Kultura i Sztuka Muzyka i Taniec Koncerty, Festiwale, Rozrywka

XVI Koncert Poetycki - 04.12.2022, godz. 19:00 [LIVE ONLINE]

location icon
ONLINE
calendar icon
Od 4 gru 19:00 do 4 gru 19:00


KONCERT POETYCKI organizowany jest po raz szesnasty przez Kluby Młodzieżowe Stowarzyszenia Świętego Filipa Nereusza.

Od kilku miesięcy ponad 40. muzyków - wokalistów i instrumentalistów (uczestników zajęć klubowych, studentów i absolwentów Akademii Muzycznej) pracuje nad utworami, by zachwycić, ukoić, zainspirować pięknem. Podczas koncertu usłyszymy piosenki polskich wykonawców: Marka Grechuty, Grzegorza Turnaua, Zbigniew Wodeckiego, Andrzeja Zauchy, SDM-u i wielu innych artystów w autorskich aranżacjach młodych muzyków.

W tym roku szczególną uwagę poświęcamy dzieciom i młodzieży w Rudzie Śląskiej, dlatego celem tegorocznego Koncertu jest zbiórka funduszy na organizację zajęć rozwijających potencjał dzieci i młodzieży w świetlicy i klubach młodzieżowych.. 

Uczestnictwo w XVI Koncercie Poetyckim jest bezpłatne, jednak jeżeli czujesz, że tegoroczny cel naszego koncertu charytatywnego jest bliski Twojemu sercu, to już dziś możesz wesprzeć ten cel na zrzutka.pl

Miejsce koncertu: Miejskie Centrum Kultury im. Henryka Bisty w Rudzie Śląskiej, ul. Niedurnego 69

Termin: 04 grudnia 2022, godzina 19.00 - TRANSMISJA ONLINE na naszym Youtube i Facebooku.

Zapraszamy wraz z Patronami XVI Koncertu Poetyckiego:

INFORMACJE DOTYCZĄCE WEJŚCIÓWEK NA KONCERT:

Na tej stronie zapisujesz się na Koncert Poetycki transmitowany online. W związku z tym liczba miejsc jest nieograniczona. O dostępności biletów na koncerty w MCK w Rudzie Śląskiej będziemy informować na naszych social media i w newsletterze.

Zależy nam, abyśmy spotkali się wszyscy, ale niestety obowiązują nas ograniczenia miejsca na sali koncertowej w Miejskim Centrum Kultury im. Henryka Bisty w Rudzie Śląskiej. Jeżeli jednak nie udało Ci się zdobyć wejściówki na jeden z naszych koncertów, to nic straconego. Zapisz się na listę rezerwową, wypełniając zgłoszenie tutaj.

Osoby, które nie będą mogły uczestniczyć w naszych koncertach osobiście, zapraszamy do udziału w transmisji online na naszym Youtube i Facebooku.

Rezygnację z miejsc zamówionych zgłoś mailowo na koncertpoetycki@nereusz.pl.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Bilet uprawniający do uczestnictwa w XVI Koncercie Poetyckim online w dniu 04.12.2022 r. o godz. 19:00. Uczestnictwo online

Bilet uprawniający do uczestnictwa w XVI Koncercie Poetyckim online w dniu 04.12.2022 r. o godz. 19:00.

Wyprzedane Brak wolnych miejsc