Zdrowie i Medycyna

XVII Konferencja Naukowa Sekcji Prewencji i Epidemiologii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego "Kardiologia Prewencyjna 2024 - wytyczne, wątpliwości, gorące tematy"

location icon
Hotel Holiday Inn Krakow City Centre Wielopole 4, Kraków
calendar icon
Od 15 lis 10:00 do 16 lis 17:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Szanowni Państwo!


Mamy przyjemność zaprosić Państwa do wzięcia udziału w XVII Konferencji Naukowej Sekcji Prewencji i Epidemiologii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego "Kardiologia Prewencyjna 2024 - wytyczne, wątpliwości, gorące tematy", która odbędzie się w Krakowie, w dniach 15-16 listopada 2024 r.


Kolejny już raz podejmiemy wielowątkową dyskusję nad najważniejszymi wyzwaniami współczesnej kardiologii prewencyjnej. Przed nami, podobnie jak w latach poprzednich, znakomite wystąpienia światowej klasy ekspertów i inspirujące dyskusje w kuluarach. Wydarzenie, które od lat cieszy się ogromną popularnością, zgromadzi przedstawicieli wielu środowisk, odgrywających kluczową rolę w poprawie zdrowia sercowo-naczyniowego społeczeństwa.


Program tegorocznej Konferencji będzie obfitował w wykłady, debaty oraz sesje naukowe, które dostarczą uczestnikom najnowszej wiedzy i narzędzi wykorzystywanych w codziennej praktyce. Nie zabraknie doniesień oryginalnych, sesji omawiających wyniki najnowszych polskich i międzynarodowych badań, jak również sesji dydaktycznych, prezentujących aktualne wytyczne Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego i innych Towarzystw Naukowych oraz stanowiska ekspertów Asocjacji i Sekcji Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Tradycyjnie w programie przewidziano sesje poświęcone najważniejszym kontrowersjom w kardiologii prewencyjnej, panele interdyscyplinarne oraz sesje w formule pro-contra. Zapewniamy, że każdy z uczestników znajdzie coś dla siebie. Debaty w gronie autorytetów wielu dziedzin zapewnią wymianę poglądów w obszarze kompleksowego podejścia do profilaktyki, diagnostyki, leczenia, innowacji i zarządzania chorobami serca.


Konferencja tradycyjnie odbędzie się w Krakowie - mieście o niezwykłej kulturze i dziedzictwie oraz wyjątkowej tradycji naukowej, które od wieków odgrywa istotną rolę w kształtowaniu polskiej i światowej nauki, co gwarantuje wspaniałą atmosferę i najwyższy poziom merytoryczny wydarzenia.


Już w listopadzie serce kardiologii ponownie zabije w Krakowie!
Nie może Państwa zabraknąć podczas "Kardiologii Prewencyjnej 2024" - serdecznie zapraszamy!


Prof. dr hab. n. med. Piotr Jankowski
Prof. dr hab. n. med. Andrzej Pająk
Dr hab. n. med. Daniel Śliż
Dr hab. n. o zdr. Monika Burzyńska
Prof. dr hab. n. med. Karol Kamiński
Dr hab. n. med. Krzysztof Chlebus
Dr hab. n. o zdr. Agnieszka Młynarska

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Wczesny dostęp
1 Października 2024 123,00 zł
  Lekarze i farmaceuci
Jeszcze niedostępne
od 1 Października 2024 (Wtorek)
184,50 zł -
  Studenci kierunków medycznych
16 Listopada 2024, 17:00 bezpłatny