Metaverse VR/AR w przemyśle

location icon
D9 Space ul. Dyrekcyjna 9, Katowice
calendar icon
Od 11 cze 10:00 do 11 cze 13:30
ticket icon
Od 0,00 zł

Technologie takie jak wirtualna i rozszerzona rzeczywistość mogą być przydatne w przemyśle. Coraz częściej rozwiązania te wykorzystuje się przy szkoleniu pracowników lub w procesie doskonalenia zawodowego. Te technologie mogą być jendnak wykorzystywane o wiele szerzej: w symulowaniu procesów, w optymalizacji procesów np. związanych z infralogistyką, zarządzaniem przestrzeniami magazynowymi, etc...

O tym gdzie przemysł może wykorzystywać technologie związane z metaverse czy rozszerzoną rzeczywistością będzie drugie spotkanie w ramach projektu SNIP, czyli Startups Networking & Innovations Platform. 

SNIP to inicjatywa, której celem jest rozwijanie współpracy pomiędzy startupami, przemysłem oraz doświadczonym biznesem i samorządami. To projekt, który ma wydobyć potencjał śląskiego przemysłu i rozwinąć jego innowacyjne skrzydła, zwłaszcza w dobie transformacji gospodarczej regionu. To cykl spotkań, podczas których dzielenie się wiedzą i doświadczeniem będzie przeplatane z budowaniem wartościowych relacji biznesowych.

Skrócona nazwa projektu to SNIP, czyli fantastyczna okazja do integracji środowiska innowatorów z przedsiębiorcami w województwie śląskim, dzięki którym w pełni zostanie wydobyty potencjał regionu 🚀

Spotkanie odbędzie się 11 czerwca 2024 w D9 Space w Katowicach w godzinach 10:00 - 13:30.

---

Agenda:

10:00 - 10:15: Networking przy kawie i przekąskach
10:15 - 10:20: Wstęp: Kuba Nagórski, Prezes Silesian Startup Foundation: Przywitanie uczestników, przedstawienie partnerów, wyjaśnienie koncepcji SNIP
10:25 - 10:45: Prelekcja: Jacek Woźnikowski, Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia: Kiedy technologia nie służy miastu?
10:50 - 11:10: Prelekcja:Krzysztof Duda, Accenture: Otworzyć Metaverse: jakich aplikacji potrzebuje przetwarzanie przestrzenne?
11:15 - 11:45:Startup Pitch: Adam Gąsiorek, Transition Technologies PSC: Skillworx: pragmatycznie o przemysłowym metaverse.
11:50 - 12:20 Case wdrożeniowy: Łukasz Lipka, InSilesia: Integracja VR i AR w procesach serwisowych i sprzedażowych.
12.20 - 12:30: Q&A
12.30 - 13.30: Networking przy napojach i przekąskach

---

Organizator: Silesian Startup Foundation

Współorganizatorzy: Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego, inSilesia, Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna, Miasto Katowice oraz Miejski Inkubator Przedsiębiorczości Rawa.ink.

Partnerzy: Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia

Partnerzy ekosystemowi: co.brick, Heroes, Landingi, Studio Podsłuch, PESI, Valliant, B2R Law, TaxNet.

---

* Organizator zastrzega sobie prawo weryfikacji uczestników na podstawie danych zawartych w formularzu.

---

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Silesian Startup Foundation. Zapisując się na wydarzenie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie Twojego adresu e-mail do: (1) przesyłania informacji na temat SNIP, (2) zapisania Twojego adresu na listę mailingową Silesian Startup Foundation oraz (3) uwiecznienia Twojego wizerunku na zdjęciach i materiałach video tworzonych w czasie wydarzenia i wykorzystywania go w materiałach promocyjnych Silesian Startup Foundation. Szczegółowa polityka prywatności jest dostępna na tej stronie.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Wejściówka SNIP-2
już niedostępne -