo swój wizerunek od podstaw, w oparciu o umysł, ciało i duszę. Skupiając się na wartościach, pomaga odkryć i zaprezentować unikalne cechy, które wyróżniają na tle innych. Aneta, wykorzystując swoje doświadczenie jako estetka i mentorka, kieruje uczestnikami w odkrywaniu, jak ich osobisty styl może stać się ich wizytówką w biznesie i życiu prywatnym.


Najczęściej zadawane pytania

Kiedy startujemy? 12 czerwca 2024

Ile szkoleń zaplanowaliśmy? 8

Gdzie odbywać będą się szkolenia? Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości, ul. Kolejowa 3, Dąbrowa Górnicza


Nie zastanawiaj się! Postaw na swój rozwój! Czekamy na Ciebie!Wydarzenie współfinansowane ze środków Gminy Dąbrowa Górnicza.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  13.06 - 16.10 Projekt Biznes Balans (cykl 8 szkoleń)
30 Września 2024, 10:30