Zdrowie i Medycyna

Recall Healing® / Totalna Biologia® - Advanced Level

location icon
ON-LINE
calendar icon
Od 29 sty 13:00 do 20 lis 19:30
ticket icon
Od 980,00 zł

TOTALNA BIOLOGIA® / RECALL HEALING® - Advanced Level  |  on-line

KURS ZAAWANSOWANY (Advanced Level) składa się ze szkoleń tematycznych Recall Healing. 

Możesz wziąć udział w pełnym kursie lub w wybranych przez siebie szkoleniach. 

Level I jest niezbędny aby móc uczestniczyć w kursach RH/TB.

Zajęcia prowadzi: dr Michelle LaMasa Schrader-Dawson / USA, współzałożycielka wraz z dr Gilbertem Renaud Międzynarodowego Instytutu Recall Healing. Jej praca doktorska dotyczyła metody terapeutyczno-rozwojowej Recall Healing. Łączy w swojej pracy ciało, ducha i umysł.


Kody rabatowe i progi nie obejmują pakietów - dotyczą tylko pojedynczych szkoleń. 

PROGI CENOWE:

do 3 miesięcy przed wydarzeniem: 25%
do 2 miesięcy przed wydarzeniem: 20%
do 1 miesiąca przed wydarzeniem: 10%
do 1 tygodnia przed wydarzeniem: 5%

Kupując bilet wpisz odpowiedni kod rabatowy:
The Full Body: BODY25 (do 24 czerwca) BODY20 (do 24 lipca) BODY10 (do 24 sierpnia) BODY5 (do 17 września)
Toolbox: TOOLBOX25 (do 14 sierpnia) TOOLBOX20 (do 14 września) TOOLBOX10 (do 14 października) TOOLBOX5 (do 7 listopada)
Symbolika w życiu i snach: SNY25 (do 18 sierpnia) SNY20 (do 18 września) SNY10 (do 18 października) SNY5 (do 11 listopada)

Uwaga! Od 2022 roku nie ma możliwości dokupowania pojedynczych nagrań szkoleń, które już się odbyły. 


SZKOLENIA KURSU ZAAWANSOWANEGO 

Weight Workshop | Nadwaga, niedowaga, anoreksja bulimia: 13-15.05 

Biologia Dziecka | Nigdy nie jest za późno na szczęśliwe dzieciństwo: 14-16.06 

The Full Body I Szkielet, zęby, punkty akupunktury, meridiany: 24-26.09

Toolbox | Narzędzia Recall Healing: 14-16.11

Symbolizm w życiu i Snach | Biologiczny punkt widzenia symboliki zwierząt, Tarota, liter i cyfr, żywiołów:  18-20.11.22

Depresja i Nałogi: 29-31.01.2022 - szkolenie zakończone. Kolejne szkolenie w przyszłym roku.

Relacje, Związki, Seksualność:  11-13.02 - szkolenie zakończone. Kolejne szkolenie w przyszłym roku.


Godziny: 13.00 - 19.30 (czas środkowoeuropejski)

Tłumaczenie: j. angielski z tłumaczeniem na j.polski i j.rosyjski 

Kurs on-line

Po ukończeniu kursu uczestnicy otrzymują:

- 1 miesięczny dostęp do nagrania webinarium,

- skrypty w j.polskim,

- Certyfikat (w wersji elektronicznej) określający rodzaj kursu i ilość godzin.

 Certyfikaty są podstawą do otrzymania po ukończeniu 120 godzin szkoleń Recall Healing® / Total Biology®*Advanced Level (Każdemu trzydniowy kurs odpowiadają 24 h)

  • Dyplomów Recall Healing® Advanced Level 
  • Zaświadczeń o ukończeniu kursu Zaawansowanego Recall Healing / Totalna Biologia na drukach Ministerstwa Edukacji Narodowej.  

