Dieta, Odżywianie i Degustacje Rozwój osobisty Nauka i Edukacja Marketing Biznes i Przedsiędsiębiorczość

07.08.2024 godz. 17:30 - Zbalansuj swoje życie: mniej stresu, więcej sukcesu. Projekt Biznes Balans. Prowadzące: Aneta Stępnik, Monika Pietranek

location icon
Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości Kolejowa 3, Dąbrowa górnicza
calendar icon
Od 7 sie 17:30 do 7 sie 19:30
ticket icon
Od 0,00 zł

Zapraszamy do udziału w szkoleniu "Zbalansuj swoje życie: mniej stresu, więcej sukcesu"  realizowanym w ramach innowacyjnego projektu "Biznesowy Balans", stworzonego we współpracy Ambasadorek DIP z Dąbrowskim Inkubatorem Przedsiębiorczości. To unikalna oferta dla osób, które pragną rozwijać swoje umiejętności biznesowe i wprowadzić swoje pomysły w życie.

Projekt "Biznes Balans" jest idealny dla przedsiębiorców, którzy szukają inspiracji i praktycznej wiedzy, aby rozwinąć swoje biznesy, nie tracąc przy tym życiowej równowagi.

Poznaj ambasadorski cykl szkoleń! Zarezerwuj swoje miejsce już dzisiaj! 

Czy marzysz o zrównoważonym życiu zawodowym, w którym masz czas by żyć?  Jeśli tak już dzisiaj dołącz do naszego najnowszego projektu - "Biznes Balans"!

Co zaplanowaliśmy w ramach projektu?

▪️ Warsztaty i szkolenia: rozwijaj umiejętności niezbędne do prowadzenia zrównoważonego biznesu.

▪️ Dostęp do ekspertów: czerp wiedzę od doświadczonych mentorów i liderów branży.

▪️ Sieć wsparcia: zbuduj relacje z przedsiębiorcami, którzy podzielają Twoje wartości.
07.08. 2024 godz. 17:30 Zbalansuj swoje życie: mniej stresu, więcej sukcesu

Będzie to niezwykły warsztat, który przybliży ci tajniki efektywnego zarządzania czasem i redukcji stresu, umożliwiając osiągnięcie pełni potencjału osobistego i zawodowego.

Czy chcesz mieć więcej czasu na realizację swoich celów? Ten warsztat jest dla ciebie! Odkryjemy razem, jakie czynniki mogą powodować stres i jak skutecznie sobie z nimi radzić. Dowiesz się, jak medytacja, regularna aktywność fizyczna oraz ćwiczenia na uwagę z użyciem prostego triku z cukierkiem mogą przyczynić się do poprawy twojego samopoczucia i efektywności.

Potrzebujesz szybkich sposobów na redukcję stresu w codziennym życiu? Nauczymy cię skutecznych technik oddechowych, które pomogą ci zachować spokój i koncentrację nawet w najbardziej wymagających sytuacjach.

Pragniesz lepiej zarządzać swoim czasem? Wykorzystamy praktyczne narzędzia do zarządzania czasem, aby świadomie planować swoje działania i efektywniej realizować swoje cele.

Przyłącz się do naszego warsztatu i zacznij drogę ku zdrowszemu, bardziej zrównoważonemu życiu.

Co zyskasz?
 • Poznasz skuteczne strategie radzenia sobie ze stresem, co poprawi twoje zdrowie psychiczne i zwiększy efektywność w pracy.
 • Słodkim sposobem wejdziesz w uważność i znajdziesz harmonię między życiem osobistym a zawodowym
 • Dostaniesz narzędzia do szybkiego radzenia sobie z nagłymi sytuacjami stresowymi, zwiększając tym samym swoją odporność psychiczną.
 • Poznasz praktyczne aplikacje do zarządzania czasem, które ułatwią ci planowanie i organizację dnia.
O trenerach:

Aneta Stępnik - trenerka mentalna kobiet. Jej pasją jest pomoc kobietom w osiągnięciu harmonii między życiem osobistym a zawodowym. Jej misją jest nie tylko inspiracja, motywacja i wsparcie, ale także dostarczanie praktycznych narzędzi i strategii, które pomagają w redukcji stresu oraz efektywnym zarządzaniu czasem. Poprzez warsztaty, sesje indywidualne i inspirujące treści, wspólnie zgłębiacie techniki radzenia sobie ze stresem oraz efektywnego zarządzania czasem. Wierzy, że dbanie o dobrostan psychiczny i równowagę między życiem zawodowym a prywatnym są kluczowe dla osiągnięcia prawdziwego sukcesu. Dołącz do niej, abyście razem odkryli, jak efektywnie zarządzać swoim czasem, radzić sobie ze stresem i osiągać harmonię, która przyniesie Wam więcej sukcesów zarówno w pracy, jak i życiu osobistym.

Monika Pietranek - wieloletnia tancerka, instruktorka tańca i fascynatka pracy z ciałem. Jej praca jest jednocześnie jej pasją - kocha spotykać się z innymi na tanecznym parkiecie, zgłębiać zarówno techniki tańca jak i głębsze warstwy emocjonalne ukryte w ciele. Jej historia, wydarzenia i spotkani na życiowej ścieżce ludzie spowodowały, że zaczęła postrzegać taniec z zupełnie innej, psychosomatycznej strony. Pokazuje, że taniec może być świetną formą terapii oraz pracy nad sobą - nie tylko fizycznie.


Jakie jeszcze szkolenia w ramach projektu BIZNES BALANS przygotowaliśmy?

 • Marka osobista: Twoje Alter Ego
 • Storytelling: Jak opowiadać o swoim biznesie, aby Cię słuchali 
 • Instagram Ninja. Jak zostać gwiazdą internetu.
 • Zbalansuj swoje życie: mniej stresu, więcej sukcesu
 • Jedzenie przy nieregularnym trybie życia: triki dla zapracowanych osób
 • Zdrowe ciało - zdrowy umysł: Odkryj moc ruchu
 • Jak to co myślisz wpływa na to ile zarabiasz?
 • Networking - Twoja biznesowa supermocNajczęściej zadawane pytania

Kiedy startujemy? 12 czerwca 2024

Ile szkoleń zaplanowaliśmy? 8

Gdzie odbywać będą się szkolenia? Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości, ul. Kolejowa 3, Dąbrowa Górnicza


Nie zastanawiaj się! Postaw na swój rozwój! Czekamy na Ciebie!Wydarzenie współfinansowane ze środków Gminy Dąbrowa Górnicza.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  07.08.2024 godz. 17:30 - Zbalansuj swoje życie: mniej stresu, więcej sukcesu. Projekt Biznes Balans. Prowadzące: Aneta Stępnik, Monika Pietranek
7 Sierpnia 2024, 10:30