Marketing Sprzedaż Biznes i Przedsiędsiębiorczość Komunikacja i wystąpienia publiczne

Najlepsze miejsce... dla biznesu - exclusive business meeting

location icon
Stadion Śląski Katowicka 10, Chorzów
calendar icon
Od 27 mar 16:30 do 27 mar 19:30
ticket icon
Od 246,00 zł

Mamy ogromną przyjemność zaprosić na wyjątkowe spotkanie biznesowe z cyklu "Najlepsze miejsce dla biznesu" z ciekawymi prelekcjami oraz udziałem gościa specjalnego.

Już 27 marca br. spotykamy się na Stadionie Śląskim, aby wspólnie porozmawiać, wymienić się kontaktami oraz posłuchać wystąpień wyjątkowych gości. 

Wydarzenie organizowane jest w otwartej formule i skierowane jest do wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych wymianą kontaktów i doświadczeń.
To będzie wyjątkowe spotkanie z dużą dawką merytorycznej wiedzy oraz świetna okazja do networkingu przy dobrej kawie i przekąskach. Nie zapomnijcie zabrać ze sobą wizytówek. 

Ramowy plan spotkania:

16.30 - 16.40 - Oficjalne otwarcie spotkania oraz powitanie
16.40 - 17.00 - "Sieć kont(r)aktów czyli jak wyprzedzić konkurencję? Mocni w relacjach - mocni w biznesie" dr Ewa Michalik & Tomasz Tworek
17.00 - 17.45 - Sesja networkingowa, wielka wymiana kont(r)aktów, rozmowy, poczęstunek
17.45 - 19.15 - "Wpływ wojny na Ukrainie na współpracę gospodarczą, kontakty społeczne i marże" dr Jacek Bartosiak
19.15 - 19.30 - Q&A oraz loteria wizytówkowa

Zapraszamy do przyjścia 15 min. wcześniej.


Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.


Wydarzenie organizowane jest przez firmy członkowskie grupy BNI Energia z Katowic.
Partnerem wydarzenia jest: LPW GRUPA, NIERUCHOMOŚCI TWOREK, PARTNER BIURO RACHUNKOWE, JAREX
Patronat medialny: EUROPERSPEKTYWY


  • dr Jacek Bartosiak - założyciel i właściciel Strategy&Future. Autor książek "Pacyfik i Eurazja. O wojnie", "Rzeczpospolita między lądem a morzem. O wojnie i pokoju", "Przeszłość jest prologiem", "Koniec końca historii", "Wojna w kosmosie. Przewrót w geopolityce", najnowszej "Najlepsze miejsce na świecie. Gdzie Wschód zderza się z Zachodem" oraz współautor książki "Nadchodzi III wojna światowa" (Jacek Bartosiak i Piotr Zychowicz).
    Dyrektor Programu Gier Wojennych i Symulacji Fundacji Pułaskiego; Senior Fellow w The Potomac Foundation w Waszyngtonie, współzałożyciel "Play of Battle"; współpracownik Nowej Konfederacji oraz New Generation Warfare Centre w Waszyngtonie; członek zespołu doradczego pełnomocnika rządu ds. Centralnego Portu Komunikacyjnego (2017-2018), prezes zarządu spółki Centralny Port Komunikacyjny Sp. z o.o. (2018-2019).Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, adwokat i partner zarządzający w kancelarii adwokackiej zajmującej się obsługą biznesu. Ekspert do spraw geopolityki i geostrategii, uczestnik debaty na temat sytuacji strategicznej Europy Środkowo-Wschodniej, zachodniego Pacyfiku i Eurazji.
  • dr Ewa Michalik - konsultant i trener biznesu, certyfikowany trener mentalny. Zrealizowała ponad 220 projektów rozwojowych. Wdrażając trening mentalny w życiu i biznesie poszerza perspektywę, znajduje nieoczywiste rozwiązania, uwalnia wolny czas i wspiera w osiąganiu laserowej koncentracji. Autorka 3 książek, licznych publikacji i badań naukowych z zakresu marketingu i zarządzania. Pasjonatka rozwoju i pięknych miejsc.
  • Tomasz Tworek - Trener biznesu i manager sprzedaży.  Od 2012 roku specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń i złożonych projektów rozwojowych dla zespołów sił sprzedaży i customer service oraz z obszaru szeroko rozumianych kompetencji miękkich. Posiada bogate doświadczenie w zarządzaniu zespołami wielokanałowej posprzedażowej obsługi klienta (w szczytowym momencie zarządzał strukturą około 100 doradców, 6 supervisorów i 4 trenerów). Swoją wiedzę z zakresu sprzedaży i budowania relacji z klientami wykorzystuje w prowadzonym przez siebie biurze nieruchomości.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Rejestracja na wydarzenie | 1 pula biletów
już niedostępne 184,50 zł -
  Rejestracja na wydarzenie | 2 pula biletów
już niedostępne 221,40 zł -
  Rejestracja na wydarzenie | 3 pula biletów
już niedostępne 246,00 zł -