Języki programowania Koncerty, Festiwale, Rozrywka Wydarzenia okolicznościowe Rodzina i relacje międzyludzkie

CodeCamp Polska - bezpłatne warsztaty programowania

location icon
Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki, Uniwersytet Gdański ul. Wita Stwosza 57, Gdańsk
calendar icon
Od 26 sie 10:00 do 30 sie 15:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Rejestracja na wydarzenie tylko przez nasz formularz: kainos.pl/codecamp


CodeCamp to darmowe warsztaty programowania dla uczniów szkół ponadpodstawowych w wieku 14-19 lat. Tegoroczne warsztaty organizujemy stacjonarnie w Gdańsku.

Jak wygląda CodeCamp?

CodeCamp to darmowe warsztaty z podstaw programowania w języku Python. Nie wymagamy żadnego wcześniejszego doświadczenia związanego z informatyką i programowaniem.

CodeCamp Gdańsk jest prowadzony stacjonarnie, w języku polskim. Warsztaty potrwają pięć dni, od poniedziałku 26 sierpnia do piątku 30 sierpnia. Zajęcia będą się odbywać w salach komputerowych na wydziale Matematyki, Fizyki i Informatyki Uniwersytetu Gdańskiego w Gdańsku-Oliwie. Spotkania trwają w godzinach 10:00 - 15:00.

Czeka Cię solidna dawka inspiracji od naszych doświadczonych mentorów. Przed Tobą pakiet wiedzy na najbardziej aktualne tematy prosto ze świata nowoczesnych technologii - programowanie, sztuczna inteligencja (AI), cyberbezpieczeństwo. Do tego dodajemy wystąpienia ekspertów, naukę efektywnej pracy w grupie, podpowiedzi na temat budowania swojego CV i portfolio, gry, zadania grupowe i interaktywne sesje networkingowe z innymi uczestnikami CodeCampu.


Kto może się zgłosić?

W CodeCampie może wziąć udział każdy chętny uczeń i uczennica w wieku 14-19 lat, uczący się w szkole ponadpodstawowej (liceum, technikum lub szkoła branżowa/zawodowa).

CodeCamp jest całkowicie bezpłatny - nie ma żadnych dodatkowych kosztów! Jedyne czego potrzebujesz, aby wziąc udział, to entuzjazm i chęć nauki. Reszta jest po naszej stronie!


Dlaczego warto się zapisać?

Warsztaty programowania CodeCamp organizujemy już 11 lat. Od 2013 roku dołączyły do nas tysiące uczniów i uczennic z Wielkiej Brytanii, Polski i Stanów Zjednoczonych. Naszym celem jest zainspirowanie kolejnego pokolenia i wyposażenie młodzieży w umiejętności, dzięki którym odnajdą się w cyfrowej przyszłości.

Dzięki udziałowi w CodeCampie zdobędziesz umiejętności i doświadczenie, które pomogą Ci w przyszłych studiach i karierze, dowiesz się jak to jest pracować w branży technologicznej i nawiążesz nowe kontakty. Do tego, miejmy nadzieję, będziesz się świetnie bawić! Zarejestruj swój udział i podejmij nasze wyzwanie!


Rejestracja na wydarzenie tylko przez nasz formularz: kainos.pl/codecamp

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie przez stronę https://kainos.pub/3KK2oHQ Zarejestruj się na https://kainos.pub/3KK2oHQ

Zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie przez stronę https://kainos.pub/3KK2oHQ

30 Sierpnia 2024, 15:00