System nauczania i certyfikacji Recall Healing znajdziesz TUTAJ - kliknij

Uczestnicząc w szkoleniu otrzymujesz bonusy i rabaty. M.in. na zakup kolejnych szkoleń i podręczników uzupełniających do nich w KrainieZdrowia.com.pl.

IWW jest jedyną placówką, certyfikowaną do nauczania metody Recall Healing® / Totalna Biologia® w Polsce.
Uzdrawianie przez świadomość

Recall Healing/Totalna Biologia zakłada, że każda choroba pojawia się jako najlepsze rozwiązanie naszego mózgu wówczas, gdy nasz świadomy umysł nie jest w stanie zająć się traumatyczną sytuacją i przesuwa nierozwiązany problem do podświadomości. Uświadomienie sobie głęboko ukrytych emocji i opartych na nich przekonań i zachowań prowadzi do uruchomienia procesu zdrowienia.

Treningi Recall Healing /Totalnej Biologii oferują inny sposób postrzegania zdrowia i życia. Pomagają zrozumieć, kim naprawdę jesteśmy (z biologicznego punktu widzenia). Są pewnego rodzaju przejściem na nowy poziom świadomości, skokiem kwantowym. Można powiedzieć, że choroba ma sens, znaczenie: pokazuje na zewnątrz to, czego nie jesteśmy świadomi, a co ukrywa się w naszej głębi. Ta nowa świadomość jest naszym wewnętrznym uzdrowicielem. Uświadomienie sobie doznanego urazu psychicznego, doświadczenia związanego z tą traumą to najlepsza droga ku lepszej przyszłości, wolnej od retrospekcji.

Jeżeli jesteś terapeutą, lekarzem, psychologiem, psychoterapeutą, a Twoim celem jest pomaganie ludziom; jeżeli chorujesz, doświadczasz bólu albo czujesz, że utknąłeś i nie spełniasz się w jakimkolwiek aspekcie życia, te szkolenia są właśnie dla Ciebie!


DEPRESJA i NAŁOGI 

Zrozumienie konfliktu, który uruchamia i programuje DEPRESJĘ jest niezwykle istotne i musi być wprowadzone w codzienne życie, aby móc osiągnąć głębokie uzdrowienie na wszystkich poziomach bytu. Ten program jest dopasowany tak, abyś podczas warsztatów mógł doświadczyć psychologicznych zmian, które wywrą długotrwały wpływ na Twoje życie.

Wyobraź sobie kim byś się stał, jakbyś się czuł i co mógłbyś osiągnąć, gdybyś nie cierpiał na depresję…

dr Michelle LaMasa-Schrader-Dawson oferuje każdemu uczestnikowi tych warsztatów poważną zmianę! Ten warsztat pomoże odzyskać radość życia oraz sporządzić nowe plany na przyszłość. Ten warsztat jest prawdziwy. Dla prawdziwych ludzi. Dla prawdziwego życia. "Pragniemy dla Ciebie jak najlepszego życia. Miej tupet być szczęśliwym!"

PROGRAM

Depresja

* Zrozumienie depresji. Skąd ona pochodzi? * Dwa biologiczne sposoby pozwalające zrozumieć depresję * Patowa sytuacja hormonalna * Terytoria * Pragnienia i frustracje * Poczucie winy i niska samoocena * Wpływ Drzewa Rodowego, Projektu//Celu oraz Linii Życia * Czy ludzie odczuwają depresję 24/h na dobę? * Depresja selektywna * Przykłady i prawdziwe przypadki

Nałogi

Możliwe źródło nałogu * Znaczenie * Przykłady * Papierosy * Alkohol * Narkotyki * Hazard * Sex * Pornografia * Zaburzenia obsesyjno-kompulsywne np. pracoholizm, uzależnienie od religii.

Czy możliwe jest czuć się lepiej oraz być mniej przygnębionym? Wyobraź sobie, gdyby to było możliwe....


