Warsztaty dla kobiet "Ubrana w pewność siebie" - moduł III "Twój plan zawodowy"

location icon
Sala konferencyjna w Przystanku Pruszków (budynek PKP, wejście od strony zachodniej) ul. Sienkiewicza 2, Pruszków
calendar icon
Od 19 gru 16:00 do 19 gru 20:00

Projekt dedykowany jest kobietom w każdym wieku, mieszkankom Pruszkowa.

Projekt prowadzony będzie warsztatowo w dniu 19.12.2022 r. w godz.16:00 - 20:00.

Celem warsztatów jest, aby zdefiniowana grupa pań miała możliwość, by przejść proces transformacji, otworzyć się na nowe możliwości i mieć odwagę i pewność siebie do kreowania dobrego życia zawodowego i prywatnego.

Celem projektu jest pokazanie kobietom, jak ważna jest wiara w siebie i swoje możliwości. Pokażemy, czym jest rozwój osobisty i jak przekłada się na poprawę jakości życia, lepsze relacje, realizację stawianych celów, sukcesy zawodowe czy zwyczajnie dobre życie. Chcemy motywować kobiety by żyły pełnią życia, wierzyły w swoje możliwości, były pewne siebie i miały przekonanie, że mogą osiągać więcej niż im się wydaje.

W ramach programu udostępnimy narzędzia, dzięki którym panie nauczą się budować pewność siebie, która stanie się wspaniałym fundamentem ich sukcesu i szczęścia. Będziemy pracować w oparciu o rozmowy coachingowe, ćwiczenia rozwojowe, inspiracje i ciekawe sposoby, dzięki którym praca nad pewnością siebie będzie nie tylko ważnym elementem rozwojowym, ale i całkiem przyjemnym doświadczeniem. Zaproponujemy wiele technik budowania, wzmacniania i utrzymywania wiary w siebie. Wspólnie wykorzystamy te techniki po to, aby zadbać o indywidualny rozwój i realizację celów, które panie sobie wytyczają

Dołącz do grupy kobiet, które chcą poprawić jakość swojego życia, zadbać o siebie i zbudować właściwą pewność siebie.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Warsztaty dla kobiet "Ubrana w pewność siebie" (19.12.2022 r.)

dostępnych: 0

Wyprzedane Brak wolnych miejsc