Biznes i Przedsiędsiębiorczość Komunikacja i wystąpienia publiczne Rozwój osobisty Polityka i Gospodarka Rodzina i relacje międzyludzkie

Voice Of Life - Poziom 1 - Podstawy empatycznej świadomości i komunikacji

location icon
Warszawa
calendar icon
Od 7 wrz 10:00 do 8 wrz 18:00
ticket icon
Od 990,00 zł

Jeśli odczuwasz, że nie odnajdujesz się w tym świecie lub wydaje ci się, że coś z nim nie gra, to wiedz, że nie jesteś w tym uczuciu osamotniony/a.

Czy nie podoba Ci się sposób tworzenia relacji, gdzie dominują krytyka, osądy, rosnące poczucie samotności, brak zrozumienia i empatii? Jeśli tak, to znalazłeś/aś się we właściwym miejscu.

Od najwcześniejszych lat naszego życia byliśmy uczni sposobu myślenia komunikacji, która oddziela nas od innych i sprzyja konfliktom, utracie zaufania do siebie, poczucia bezsilności i lęku.

Jest jednak nadzieja na zmianę.

Marshall Rosenberg - twórca Nonviolent Communication (NVC) wskazywał, że w swoich wypowiedziach ludzie przekazują zasadniczo jedną z dwóch wiadomości: "Proszę, pomóż mi zaspokoić moje potrzeby" lub "Dziękuję, że pomogłeś/aś mi je zaspokoić".

Niestety, nie uczono nas, jak mówić o naszych uczuciach i potrzebach w taki sposób, aby były one słyszane. Zamiast tego przyswajaliśmy wzorce oceniania, osądzania, porównywania, krytykowania i karania.

Rosenberg podkreślał, że potrzeby są odzwierciedleniem naszego wewnętrznego świata i kształtują nasze czyny i zachowania.

Nieuświadomione prowadzą często do nieświadomych wyborów, co może prowadzić do frustracji i cierpienia.

Uświadomione pozwalają nam nawiązać kontakt z naszą życiową energią, poczuć klarowność i większą lekkość bytu oraz świadomie dbać o ich zaspokojenie.

Słowa mają wielką moc - kształtują nasze myśli, które wpływają na emocje, a te z kolei na zachowania, które ostatecznie kształtują nasze życie.

Jeśli jesteś gotowy/a podjąć podróż w głąb siebie, rozwijać samoświadomość, współczujące podejście i wyrażać to, co dla ciebie ważne w taki sposób, aby tworzyć głębokie i oparte na wzajemnym zrozumieniu relacje, to serdecznie zapraszam Cię na ten warsztat.

Warsztat opiera się na mojej ponad dziewięcioletniej praktyce Nonviolent Communication (NVC), która jest dla mnie sposobem na zmianę świadomości połączoną z komunikacyjnymi technikami, a także na innych metodach rozwoju świadomości.

Pierwszy poziom warsztatu to wprowadzenie do fundamentów NVC, budowania głębokiej samoświadomości (słuchania swojego Głosu Życia) oraz umiejętności empatycznego wyrażania siebie.

CO NA WARSZTACIE:

 • Model Voice of Life;
 • Język empatii vs Język dominacji;
 • Filozoficzne założenia NVC;
 • Model 4 kroków NVC;
  • Obserwacje vs Interpretacje;
  • Uczucia vs Uczucia rzekome;
  • Potrzeby vs Strategie;
  • Prośby vs Żądania;
 • 4 płaszczyzny potrzeb;
 • Potrzeby jako Aspekty Egzystencji;
 • 8 zasad budowania strategii;
 • Empatyczna szczerość vs Dominacyjna szczerość;
 • Praktyka, ćwiczenia, dyskusje;
PROWADZI:

Łukasz Bieliński - Praktyk NVC w procesie certyfikacji na trenera CNVC, Trener empatii, Coach, Hipnoterapeuta, Mediator.

KUPUJĄC SZKOLENIE STACJONARNE OTRZYMASZ BONUSY WARTOŚCI 1597 ZŁ !!!

#Bonus 1 - Kurs online: 4 kroki do empatii (6h 40 min materiału) wartości 497 zł

#Bonus 2 - 8 szkoleń online (ponad 12h 36 min) wartości 1100 zł

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Cena regularna

dostępnych: 12

6 Września 2024, 18:00 1 290,00 zł
  Cena Early Birds

dostępnych: 12

10 Sierpnia 2024 990,00 zł