RELACJE, ZWIĄZKI, SEKSUALNOŚĆ

Program:

* Słowo relacja/związek oznacza "więź" między partnerami. * Przegląd poszczególnych etapów rozwoju dziecka. * Kompleks Elektry i kompleks Edypa: co się wydarzyło między 3 a 6 rokiem życia? * Możliwe konsekwencje wyboru określonego typu małżonka w przyszłości. * Triady w przypadku dziewczynki i chłopca, czyli relacja mama - tata - dziecko, która determinuje wybór przyszłego partnera. * Mój partner/ mąż, żona: moje lustro. * Wpływ okresu plan-cel na związki. * Czy poślubiłem/am swoją matkę? Ojca? * Kolory: opis i znaczenie. * Jakim jesteś kolorem. Dlaczego kolory uzupełniające się nie powinny się łączyć? * Konflikty związane z chorobami przenoszonymi drogą płciową, kilka przykładów. * Interpretacje wybranych snów uczestników. * Czas na pytania i odpowiedzi.


WEIGHT Workshop | Nadwaga, niedowaga, anoreksja bulimia

Główne tematy:

* Cukrzyca i hipoglikemia * Konflikty terytorialne * Teoria motywacji Maslowa w biologii * Problemy z samooceną * Depresja i cholesterol * Różne lęki * Blokady w moich relacjach * Zrozumienie funkcji choroby * Wpływ nieznanego i przyszłości * Projekt//cel * Dziedzictwo naszych przodków * Iluzja wyboru * Popędy seksualne i pokarmowe * Kazirodztwo i gwałt: niektóre konsekwencje * Bulimia i anoreksja * Popęd w anoreksji * Pani Strach-Przed-Utratą-Wagi Represje * Tłuszcz wokół bioder i ud * Ciało jakiego potrzebuję * Cellulit i podwójny podbródek * Niedowaga i wielkie uda (kobieta) * Znaczenie i symbolizm naszych zaokrągleń i kształtów * Podwzgórze i cały system hormonalny * Psychiczny System Ochrony przed Urokiem i Iluzjami * Trawienie i Odżywianie: każdy fragment przewodu pokarmowego * Choroby systemu trawiennego i ich emocjonalne znaczenie * Dlaczego istnieją grubi i chudzi Ludzie? Cel gromadzenia tłuszczu i bycia wysokim lub niskim * Analiza różnych konfliktów powodujących: nadwagę, bulimię, anoreksję, chudość


BIOLOGIA DZIECKA

Nasze życie zaczyna się kształtować nie w chwili poczęcia, ale 9 miesięcy przed nim. Emocje Twoich rodziców. Ich oczekiwania, potrzeby, warunki życia, okoliczności Twojego przyjścia na świat. Twoje życie jest odbiciem tego wszystkiego. Że to co skrywa może odmienić Twoje życie i życie Twojej rodziny.

jesteśmy częścią naszego drzewa rodowego. Znając zakamarki historii swojej rodziny możesz łatwiej wpływać na obecne problemy zdrowotne, emocjonalne, egzystencjonalne. Zmieniać swoje życie na lepsze.

Program kursu:

• Moment poczęcia dziecka • Główne zagadnienia biologiczne • Jak konflikt psychologiczny staje się biologiczny? • "Koncepcja ścieżki" • Wpływ przekonań na nasze doświadczenia • DHS (Syndrom Dirka Hamera) i sposób jego przenoszenia do biologii • Dwie fazy choroby • Wątpliwości i absolutna pewność • Uniwersalne prawo stworzenia wszystkich rzeczy • Plan/cel: programowanie dziecka • Ponadpokoleniowość: wpływ trzech poprzednich generacji • Magiczny kwadrat: powiązania pomiędzy rodzeństwem • Kontakt skóry ze skórą • Znaczenie pierwszego "a", ciąża i narodziny, odróżnianie zaburzeń w nauce od problemów w nauce, odkodowywanie niektórych zaburzeń i chorób okresu dzieciństwa i inne problemy. • Wyjaśnienie i zrozumienie teorii: Pierwsza konsultacja • Przypadki z życia i przykłady podczas 3 dniowych warsztatów - zaczerpnięte z własnych doświadczeń uczestników warsztatów

