"The Chosen" - S2 E7 - "Rachunek" - projekcja + rozmowa

location icon
Dobry Zakątek; Sala św. Marka Juliusza Słowackiego 8 wej. A, Konstancin-jeziorna
calendar icon
Od 11 cze 16:00 do 11 cze 18:00
ticket icon
Od 0,00 zł

The Chosen - światowy hit, o którym miliony ludzi nie przestają mówić. Pierwszy wielosezonowy serial o życiu Jezusa oparty na prawdziwych historiach. Pokazuje Ewangelię oczami osób, które znały Go osobiście.

Przyjdź i zobacz. To już nie jest tajemnica. Wieść o tym, że Jezus jest Mesjaszem, rozchodzi się coraz szerzej. Wraz z rozgłosem pojawiają się coraz większe tłumy, nowi uczniowie i kolejne cuda. Pojawiają się też kłopoty. Maria Magdalena stawia czoła demonom przeszłości. Eksploduje napięcie między Szymonem i Mateuszem. Jakub i Jan walczą ze swoimi uprzedzeniami i impulsywnym temperamentem. Wszyscy jednak z pasją podążają za człowiekiem, którego nie zawsze rozumieją, ale którego zawsze będą naśladować.

"Przyjdź i zobacz" drugi sezon światowego fenomenu, zmieniającego życie milionów ludzi wraz z każdym kolejnym odcinkiem.

The Chosen to opowieść o najbardziej wpływowej osobie świata. Skupia się na relacjach Chrystusa z ludźmi z różnych warstw społecznych. Twórcy pokazują znane opowieści, ale w całkowicie nowej perspektywie. Drugi sezon, opowiada historie startu publicznego służby Jezusa. Przedstawia kulturowy kontekst postaci, ukazując jednocześnie poświęcenie na jakie muszą się zdobyć, by podążać za Jezusem.

The Chosen jest największym projektem medialnym wszech czasów finansowanym przez społeczność. Sezon pierwszy zebrał ponad 10 milionów dolarów od 19 tyś darczyńców. Sezon 2 i 3 zebrał ponad 40 milionów dolarów na pokrycie kosztów produkcji co zostało sfinansowane przez nowy model wspierania serialu przez fanów. Do tej pory przetłumaczony na 62 języków, z ponad 400 milionami wyświetleń, konsekwentnie utrzymuje się w rankingu 50 najlepszych aplikacji w kategorii "rozrywka" iOS i Android

The Chosen

Sezon 2 Odcinek 7 - "Rachunek" - Kwintus wysyła Gajusza, aby aresztował Jezusa. Uczniowie burzą się w związku z wyrokiem Rzymian i kłócą się, jak uratować Nauczyciela. .

The_Chosen_Sezon_2

Zapraszamy na wspólne oglądanie + rozmowę


Dobry Zakątek

Sala św. Marka

ul. Słowackiego 8 wej. A

Konstancin - Jeziorna

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bezpłatna wejściówka
już niedostępne -