Regionalne Gospodarcze Otwarcie Roku | Spotkanie Firm Członkowskich RIG w Katowicach

location icon
Centrum Konferencyjne Stadionu Śląskiego Katowicka 10, Chorzów
calendar icon
Od 30 sty 17:00 do 30 sty 17:00
ticket icon
Od 0,00 zł

RIG w Katowicach zaprasza na pierwsze w tym roku wydarzenie - Regionalne Gospodarcze Otwarcie Roku połączone z otwartym spotkaniem Firm Członkowskich, które odbędzie się 30 stycznia br. w Centrum Konferencyjnym Stadionu Śląskiego w Chorzowie.

Rok 2023 to kolejny rok ogromnych wyzwań, w trakcie którego przedsiębiorcy będą musieli zweryfikować swoje strategie i plany. Wysoka inflacja, wzrost kosztów energii i gazu, znaczące podwyżki płacy minimalnej i składek ZUS to tylko niektóre z wielu wyzwań stojących przed firmami. Rok 2023 przyniesie wiele zmian prawnych ważnych z punktu widzenia przedsiębiorców, o których również będziemy mówić.

Gościem Specjalnym wydarzenia będzie Maciej Samcik - znany i ceniony dziennikarz ekonomiczny, analityk zjawisk finansowych, ekonomista, publicysta i Redaktor Naczelny portalu "Subiektywnie o finansach". Tematem wystąpienia będzie: "Co z tą Polską w 2023? Budżet państwa, zadłużenie, inflacja. Jak bronić swoich pieniędzy?"

Wydarzenie będzie jednocześnie Spotkaniem Firm Członkowskich RIG w Katowicach w otwartej formule i okazją do networkingu przy poczęstunku. Podczas spotkania powitamy nowe Firmy Członkowskie Izby. Ponadto zostaną wręczone Medale 30-lecia Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach.
Na spotkanie zapraszamy Firmy Członkowskie i Partnerów naszej Izby, a także tych przedsiębiorców, którzy chcieliby poznać naszą organizację i rozważają członkostwo.

Udział jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy tutaj

Transmisję na żywo, z Regionalnego Gospodarczego Zamknięcia Roku, będzie można oglądać na profilu Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach na Facebooku - https://www.facebook.com/RIGKatowice


Poniżej załączamy mapkę dojazdową do Stadionu Śląskiego w Chorzowie.
Przy bramce na wjeździe do Parku Śląskiego prosimy pobrać bilet - który będzie można zwalidować po zakończeniu Spotkania w recepcji Stadionu. Od walidacji biletu jest 15 minut na przejazd przez bramkę wyjazdową.


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Udział w Regionalnym Gospodarczym Otwarciu Roku
już niedostępne -