Jeśli uda nam się odnaleźć właściwe wspomnienie (konflikt), należące do rodziców, uzdrowienie jest natychmiastowe.Informacje organizacyjne:

W dniu kursu na podany podczas zakupu biletu adres e-mail uczestnicy otrzymają dostęp do pokoju webinaryjnego wraz z pełną instrukcją. Po zakończeniu kursu uczestniczki/uczestnicy otrzymają skrypt w formie pdf oraz miesięczny dostęp do nagrania webinaru. Jeśli nie otrzymacie powiadomienia proszę sprawdzić folder SPAM!

Osoby powtarzające kurs w ramach Szkoły IWW - prosimy o kontakt mailowy kursy@iww.pl w celu otrzymania kodu promocyjnego upoważniającego do udziału w szkoleniu z 50% rabatem.

  • Zalecamy uczestnictwo w kursie online - otrzymasz dostęp do nagrania kursu po jego zakończeniu, jednak uczestnicząc w nim online uczestniczysz w procesie grupowym i możesz na bieżąco zadawać pytania.


Kody rabatowe nie obejmują pakietów - dotyczą tylko pojedynczych szkoleń. 

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Jesteś w trakcie ścieżki do Międzynarodowego Facylitatora Totalnej Biologii® / Recall Healing®? To idealny moment aby sprawdzić jak wyglądają egzaminy oraz zdobyć mega-porcję wiedzy!

UWAGA! Bilet obserwatora zalicza jeden kurs do poziomu zaawansowanego.
International Recall Healing Institute 4 - Bilet obserwatora

Jesteś w trakcie ścieżki do Międzynarodowego Facylitatora Totalnej Biologii® / Recall Healing®? To idealny moment aby sprawdzić jak wyglądają egzaminy oraz zdobyć mega-porcję wiedzy!

UWAGA! Bilet obserwatora zalicza jeden kurs do poziomu zaawansowanego.

już niedostępne 1 390,00 zł -
  The Full Body
już niedostępne 1 390,00 zł -
  Toolbox
już niedostępne 1 390,00 zł -
  Symbolizm w życiu i snach
już niedostępne 1 390,00 zł -
Level 1 jest niezbędny do uczestnictwa w pozostałych kursach Recall Healing. Jeśli jeszcze go nie ukończyłeś możesz dokupić go wraz ze szkoleniem, w którym chcesz wziąć udział. Recall Healing / Totalna Biologia Level 1 (nagranie)

Level 1 jest niezbędny do uczestnictwa w pozostałych kursach Recall Healing. Jeśli jeszcze go nie ukończyłeś możesz dokupić go wraz ze szkoleniem, w którym chcesz wziąć udział.

już niedostępne 980,00 zł -
  SZKOLENIE ZAAWANSOWANE (3 szkolenia tematyczne): The Full Body, Toolbox, Sny
już niedostępne 2 919,00 zł -
  SZKOLENIE ZAAWANSOWANE (7 szkoleń tematycznych)
już niedostępne 6 129,00 zł -
  SZKOLENIE ZAAWANSOWANE (5 szkoleń tematycznych): Weight, Biologia Dziecka, The Full Body, Toolbox, Sny
już niedostępne 4 656,50 zł -
  Depresja i nałogi
już niedostępne 1 390,00 zł -
  Relacje, Związki, Seksualność
już niedostępne 1 390,00 zł -
  Weight Workshop
już niedostępne 1 390,00 zł -
  Biologia dziecka
już niedostępne 1 390,00 zł -
  Biologia dziecka + Recall Healing / Totalna Biologia Level 1 (nagranie)
już niedostępne 2 133,00 zł -
  Level 1 + Level 2 + Level 3 - nagrania (Level 1 otrzymujesz w prezencie!)
już niedostępne 2 780,00 zł -